Delta Echo Razors
(08/12/2016, Saat: 23:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

kanki sende delta varmıydı varsa ne var

Delta yok ama edinmeyi düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin
ok dur herifle konusuyorum acele etme belki ozel indirim kaparız.
(09/12/2016, Saat: 12:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Üstat selam,

indirim yapıyor mu ecnebi Smile

(09/12/2016, Saat: 12:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Hala bekliyoruz hocam. İkna olmadı mı adam indirime? Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ah ahh, konusurken kolay bırakalım gidelim bu ulkeyi demekte,
al iste soyle acındıramıyon kendini yabancıya, tutup elini koyun pazarlıgı yapamıyon; La alıcıyız la diyemiyosun. Smile
Adam tok satıcı üstad. Ben benim Schick'i kaplatmayı denedim, "he he bakarız, inşallah bir ara" baabında cevap aldım. Kendi de biliyor bir tane Repeater'ı kaplayıp resmini siteye koysa 100 tanesi sıraya girecek, iş istemiyor fazla Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@dikdik_s @cihankeskin @candova bu isi bir sekilde kendimiz yapma sansimizi dusunsek?

Sabun ureten, firca sapi yapan, knot yerlestirme yapan, tiras aleta yapanimiz var. Ama kaplama yapanimiz kok, kacirdigim bir sey yoksa.

Kaplama isine 80 dolar para istiyor, degilse 30 dolarlik alet 110 dolar hazir almak istersek. Gondermeye kalkarsak daha da pahaliya patlar. Bu fiyatina ragmen ben de almayi cok isterim. Harika gorunuyor hepsi. Ama kendimiz yaparsak maliyeti dusurup, ustune rakip olabiliriz. Cok utopik dusunmuyorum umarim.

Ornegin tech ile baslayip, bir sekilde ogrenme sansimiz var midir?
(19/12/2016, Saat: 11:13)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ornegin tech ile baslayip, bir sekilde ogrenme sansimiz var midir?

Üstadlar epey bir yol almışlar bu konuda zamanında :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1305
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(19/12/2016, Saat: 11:13)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s @cihankeskin @candova bu isi bir sekilde kendimiz yapma sansimizi dusunsek?

Sabun ureten, firca sapi yapan, knot yerlestirme yapan, tiras aleta yapanimiz var. Ama kaplama yapanimiz kok, kacirdigim bir sey yoksa.

Kaplama isine 80 dolar para istiyor, degilse 30 dolarlik alet 110 dolar hazir almak istersek. Gondermeye kalkarsak daha da pahaliya patlar. Bu fiyatina ragmen ben de almayi cok isterim. Harika gorunuyor hepsi. Ama kendimiz yaparsak maliyeti dusurup, ustune rakip olabiliriz. Cok utopik dusunmuyorum umarim.

Ornegin tech ile baslayip, bir sekilde ogrenme sansimiz var midir?

Yalnız adamlar silah kaplaması/tamiri yaparlarken bu işi yan iş olarak yapmaya başlamışlar diye duymuştum, yani kaplamaları standart bir kaplama değil Smile

(19/12/2016, Saat: 11:18)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar epey bir yol almışlar bu konuda zamanında :

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1305

Tesekkurler komsum, inceliyorum. Ben bunlari farketmemistim.

(19/12/2016, Saat: 11:24)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız adamlar silah kaplaması/tamiri yaparlarken bu işi yan iş olarak yapmaya başlamışlar diye duymuştum, yani kaplamaları standart bir kaplama değil Smile

Komsum, ogrenir gelistirirsek kendimizi foruma bir katkimiz olur. Cebimizde para kalir, ve mesgale olur anlaminda soyledim. Ne kadar iyi sekilde yapabiliriz bilmiyorum, delta seviyesine getirmek kolay olmaz. Yuzde 20-30una ulassak bile basari. Ayrica hic bilmedigim bir alan sahsen. Once bir okumak arastirmak denemek lazim, @theunnamed komsumun yaptigi gibi.

Yerli araba uretmek veya teknoloji uretmek gibi aslinda. Ornegin Koreliler zamaninda hyundai ve kiayla basladiginda cok kotuydu arabalar ve kopyaydi. Simdi ozgunler, cok guzel arabalar uretiyorlar. Mercedes gibi mi degil. Biz kia olalimSmile

Bir de bunlar hep teori, okuduktan ogrendikten sonra olmayacagini da dusunebiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 24,001 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  Maggard Razors Tıraş Aletleri OnLyTNT 9 12,063 04/01/2015, Saat: 18:09
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: