Derby sabun üretimi hakkında...
Merhaba arkadaşlar derby firmasının sahibi ile tanışma fırsatımız oldu. Hemen aklıma gelen sabun ve jilet hakkında sorular sordum beni gayet ciddiye alarak dinlendi ve formdan bahsettim neden Avrupadaki gibi güzel kalıcı kokulu sabunlarımız olmasın dedim. Oda üretim için nasıl kokulu ve içerik li sabun istersiniz dedi benden daha iyi üstatlar olduğu için onların görüşü ve bilgisi çok önemli.
Bu konu altına yazılırsa firma sahibide bizim için yardımcı olabileceğini söyledi... Şimdiden teşekkürler..
hiç kokmayan yapabiliyorlarsa çok daha güzel olurdu
sevdiğim kokularda mandalin, limon, şeftali kokuları böyle duş jelleri oluyor ya hani

onun dışındakilere bir türlü alışamadım çok yapay geliyor hatta lavantalı diye o kadar değişik
kokularda ürünler var ki bazıları lavantadan soğuttu
Bence önemli bir durum . İyi değerlendirilirse ortaya güzel sabunlar ve konforlu jiletler çıkabilir . Ha öyle aman aman bir şey olmaz tabide en azından bir tık daha iyileşse oda iş görür .

İyi günler,
Bu söylediklerimi onlarca defa tekrarladım yine tekrarlıyorum arkadaşlar. Bu pazar niş bir pazar ve bu iş gönül işi. Başarılı olan ürünlerin başarılı olmalarının en büyük nedeni üreticilerinin gönül vererek bu işi yapıyor olması. Ismarlama olarak sadece koku söylenirse ne kadar başarılı bir sonuç alınır ben bilemiyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(04/03/2016, Saat: 10:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu söylediklerimi onlarca defa tekrarladım yine tekrarlıyorum arkadaşlar. Bu pazar niş bir pazar ve bu iş gönül işi. Başarılı olan ürünlerin başarılı olmalarının en büyük nedeni üreticilerinin gönül vererek bu işi yapıyor olması. Ismarlama olarak sadece koku söylenirse ne kadar başarılı bir sonuç alınır ben bilemiyorum.

@cihankeskin komşum haklısınız fakat tabiri caizse paranın tadını alırlarsa çok bir şey değil orta derecede bir sabun bile olsa veya daha iyi bir jilet o da yeter .Ha olur mu muamma ama genede içimizdekini yazalım istedik.
Bir gün bizimde bizimde Tobs gibi bir sabunumuz olsa fena mı olur Undecided , ama ne yapalım elimizdekilerle yetineceğiz .
Bir gün Rocnel gibi başarılı milli ürünlerin , sabunlara da yansıması dileğiyle ,

İyi günler ,
Sadece koku için değil bir sabunda beklenenler nelerdir ortak bir karara varılırsa en azından geltır adına yaptırılabilir.
Benim için mentollü sabun en ideal sabun. Kremleri pek sevmediğimden ayrıca paraben içerdiğinden derby'nin mentollü kremini kullanamıyorum ama firma yoğun mentol içeren bir tıraş sabunu yapsa harika olurdu.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Murat Ülker ile mi görüştünüz hocam?
Yerli bir sandalwood sabun güzel olurdu.
Çam ardıç notaları içeren ferah yeşil bir sabun da hiç fena olmaz.
Benim açımdan yoğun limon, narenciye veya daha egzotik temalı bir sabun fena olmazdı. Sandal ağacı da güzel bir seçenek veya Tobs Jermyn gibi daha özel bir koku olabilir ama bu sırf koku mevzusu değil. Nemlendirme bizim yerli sabunların en zayıf noktası bunun üzerine yoğunlaşmaları gerek. Bir de paket mevzusu var tabii. Bunların hepsi bir araya gelince o sabunu iç piyasaya satmak fiyat bakımından zor olacaktır.

Bir yandan da üzülerek Cihankeskin üstadıma katıldığımı belirteyim
Haydi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,931 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,212 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,119 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,070 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,530 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,270 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: