Bic Metal
@FearOfATG , @abdussamedy  @batmanforever  Bakın komşular  koruma barsız kullanma biçimi yeni bir olay değil  dedelerimizden günümüze gelen bir durum sizlere  hak veriyorum tehlike riski yüksek görülebilir. Kim söylemişse kim uydurmuşsa ete dalma  olayı  koruma barsız aletler ete dalar  tehlikeli. Bu tamamen  kullanmaya  hevesleni bile korkutuyor aslında böyle birşey yok ete dalmaz,  jilet esnemez İlkez kullananlar taraksız kullananlar için küçük kesikler olabilir hepimiz yaşıyoruz bu kesikleri tıraş esnasında abartılacak bir durum değil. Burada el alışıcak el alıştıkca zaten tutuşu kesimi harika tıraş verecek önce bu korkuyu yenmemiz lazım olumsuz yorumlar bu kullanımın sizlerde hevesi kapanmasına izin vermeyin
(29/01/2019, Saat: 21:28)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG , @abdussamedy  @batmanforever  Bakın komşular  koruma barsız kullanma biçimi yeni bir olay değil  dedelerimizden günümüze gelen bir durum sizlere  hak veriyorum tehlike riski yüksek görülebilir. Kim söylemişse kim uydurmuşsa ete dalma  olayı  koruma barsız aletler ete dalar  tehlikeli. Bu tamamen  kullanmaya  hevesleni bile korkutuyor aslında böyle birşey yok ete dalmaz,  jilet esnemez İlkez kullananlar taraksız kullananlar için küçük kesikler olabilir hepimiz yaşıyoruz bu kesikleri tıraş esnasında abartılacak bir durum değil. Burada el alışıcak el alıştıkca zaten tutuşu kesimi harika tıraş verecek önce bu korkuyu yenmemiz lazım olumsuz yorumlar bu kullanımın sizlerde hevesi kapanmasına izin vermeyin

Barsız kullanıma karşı değilim. Bunun cesaret işi olduğunu söylemeye çalıştım. Ben şahsen ustura kullanamıyorum. Çok defa Ali Bıyıklı ve Vanta jiletli ustura ile denemelerim oldu ama el alışkanlığım oluşmadığı için vazgeçtim. Usturayı kullanamazken koruma barsız bir aleti şahsen hiç kullanamam. Hiç denemedim değil, 30 yıl önce birkaç kez denedim sonucu hep kanlı bittiği için yollarımızı ayırdm Smile
Ben de birkaç defa denemiştim barı kırık kullan-at ama çok keyif vermemişti açıkçası. Ne düzgün bir aletin rahatlığı, ne de jiletli usturanın kontrolü var. Ama zevk meselesi tabi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
4.90 ₺ den stoklamaya değer mi?

edit: stokçuluğa ve depoculuğa karşıyız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@sakal pişman olmazsın komşum Smile
Bic Metal'i tatil öncesi yola çıkmadan zamansızlıktan kullanmak durumunda kaldım. Bir defa inanılmaz hafif, hatta ağırlıksız Sad
Bu eksi puan benim için. Permatik gibi bir hissi yok. Daha agresif, daha bir keskin. Bende hiç kanama olmamasına rağmen tıraş sonrası inanılmaz yanma yaptı cildim. Bir de bende çok takıldı bu Bic. Bir daha da kullanmam.
"A Samurai always wears two swords."
@denizksk size katılıyorum,
Bence de işini yapıyor ama çok hafif ele oturmuyor, ve tahrişe meyilli.
Seyehatlerde taşıyordum uçak öncesi jilet ile ilgili sorun çıkmasın diye ama DE aletin yerini tutmaz
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Bic ürünlerini pek begenmiyorum.

Tek bıçak olarak begendigim wilkinson tek bıçaklı yeşil banyo traş bıçagı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,340 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: