Daune Shavette
Merhaba,İtalyan tiras videolarinda karsilasinca merak ettigim italyan berberlerin ragbetine mazhar olmus Daune'yi gecen gün mini koleksiyonuma katmis oldum.Öncelikle neden aldim..Tiras videolarinda guzel ve pratik oldugunu gordum bu onemli bi referansti benim icin..Fiyati da makuldu..Kargo ile 35 'e mal oldu bana.Italya'daki fiyati 4.5 euro civari saniyorum..Neyse ilk tirasimi oldum Daune ile..ekipmanlar gillette 7 o'clock sharp edge(yellow),jaguar 1071 firca,cella sabun ve tiras sonrasi malum urunler.Neyse fazla uzatmadan aletin kullanimi bana gore kendiniz icin kullaniyorsaniz biraz zor baskasini tiras ediyorsaniz gayet kolay gibi geldi.Nasil tutacağım konusunda zorluklar yasadim zaman zaman komisori tarzinda da kullandim..Aletin en guzel tarafi sakalinizi keserken cikardigi kirt kirt sesi bu ses kesildiginde o bolgenin sinek kaydi olduguna kanaat getirebilirsiniz.Aletin plastik olusu biraz dez avantaj bana gore, bombeli kısmını yuzunuze cok dayamamak gerekiyor, cunku o kadar kaygan degil tene değip akiciligi engelliyor hafifçe..tiras olarak gayet sinek kaydi tiras bu aletle mumkun fakat el ayari cok onemli, eli hafif biri cok rahat tiras cikarabilir ben acemi oldugumdan alamadigim boyun bolgesinde cok vakit harcadim bu da bir iki hafif kesik ve tahris olarak geri dondu.Kesik oldu dediysem bu tamamen benden kaynakli saniyorum cunku alet oldukca guvenli..sinek kaydi tiras saglayabilen bir alet olarak bu yari ustura yari de tarzi Daune'yi tirastaki hatalarima ragmen oldukca begendigimi soyleyebilirim..Fotograflar icin bkzcf1c7140799a41fe6fe36b3a1e03cf53.jpgf07e285c5a69dd1522e098d7b2dcf62e.jpg
bu tip aletlere bu aralar sık rastlıyorum, belki benim geç kalmışlığımdan. jilet takıp çıkarması kolay görünüyor ve karşıdaki birisini tıraş ederken kolay iş çıkarabilir belki ama şu aletlerde hiç bir incelik göremedim bu yüzden de ısınamadım kendi adıma. belki iyi tasarlanmış olanı vardır da ben kaçırmışımdır bilmiyorum lakin bu halleriyle goliath' a benzetiyorum Smile
Aciyi tutturunca gUzel kesiyor

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tıraşı iyi ama tutuşu zor ise kafa kesilerek DE alet olarak da kullanılabilir belki.
Valla videolarda berber baya ustaca kullaniyordu da ben onu yapamadim..yapabildigim yerlerde bi kac kerede tamamini aliyor sakalin..

Berber olsam bunu kullanirdim berberler icin cok ideal ve hizli..
İnter.Dauneyi hangi siteden aldınız.Bende edinmek istiyorum.iyi günler

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/03/2016, Saat: 02:31)zaganos4463 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnter.Dauneyi hangi siteden aldınız.Bende edinmek istiyorum.iyi günler

Mesaj olarak gonderdim..bilginize
Gizliymis gibi olmasin ebay casarasoio hesabindan almistim

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir çok sitede araştırdım.sizin aldığınız fiata daune bulmak zor.bol köpüklü traşlar.İyi günler inter

İnter tekrar merhaba.belirttiğiniz sitede kargo ücreti 16 euro.Siz kargo ücretsiz aldığınızı belirtmiştiniz.Acaba dönem dönem bu site bu tarz satışmı yapıyor.Yoksa denkmi geldide aldınız.Selamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,884 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Pereira Shavery One Finger Ring Shavette posicor 4 4,381 09/06/2018, Saat: 13:36
Son Yorum: impaticaret
  Dovo Shavette jiletli ustura papazerigi 82 111,476 01/01/2018, Saat: 17:14
Son Yorum: astroid
  Bespoken Damascus Shavette ckeskin 15 19,099 03/07/2016, Saat: 22:30
Son Yorum: ckeskin
  Shavette ile Hergün Tıraş Olmak Niko 7 6,986 03/07/2016, Saat: 12:06
Son Yorum: Mauser
  Tipsoft Straight Razors and Shavette Serisi onur98 18 16,344 21/06/2015, Saat: 19:39
Son Yorum: d0vo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: