Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
O lekeler nasıl oldu anlamadım ama, normal markette satılan vikaul tarzı bir maden cilası ile hic sorunsuz cıkar diye dusunuyorum.
Arkadaşların önerilerinden sonra bunu da denemekte yarar var.

Kabartma tozunu az su ile karıştırın ve macun gibi olana kadar karıştırmaya devam edin.
Lekelerin üzerine sürerek 20-30 dakika bekletin.
Sonra da nemli bir bez yardımıyla silin.

Silme işlemi bitince de üzerine su dökerek macunun gitmesini bekleyin ve kış olduğu için de radyatör peteğinin üzerine koyarak kurumasını sağlayın.

Belki işe yarar. Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

@rocnel bey bende istiyorum mail attım geri dönmedin.
Fiyat ve avrupaya posta oluyormu
Teşekkürler
(19/01/2019, Saat: 01:15)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sipariş açıldığında sipariş konusuna muhtemelen. Smile Ya da bu konunun altına. Kızılca kıyamet kopar sipariş açıldığında buralarda olursanız her türlü haberiniz olur.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Takipteyim.
(21/01/2019, Saat: 21:48)shaving61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üzerindeki bu lekeleri nasıl temizlerim teşekkürler...
qzi1aq.jpg

Ürün masif 316L çelik olduğu için gönül rahatlığıyla her hangi bir aşındırıcı ile temizleyerek çıkartabilirsiniz. Kaplama olmadığı için ürünü çizmeyecek her hangi bir şey leke gidermeye yardımcı olur. Tavsiye olarak sert bir silgi yeterli olacaktır. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Ürününüzun temini için gerek sitenizden mail yolu ile, gereksede impa ticaretten telefon ile girişimde bulundum. Ne yazık ki sonuç benim için hüsran oldu. Ne mailime cevap geldi nede impa ticaretten tatmin edici bilgi.
Kurtdereli komşum öncelikle foruma hoş geldiniz. Keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun, tanışma başlığı altında bir konu açarak az ve öz kendinizden bahsederseniz sizi daha iyi tanıma fırsatımız olur.

Rocnel konusuna gelince anladığım kadarı ile Murat usta alet üretim işini asıl işine ek olarak yapan geleneksel tıraşa gönül vermiş bir tıraşsever, tahmin edilebileceği gibi onun içinde bulunduğu imalat sektörü çok hareketli ve zamanın çok değerli olduğu bir sektör, daha önceki açıklamalarında tezgahların boş kalamamasından yakınmıştı yani makinaları her an başka daha önemli projeler için çalışır durumda, eminim boş bir fırsat bulduğunda üretim yapacaktır, bizlerde beklemekteyiz sabırla, bizim beklenen aletlerde yaz sonuna sarkmış gibi görünüyor, eğer gerçekten istekliyseniz listeye adınızı yazdırıp sabırla beklemekten başka yapılacak birşey yok, bana kalırsa beklemeye de değer doğrusu ürünler gerçekten kaliteli dünyada isim yapmış tanınan ürünler.

Murat usta eminimki fırsatını bulduğu ilk anda size dönüş yapacaktır, zira ben hem kendisi ile hemde Mustafa bey ile her an iletişim kurabildim, kesin işlerinin yoğunluğu nedeni iledir bu durum sabır burada yine devreye giriyor, heyecanınızı anlayabiliyorum. Forumun keyfini çıkarmanız dileği ile saygılar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(23/02/2019, Saat: 14:06)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurtdereli komşum öncelikle foruma hoş geldiniz. Keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun, tanışma başlığı altında bir konu açarak az ve öz kendinizden bahsederseniz sizi daha iyi tanıma fırsatımız olur.

Rocnel konusuna gelince anladığım kadarı ile Murat usta alet üretim işini asıl işine ek olarak yapan geleneksel tıraşa gönül vermiş bir tıraşsever, tahmin edilebileceği gibi onun içinde bulunduğu imalat sektörü çok hareketli ve zamanın çok değerli olduğu bir sektör, daha önceki açıklamalarında tezgahların boş kalamamasından yakınmıştı yani makinaları her an başka daha önemli projeler için çalışır durumda, eminim boş bir fırsat bulduğunda üretim yapacaktır, bizlerde beklemekteyiz sabırla, bizim beklenen aletlerde yaz sonuna sarkmış gibi görünüyor, eğer gerçekten istekliyseniz listeye adınızı yazdırıp sabırla beklemekten başka yapılacak birşey yok, bana kalırsa beklemeye de değer doğrusu ürünler gerçekten kaliteli dünyada isim yapmış tanınan ürünler.

Murat usta eminimki fırsatını bulduğu ilk anda size dönüş yapacaktır, zira ben hem kendisi ile hemde Mustafa bey ile her an iletişim kurabildim, kesin işlerinin yoğunluğu nedeni iledir bu durum sabır burada yine devreye giriyor, heyecanınızı anlayabiliyorum. Forumun keyfini çıkarmanız dileği ile saygılar.

Sanirim Kurtdereli beyin bahsettigi sey, urune talebinin olmasina ragmen karsisinda bir muhattap bulamamak. Ayni seyi ben de yasadigim icin neler hissettigini tahmin edebiliyorum. Mustafa beye ulasmak 1 dakikalik is ama ayni sey rocnel ureticileri icin gecerli degil. Aslinda uzerine cok konusulacak bir konu ama zaman ayirmaya deger mi bilemiyorum.
(23/02/2019, Saat: 14:06)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kurtdereli komşum öncelikle foruma hoş geldiniz. Keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun, tanışma başlığı altında bir konu açarak az ve öz kendinizden bahsederseniz sizi daha iyi tanıma fırsatımız olur.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Forumda yeniyim firmayi da tanımıyorum. Sadece Rocnel firmasının internet sitesine girdim iletişim için mail yazdım. Ayrıcada sitedeki var olan ilgili telefon numaralarınıda aradım buna impa ticarette dahil. Amacım sadece ürüne ulaşmaktı, Konu beklemek ise tabiki sabır ederiz aylarca da beklerim orada bir sorun yok. Sizlerden ricam bu sipariş listesibe nasıl kayıt olunur bilgi verirseniz ziyadesi ile memnun olurum. Forumdaki her bireye saygılarımla.

(23/02/2019, Saat: 14:32)Mtopay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanirim Kurtdereli beyin bahsettigi sey, urune talebinin olmasina ragmen karsisinda bir muhattap bulamamak. Ayni seyi ben de yasadigim icin neler hissettigini tahmin edebiliyorum. Mustafa beye ulasmak 1 dakikalik is ama ayni sey rocnel ureticileri icin gecerli degil. Aslinda uzerine cok konusulacak bir konu ama zaman ayirmaya deger mi bilemiyorum.

Evet sıkıntım ürün hakkında bilgi alamamak muhattap bulamamaktı. 50 mm lik jiletli makine arıyorum. Above the tie de var o siteden almakta sorun degil. Ancak aynı kalite ölçülerinde Made in Turkey var iken Neden ? Made in u.s.a alıp kullanayım ? Liste varmış sipariş verip bekleniyormuş olabilir burada sorun yok. Sahsım olarak forumda yeniyim liste nerededir bilmem. Sadece firmanın internet sitesine girdim ve oradaki bilgiler dogrultusunda ürüne ulaşmak istedim. Muhattap bulamayıncada sıkıntımı burada belirttim. Amacım ne polemik yaratmak ,nede ürün, firma veya kişileri eleştirmek değildir. Tüm forum bireylerine saygılarimla.
Kurtdereli komşum Murat ustaya ulaşmak bazen zor olabiliyor haklısınız, bende bazen Murat ustadan bazı cevapları alabilmek için konu başlığına yazdığım çok olmuştur bu yanlış anlaşılacak birşey değil içiniz o yönden rahat olsun. Siparişleri impa tic. Mustafa bey tarafından alınır ve teslimi yapılır, Mustafa beye talebinizi iletin listeye yazsın sizi bir liste yoksada sizinle bir liste başlatılmış olur böylece, yanlış hatırlamıyorsam bayağı bir zamandır bekleyenlerin aletlerini bile yeni yeni göndermeye çalıştığını söylemişti gecikmeden ötürü özür dilemişti Murat usta
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,585 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,564 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 314,560 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,007 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,171 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,150 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,944 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,239 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,074 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,523 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: