Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ?
en saglami...en yakinimdaki...oglum.hem de ustura kullaniyor adam o kadar progress reklami yapmama ragmen.
@Saltuk Kuyruk meselesi güzelmiş, önce ben de güldüm Smile Ama porsukla beraber düşününce, inceden bir ürperti veriyor Tongue
@ms_1907 Bari baş harfini filan söyleyin, merak uyandırdı bu isim şimdi Huh
@bayercy Fight Club'ı aleminizde ki kadar olmasa da, alemimize kazandırdınız Smile
@onurcakmak Kağıt oyunlarında bir tabir vardır "yanlarıyla" diye. BigHillMe' de onu kastetmiş heralde. Forum ve sebeb olduklarıyla beraber Big Grin
@tugruldogan Allah c.c bereket versin, daha ne olacak.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(20/01/2016, Saat: 12:34)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ms_1907 Bari baş harfini filan söyleyin, merak uyandırdı bu isim şimdi Huh

Aman komşum, bana kızar sonra Smile Zaten arkadaş okuyunca çok abarttığımı söyledi, ben o topa hiç girmeyeyim Big Grin
(20/01/2016, Saat: 01:23)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım forumun mevcudu zaten 2500, geri kalan 7500 kim? Big Grin Bizim bilmediğimiz başka faaliyetleriniz de mi var? Big Grin Big Grin

Hocam üyelikle forumla uğraşmayıp bir göz gezdirip geçenlerin çoğuda bir şekilde geleneksel tıraşa başlıyor Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben de babamı ve bir iş arkadaşımı başlattım. Başka bir arkadaşsa şuan yarı gelenekselde. Yakında onu da tamlarız.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/01/2016, Saat: 14:33)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam üyelikle forumla uğraşmayıp bir göz gezdirip geçenlerin çoğuda bir şekilde geleneksel tıraşa başlıyor Smile

Hayırlara vesile olsun üstadım Smile

Ben de şimdilik amcamı başlattım, kısmen de eniştemi.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Kimse başlatmadı maalesef,keşke başlatsaydı.Babamızdan gördük birşeyler ama o da yarı geleneksel sayılır.Yıllarca market ürünlerini çabuk ve hızlı olduğu gerekçesiyle kullandım,özensiz ve bir o kadar da rahatsız edici bir durum oldu benim için.Ara sıra keyfe keder berber abimize damat tıraşı yaptırdığımız da oldu ama nedendir bilinmez aklıma gelmedi hiç.Sonra bir gün bir anda üstelik ,kafama dank etti,Lord üstadın blogu falan bu konuma geldik işte.İmkanlar dahilinde bir kaç ürün edinip ( asıl ürünleri bekliyorum Mustafa Bey'den ) başladım.Daha çok yeni ama olumlu yorumlar beni daha da şevklendirdi.Çalışanlarımızın çoğu erkek,hepimiz de her gün tıraş oluyoruz üstelik.Ufaktan başladım ben.10000 olmaz belki ama ağıma düşecek çok adam var,hissediyorum Smile
Hergün traş olunan bir mesleğe sahip olduğumuz için 5 kişiyi kandırdım...
Bugün bir kişi daha ekledik kervana Smile Hayırlı, uğurlu olsun.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Ben üyesi olduğum başka bir forumda , geltir adını duyup okumaya başlamıştım. Daha önceleri sürekli bir arayışım zaten vardı. Geltir i bulunca hızlı bir şekilde geleneksel tıraşa geçiş yaptım. Elimi attığım herşeyin suyunu çıkarma huyum olduğundan kısa zamanda çok sayıda DE alet,1 adet SE alet 5 çeşit sabun 20 ye yakın jilet çeşidi sahibi oldum. Bir arkadaşı bu zamanda geleneksel tıraşa başlattım. Çok sayıda arkadaşa da anlatmaya devam ediyorum. Yakında onlardan birkaçı daha düşer bu alemeSmile Bazılarına rüşvet bile verdim. (Sabun,aftershave,balsam)
Bakalım , hayırlısı artık. Madem ben bulaştım onlar niye rahat rahat otursunlar ki dimiSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,332 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,537 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,547 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 29 11,869 03/01/2022, Saat: 23:37
Son Yorum: Oldstyle
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,086 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 7,026 01/05/2021, Saat: 19:26
  Geleneksel tıraşa başlamaktan korkuyorum. ahmetahmet64 24 8,841 01/05/2021, Saat: 19:25
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,085 01/05/2021, Saat: 19:22
  Malzeme Tedariği Yüzünden Geleneksel Tıraşa Ara Vermek Zorunda Kaldım esatakgul 30 9,583 17/09/2020, Saat: 23:55
Son Yorum: shopol21
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,322 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: