Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ?
Bir mesai arkadaşımı başlattım. Jaguar fırça ve Arko sabun aldık ilk. Bu hafta da İmpa'dan Merkur 37C aldık sakal yapısından dolayı. Kendi kendine gayet güzel tıraş olmuş Blush
Acta est fabula, plaudite.
Ben bu forumu şans eseri görerek başladım Smile lise yıllarımda en son sıfırtıraş olmuştum ancak bu siteyi keşfettiğimde 10 yıl sonunda yüzüme rüzgarın değdiğini hissettim Smile
Yarım saattir arkadaşa geleneksel tıraşın faydalarını anlatıyorum. Sanırım bir kişiyi daha zehirledimSmile Sipariş verdiğim Rocnel in fotoğraflarını gösterince ''bana da sipariş ver'' dedi. Gelince denemesi için ona vereceğim, herhalde bir tane daha kendime sipariş geçerim.
Bahsettikce millete deneyenler cogaliyor suanda 4 kisi oldu ilgi duyan.ekonomik yonunu duyan ilgi duyuyor.tavsiyeye devam

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu foruma katıldığımdan beri çevremden 2 kişiyi alıştırdım. 1 tanesi eski müdürüm diğeri yine eski şirketimden bir arkadaşım.
Ben bunlara kullanmaya tövbe etmiş babamı tekrardan geleneksel tıraşa başlattım , bir çok jilet denedi hala kartuşluyu savunuyordu . Taki made in engaland wilkoları deneyene kadar .
Üç günde bir porsuğunu , sabununu , ej sini tabi birde after shave ile bir güzel tıraşını oluyor , fakat boyun bölgesinde her zaman beş bıçaklı kartuşlusunu kullanıyor . Heykel gibi beş dakikada yerinde kıpırdamadan sıfır tahriş ile bitiriyor tıraşını . Benim onca zaman acemilik diye çektiğim tahriş vs. leri düşünüyorumda Big Grin
saygı duyuyorum .
İnsan kaynakları müdürümüz başladı,
Yalnız ATG yapmamak konusunda ısrarlı, "kanar" diyor,
Sakalları ciddi yoğun ve sert ama gün gelecek ATG'de olacak,
Hele şu takımları biraz daha düzsün Smile

Programcı bir arkadaşım var onun da ayağı kaydı kayacak.
Hatta bugün 350 TL'lik bir paket yaptık IMPA'dan, haftaya niyetliyiz Smile
Bir kaç ay evvel bana aldığı Maca Root traş kremi sayesinde geleneksel traşa başlamama vesile olan kuzenimi,geçen hafta da ben başlattım. Arkadan yavaş yavaş geliyor şimdlik. Bir başka kuzen daha var aklımda Big Grin
28jjyg7.jpg

rwucyc.jpg

2wej31g.jpg

Bu aşı işi sakat arkadaşlar Sleepy  Dönüp dolaşıp yine bizi vuruyor.
Aşıladığım arkadaşlarımdan biri, sabah akşam bir şeyler alıp, beni de gazlıyor.
Bumerang etkisi midir nedir  Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Bakın ben bu konuya fazlasıyla katılıyorum @koolandgang ,hayır sadece o da yok,aşılıyorsun,sabun/krem hediye ediyorsun,losyon veriyorsun yine biz zararlı çıkıyoruz ya da benim etrafımda çok beleşci var karar veremedim şimdi

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,021 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,362 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,564 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,572 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,108 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 7,037 01/05/2021, Saat: 19:26
  Geleneksel tıraşa başlamaktan korkuyorum. ahmetahmet64 24 8,856 01/05/2021, Saat: 19:25
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,141 01/05/2021, Saat: 19:22
  Malzeme Tedariği Yüzünden Geleneksel Tıraşa Ara Vermek Zorunda Kaldım esatakgul 30 9,592 17/09/2020, Saat: 23:55
Son Yorum: shopol21
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,472 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: