SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
Star 
Selam arkadaşlar bu aralar saç şekillendiricilere merak salmıs bulunmaktayım

profosyenel makine aldım pro fırça wax lar spyreyler aldım

buda benim nacizhane ürünlerim sizlerde paylaşırsanız sevinirim

onun dışında genelde mat saç waxı topluyorum cunku doğal görünüm hosuma gidiyor

tavsiye önerilere de açığım

LAOYV0.jpg
wax ve jöle dışında şimdilerde yeni yeni saç sekillendirici krem ürünler dikatimi çekmeye başladı
kulanan arkadaşlarımızdan bu ürünler içinde yorum alabilirsem sevinirim
kuru saça kullanımı mümkünmü?

sizin resminizde gördüğüm turuncu morfose da bu ürünlerden
memnunmusunuz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/03/2016, Saat: 16:18)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wax ve jöle dışında şimdilerde yeni yeni saç sekillendirici krem ürünler dikatimi çekmeye başladı
kulanan arkadaşlarımızdan bu ürünler içinde yorum alabilirsem sevinirim
kuru saça kullanımı mümkünmü?

sizin resminizde gördüğüm turuncu morfose da bu ürünlerden
memnunmusunuz

morfose u kuru ve temiz saça uygulanıyor parlak bi finish i var turuncu en sert tutucu olanı bi altı ise siyah renk

krem bej rengin olan ise mat finish sunuyor
Jole gibi alina akma gibi bir durumu varmi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(20/03/2016, Saat: 19:05)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jole gibi alina akma gibi bir durumu varmi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayır yok bal mumu gibi kıvamı var
Mat görünümde osis i tek geçerim. Gerçekten çok iyi saçı yumuşacık yapıyor ve güzel şekil veriyor.
2d7x203.jpg
Hayatımda bu kadar yağlı bir şey denemedim , aldığıma pişman olmuştum ve çöpe atmıştım .
Bunun hitap ettiği saç tarzı varmı cidden bir insan kafasına bu yağı niye sürsün Smile Idea
(20/03/2016, Saat: 20:38)Berat Duman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mat görünümde osis i tek geçerim. Gerçekten çok iyi saçı yumuşacık yapıyor ve güzel şekil veriyor.

güzzel olmasına güzel ama okadar dayanıklı bir wax degil 2 kutu var ama kullanmıyorum

dax a gelince bende size katılıyorum gereksiz bi wax fakat onunda özel şampuanları var yoksa saçdan arınmıyor ürün
@hacıhayri komşum ben fön makinenizin markasını merak ettim bende de aynı tipte bir makine vardı kuaförümden görüp almıştım markası primattı fakat çabuk bozuldu acaba sizin aletin markası nedir? özellikle turuncu rengi çok hoşuma gitti retro bir hava katmış.

birçok markayı denemişsiniz acaba wax konusunda acaba tavsiyeniz var mı? bende sizin gibi mat doğal görüntü seviyorum, şuan egosun mat killi wax ı var ve hiç memnun değilim.
(20/03/2016, Saat: 21:41)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hacıhayri komşum ben fön makinenizin markasını merak ettim bende de aynı tipte bir makine vardı kuaförümden görüp almıştım markası primattı fakat çabuk bozuldu acaba sizin aletin markası nedir? özellikle turuncu rengi çok hoşuma gitti retro bir hava katmış.

birçok markayı denemişsiniz acaba wax konusunda acaba tavsiyeniz var mı? bende sizin gibi mat doğal görüntü seviyorum, şuan egosun mat killi wax ı var ve  hiç memnun değilim.

selam hocam ürün bu hector marka piyasada benzerleri çok var ONLAR KULLANISLI DEĞİL

http://urun.n11.com/sac-kurutma-ve-fon-m...lsrc=aw.ds

üst segmeNT premium wAx istiyosanız bunları

Hanz de Fuko - Claymation , By Vilain - Gold Digger  veya Mister Pompadour Natural Beeswax tavsiye ederim

gerçekden dünyanın en iyilerri  diyebilirim ben bunları kullanıyorum

orta halli

osis mess up , flexi wax , 3Dmension Moulding , Osmo Clay , Schwarzkopf got2b

esnaf işi olarak en iyisi

VODVİL Clay Wax , SECTOR MAT WAX , ELİPSE CLAY WAX

NOT: BU BENİM KULLANDIKLARIM ARASINDAN DENENMİŞ OLUP ÖYLE TAVSİYE EDİLMİŞTİR.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal Şekillendiriciler electrolite 1 2,423 16/09/2019, Saat: 16:23
Son Yorum: Sheeplessness

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: