zevkten 4 köşeyim
(26/01/2016, Saat: 18:27)interrr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 26 yaşındayım ve az önce ilk defa yaprak jiletle tıraş oldum
rapira marka jlet ve kutusu olmayan demir tıraş makinası
milyoncudan aldım.hepsi 3.5 tl

Korkuyordum kesicem bir yerimi diye.Foruma baya baktım nasıl oluyor bu iş diye
Arko berber sabunu ile köpürrtüm.ve ilk sürtme....

Abi mükemmel bir şey ya.

Hemen bana o pahalı fiyakalı tıraş makinelerini,jiletleri,kremleri vesayır link ile gönderiniz Big Grin ehehehe

Tıraş sonrası şap kullandım Fransız malı.İmpadan almıştım.Hiç yanma hissi olmadı
Üstüne avon nemlendirici krem
Suratımda bi kaç sivilce batık vs var önceki tıraşlardan kalma

İnşallah tıraş olamama sorunumu çözer bu yöntem
Hoşgeldiniz hocam. O aldığınız zevki ilk geleneksel tıraşımda ben de almıştım, hâlâ da alıyorum Smile Hatta her tıraştan sonra keyif sigarası bile içiyorum Smile

Geleneksel tıraş gerçekten bambaşka ve muazzam bir zevk. Yeni ürünler denedikçe bu zevk daha da katlanacak.
Saygılar..
Simdiden aramıza hosgeldiniz

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz
(26/01/2016, Saat: 21:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen bu zehri çoktan almış vucuda, bizimle artık.
Hoşgeldiniz.

Benim gibi offfff bağımlı oldu artık beyni kendini sabahlara tıraşa formatlayacak ...
Çok geç kaldın dostum artık farklı kremler sabunlar jiletler makineler derken bi bakıcaksın kredi kartı borcun uçmuş keyifler ise 1500... buraya yazıyorum kayıtlara düşülsün - 4-5 aya http://www.romancart.com/cart.asp# bu sayfada göreceksin kendini...
Hoş geldiniz komşum, geçmiş olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hoşgeldiniz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: