Spor Yapıyor musunuz?
Çok teşekkürler. Eksik olmayın dostlar .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
@"MetsGo" hocam çok geçmiş olsun ya... Ben de atlattım. Aktif spor yapan birisi olarak hafif atlatacağınızı düşünüyorum. Soracağınız soru, yardımcı olacağınız bir konu vs varsa da her zaman özelden mesaj atabilirsiniz.
@"MetsGo" hocam cok ama cok gecmis olsun onemli olan saglik Smile hazirliginizi yapmissiniz zaten eminim cok da iyi kosacaktiniz ama olsun. Antreman kazanci bile yeterli bir keyif Smile 43. De geltir takimi olarak kosmak dilegiyle diyelim Smile @"oozturk"
(07/11/2020, Saat: 23:55)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"MetsGo" hocam cok ama cok gecmis olsun onemli olan saglik Smile hazirliginizi yapmissiniz zaten eminim cok da iyi kosacaktiniz ama olsun. Antreman kazanci bile yeterli bir keyif Smile 43. De geltir takimi olarak kosmak dilegiyle diyelim Smile @"oozturk"
İnşallah içimden geçiyor benim de ne zamandır. Benim daha alacak biraz daha yolum var performans olarakSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla hergün 10.000 adım tempolu yürüyerek spor yapıyorum. Herkes mutlaka günlük rutinine koymalı. Bu dönemde bağışıklık için birebir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yıllardır hobi düzeyinde yarış bisikleti sürmeye çalışıyorum İstanbul Bostancı sahil tuzla arası. Yakın zamanda da bir arkadaşın gazı ile koşmaya da başladık. Bir de yüzmeyi eklersek birkaç yıl içinde Ironman oluruz inşallah. Komşularla organize olabilirsek beraber spor yapmak çok iyi olacaktır.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
düzenli spor yapmaya özen gösteriyorum evet. hiç değilse gün içinde sabah akşam iki kere yürüyüş yapıyorum... sağlıklı yaşam için hareket çok önemli. bu noktada akıllı saatlerin hareket, adım ve tansiyon ölçmeleri de güzel özellik. kullanıyorum ve tavsiye ediyorum... teşekkürler...
Ben de bisiklet sürüyorum. Akşam saatlerinde çıkıp 20-30 km mesafe yapıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun DelikanliTiras 36 9,751 19/05/2021, Saat: 13:49
Son Yorum: ahbap
  Çanta kullanıyor musunuz? Lord Sparhawk 40 39,023 06/02/2021, Saat: 02:15
Son Yorum: fenolftaleyn
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,758 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,928 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Müzik çalmayan spor salonu Viyaduk 12 14,020 29/07/2015, Saat: 16:34
Son Yorum: Viyaduk
  Spor İçin Nabız Ölçer Saat Tavsiyesi eggman 5 17,450 17/06/2013, Saat: 22:37
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: