Spor Yapıyor musunuz?
(22/05/2016, Saat: 14:05)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tayin derken @rating,ne iş yapıyorsunuz sorması ayıp?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Askeri personelim komşum Hakkari'deyim şu anda. Kaza bela olmazsa bu ağustos başı buradan ayrılıyorum Smile
Sevindim senin adına.Hayırlı ve uğurlu olsun.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Teşekkür ederim

Bir güncelleme yapalım şu konuya. Geltir sporcuları nerede ? Big Grin

Ben de düzenli olarak spor yapan biriyim. Malum şu pandemi sürecinde salonlara gidemiyorum. Evde eliptik bisiklet hergün sektirmeden 40-45 dk antrenman yapıyorum şu sıralar. Haricinde boksa meraklıyım. Aktif olarak da yaptım bir dönem. Halen antrenmanlara devam ediyorum.
3 sene kadar aralıksız fitness yaptım sonra uzunca zaman aradan sonra biraz bisiklet sürdüm son 6 aydır haftada 3 gün koşuyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maalesef bir turlu disiplini saglayamayanlardanim :/
3,5 sene spor salonuna, 1.5 senedir de evde devam ediyorum: evde uyguladigim program sonrasinda spor salonuna gittigim yillara yandim tam anlamiyla.
Vucut calisiyorum ama icerisinde hersey var, amacim balon gibi sismek degil: saglikli, guclu, direncli ve duzgun bir vucuda sahip olmak. Bu nedenle hem esneme, hem agirlik, hem de kardiyo kombine bir programi uygulamya calisiyorum. Sıkıntı ise iş nedeniyle yorgunluk, duzensiz uyku ve alkol. Hele ki uykusuzluk beni mahvediyor, tabi gun icindeki harcadiginiz enerji ve stress seviyesi de cok onemli.
Disiplin, hersey.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(14/09/2020, Saat: 08:21)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef bir turlu disiplini saglayamayanlardanim :/
3,5 sene spor salonuna, 1.5 senedir de evde devam ediyorum: evde uyguladigim program sonrasinda spor salonuna gittigim yillara yandim tam anlamiyla.
Vucut calisiyorum ama icerisinde hersey var, amacim balon gibi sismek degil: saglikli, guclu, direncli ve duzgun bir vucuda sahip olmak. Bu nedenle hem esneme, hem agirlik, hem de kardiyo kombine bir programi uygulamya calisiyorum. Sıkıntı ise iş nedeniyle yorgunluk, duzensiz uyku ve alkol. Hele ki uykusuzluk beni mahvediyor, tabi gun icindeki harcadiginiz enerji ve stress seviyesi de cok onemli.
Disiplin, hersey.
Hocam evde spor yapıyorsanız Ntc,Adidas veya freelethics tavsiye ederim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Toplamda 6 yıldır fitness yapıyorum. Bir kaç kez mecburi ara vermek zorunda kalmıştım (en son korona nedeniyle). Aralıksız olarak toplarsak 4,5 yıl olmuştur. Halen devam ediyorum.
TemeT NoscE
sabahın erken saatlerinde yüzmek...
ne mutlu türküm diyene !
valla ne güzel ya. hiç spordan bahsedilmiyordu forumda , en azından bir farklılık olsun. maşallah spor yapan arkadaş sayısı da hiç az değilmiş. @ekindgn düzenli spor yaptığımda inan daha dinç ve daha az yorgun hissediyorum. mesleğim gereği mental yorgunluğum çok fazla. spor yapmadığım dönemlerde akşam hiçbir şey yapasım gelmiyor. öyle bir köşe de sığır gibi oturuyorum afedersiniz. sporla birlikte yaşam kalitem artıyor. akşamları çıkıp gezebiliyorum eşimle , daha çok sosyal aktivite yapıyorum vs.

ben de yakın zamanda şöyle bir sıkıntı yaşadım. düzenli olarak salonda kardiyo + crossfit + boks antrenmanları yapıyordum. kardiyo antrenmanları içinde eliptik bisiklet ve ip atlama benim için olmazsa olmazdır. çok iyi ip atladığımı söyleyebilirim. düz , ters , çapraz , yan , double under vs. her türlü ip atlarım. pandemiden dolayı salonlar kapanınca park da jog yapayım dedim. tartar zeminde koşmama rağmen sol diz kapağıma inanılmaz bir ağrı girdi , ki antrenmanlıydım. birkaç gün ara verdim , tekrar koştum tekrar ağrı girdi. bir hafta kadar koşmadım ağrı sızı geçince tekrar çıktım koşuya 20. dk gibi ağrı başladı. antrenmanı bitireyim dedim. tabi o arada vücut ısındığı için ağrı şiddeti de azalmaya başladı. 40 dk koştum , üzerine bir 20 dk da ip atladım. eve geldim , vücut soğuyunca bir ağrı başladı. vallahi o hafta gece uyutmadı bile. yatakta iki büklüm oluyordum. pandemiden ötürü hastaneye de gidemedim. 1 ay sürdü o ağrılar. iyileşir gibi oluyor sonra tekrar başlıyor vs. en son doktora gittim. menisküs çıktı. Allahtan ileri seviyede değilmiş. grade 2. destekleyici ilaçlar , jel kremler vs kullandım. şu an çok şükür iyiyim üç ay spor yapamadım bu durumdan ötürü. şimdi iki aydır evde eliptik yapıyorum. dizleri güçlendirici açma germe hareketleri de yapıyorum bilinçli olarak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun DelikanliTiras 36 9,754 19/05/2021, Saat: 13:49
Son Yorum: ahbap
  Çanta kullanıyor musunuz? Lord Sparhawk 40 39,030 06/02/2021, Saat: 02:15
Son Yorum: fenolftaleyn
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,761 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,928 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Müzik çalmayan spor salonu Viyaduk 12 14,021 29/07/2015, Saat: 16:34
Son Yorum: Viyaduk
  Spor İçin Nabız Ölçer Saat Tavsiyesi eggman 5 17,453 17/06/2013, Saat: 22:37
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: