R&J's Circus Grooming Co. Watch the Juggler Tıraş Sabunu
Bu sabundan büyük beklentilerim vardı. Aurora kadar büyük olmasa da sonuç maalesef yine hayal kırıklığı oldu.

j5a6pc.jpg

Fiyat: Ürün Etsy'de 3.95 USD fiyatla satılıyor. Türkiye kargosu da 3.95 USD. Toplam maliyeti 7.90 USD (22.50 TL) oldu. Bu sabunları 3-5 dolara alırken ucuz geliyor da şimdi dönüp bakınca bu kadar uyduruk sabuna bu parayı mı verdim diyorum kendi kendime. (1.00 / 5.00)
Ambalaj: Ürün sert puck şeklinde. Bir tıraş mug'ına yerleştirmeye uygun. Daha sonra basit bir saman kağıda sarılmış ve etiketlenmiş. Basit bir sunum da olsa hoşuma gitti. (3.50 / 5.00)
Üretim Yeri: Ontario, Kanada.
İçindekiler: Gördüğünüz gibi oldukça doğal bir içeriği var. En azından köpürsün diye içine sodyum hidroksit koymuşlar.

x40r9h.jpg

Ürün Tipi: Tıraş sabunu.
Uygun Cilt Tipi: Üreten artizan tüm cilt tiplerine uygun olduğunu söylüyor ama sanırım içerisinde tarçın yağı olan ürünler benim cildimde reaksiyona neden oluyor. Tıraş etmediğim ama sabunun değdiği bölgelerde ufak bir kızarıklık ve tıraş sonrası yanma hissettim. Tıraş olduğum bölgelerde tahrişi de ekleyince çok keyifsiz bir tıraş oldu.
Koku: Sabun çok güzel bir tarçın kokusuna sahip. Her taraf mis gibi tarçın kokuyor. Kokusu başarılı. (4.00 / 5.00)
Kıvam: Sabun sert puck halinde. Yine de yüze kolayca stick gibi sürülebiliyor veya fırçaya yüklenebiliyor.

9ghagy.jpg

Koruyuculuk/Kayganlık: Bu sabunla da çok iyi bir köpük elde edemedim. Koruyuculuğu kötü, kayganlığı ortalama. Sadece bir perde WTG tıraş olabildim. XTG veya ATG tıraş olmaya cesaret edemedim. (1.00 / 5.00)
Nemlendirme: Sabunun nemlendirmesi de vasat gibi geldi bana. Tıraşı Clinique kremle sonlandırdığım için yorum yapmasam sanırım daha iyi.
Genel Görüş: Yine başarısız bir artizan sabun. Normal sabun olarak güzel olabilirmiş ama tıraş sabunu olmaktan çok uzak. Yine üretici sabunun arkasında durdu ve para iadesi önerdi. Diğer ürünleri denenebilir ama tıraş ürünlerine temkinli durmalı. (2.00 / 5.00)
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İnceleme için teşekkürler.Aslında bahsettiğiniz performans düşüklüğü durumu doğal sabunların diğer bir deyişle büyük oranda doğal sabunların genel sıkıntısı değilmidir?? Hem doğallık yüzdesi yüksek aynı zamanda performansı iyi tavsiye edebileceğiniz bir sabun varmıdır??
@Mauser komşum, doğal olacağım derken sabunu yapamamak da var. Smile
Faena da oldukça doğal bir sabun ama gereğinden fazla doğal değil. Onu tavsiye ederim.
Olumlu/olumsuz her türlü ürün incelemesinin foruma büyük katkısı var. Bu çerçevede sizin emeğiniz büyük. Bilgilendirme için teşekkürler.
Abi etsy de bende gordum bir suru artisian ama, guzeline denk gelmek 100de1 ihtimal diye dusunuyorum abi. Zira artisian olarak baslayıp basarılı bulunanlar zaten marka oluyor abi; caties bubbles ı, qed i, Mike ı vs. vs.

Bu isimsizlerin adını duymamamızın bir nedeni var bence. Dogaldır, diyecegim hicbirsey yok o konuda ama artık bizlerde 3 asagı 5 yukarı bazı sabunları denemis adamlar olarak sabundan bir performans beklentin oluyor hali ile. O performans beklentimizi bu isimsiz artisianlar arasından bulmak gercekten zor is abi.
Sizi takdir ediyorum ama fazlada vakit ve para harcamanı istemem sahsen abi.

Saygılar
@dikdik_s Amerikalılar benim yaptığım için "Taking one for the team." diyorlar. İmkan dahilinde arada böyle risklere de girmek lazım ki başkalarının ağzı yanmasın.
Aslında tip olarak gerçekten güzel ve güven verici bir havası var Smile Mesela beğendim deseniz ben bunu alırdım. Tarçın kokusunu da severim. Diğer taraftan Faena gerçekten güzel bir sabun. Komşu bu işi biliyor.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Abi dogru soza denecek hicbirsey yok.
Takım arkanda hocam severek begeni ile izliyoruz. Smile
Cihan hocam bilgilendirme için elinize sağlık.
(11/04/2016, Saat: 22:33)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında tip olarak gerçekten güzel ve güven verici bir havası var Smile Mesela beğendim deseniz ben bunu alırdım. Tarçın kokusunu da severim. Diğer taraftan Faena gerçekten güzel bir sabun. Komşu bu işi biliyor.

Katılıyorum üstat, Faena gibi çok güzel bir sabun ile tanıştırdığı kendisini tebrik ediyorum Smile

@cihankeskin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,312 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 645 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,466 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,412 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,913 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,338 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,976 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,734 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: