Hediye
Aliexpresten almış olduğum feather artist club ss benzeri usturayı kargo ücretini kabul eden bir komşumuza bedelsiz olarak hediye etmek istiyorum. İlgilenenlere duyurulur. WhatsApp 05366099446
Kolay gelsin 46a520a368b1fc6d60fb3425bddf8c48.jpg301b340c077443aa5901837c1f1dbe11.jpg

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla ben isterdim ama usturaya şu anlık bayağı uzağım. Keserim bir tarafı diye korkutmuyor değil.
(17/07/2023, Saat: 09:52)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben isterdim ama usturaya şu anlık bayağı uzağım. Keserim bir tarafı diye korkutmuyor değil.

Alıştığınızda vazgeçilmez oluyor.
Komşumun hediyesi geldi geldiği gibi deneme yaptım ustura ile çok fazla tıraş geçmişim olmamasına rağmen çok güzel çok temiz bir iş çıkardım ağırlık dengesi- malzeme kalitesi ve sap tutuş estetiği kesinlikle bizim yerli malı usturaların çok ötesinde bu ustura ile beraber daha ağır bir ustura ile daha az risksiz daha güzel ve daha konforlu tıraşlar olabileceğimi fark ettim tabikide usturanın mahareti birazda kendi jiletinde komşumuz Sabri bey e yanında gönderdiği jilet içinde ayrıca teşekkür ederim

Ustura tıraşından panik ve kesik korkusu yaşan tüm arkadaşlara da sedef-Ali bıyıklı ustura yerine daha ağır usturalar tercih etmesini öneririm

Tekrardan çok teşekkürler Sabri bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: