RazoRock XXX Sabun İncelemesi
çok keyifli bir inceleme olmuş, elinize sağlık Smile
(17/01/2016, Saat: 02:30)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika inceleme. Santa maria del fiore uzun zamandır markajımda ama 34.50$ kargo eşşeğin... Neyse. Bir alternatif oluşturulursa italianbarber den almayı düşündüğüm o kadar şey var ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu sabun Santa Maria Novella'nın benzeri değil mi zaten? Santa Maria Novella varken bence değmez.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin üstad sabunun kabı ve tasarımı çok çekici. Birde instagram'da çok denk geliyorum. S.M.Novella'ya hiç denk gelmedim.

https://www.instagram.com/u1071/
(17/01/2016, Saat: 11:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabun Santa Maria Novella'nın benzeri değil mi zaten? Santa Maria Novella varken bence değmez.

Fiyatlari arasinda yari yariya fark var, ayrica sunumu gorundugu uzere daha basarili. Biri plastik kutuda geliyor biri MdC ile ayni cam kavanozda. Bence asil SMN benzeriyse deger. Smile
İnceleme için saolasın kardeş..Razorock Amerikan piyasasında tutulan bir sabun(başka ürünleri o kadar rağbet görmüyor)..o kıtadaki en iyi 10 sabun videolarının tartışmasız hepsinde var..bende hem kalite hem pratik intibası uyandırdı fiatıda öyle at deve değil..alıp denemeye değer bir ürün olduğunu düşünüyorum ,eldekiler bir azalsın (artık bir 15 sene falan sürmez inşallah) rotasyona alınacak
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(17/01/2016, Saat: 19:28)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için saolasın kardeş..Razorock Amerikan piyasasında tutulan bir sabun(başka ürünleri o kadar rağbet görmüyor)..o kıtadaki en iyi 10 sabun videolarının tartışmasız hepsinde var..bende hem kalite hem pratik intibası uyandırdı fiatıda öyle at deve değil..alıp denemeye değer bir ürün olduğunu düşünüyorum ,eldekiler bir azalsın (artık bir 15 sene falan sürmez inşallah) rotasyona alınacak

Hocam, geleneksel tirasa basladigimda en cok almayi istedigim sabunlardan bir tanesiydi RR XXX, birkac ay sonra elime gecti ve o kadar bekledigime degmeyen bir ürün olarak cikti karsima Smile

Tiras dünyasina girince kesinlikle tecrübe edilmesi gereken bir marka bence RR, ancak beklentinizi cok da yükseltmeyin bence. Yabanci forumlarda cok seveni oldugu gibi, söhretini hak etmedigi yönünde de oldukca fazla yorum alir.

Dediginiz gibi cok pahali olmadigindan dolayi denenebilir bir ürün, kimine göre cok basarili..
İnceleme için teşekkürler komşum, gene çok ilgi çekici fotoğraflarla süslemişsiniz elinize sağlık Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Evet arkadaşlar güzel yorumlarınız icin teşekkur ederim.

Sabun güzel sabun, kokusu performansı vs. Ama dedigim gibi amerikalıya daha çok hitap ediyor fiyatı dolayısıyla. Adam 9 dolara çok güzel bir sabun kullanıyor.

Peki asıl soru italian barber den 9usd ürün+9usd shipping e degermi. Kabaca 65 lira diyelim. Ben aldığıma memnunum. Koleksiyon hastalığı olan, sahip olduğu koleksiyonlarda ürünleri yan yana koyup hem bakmayı hem kullanmayı seven, eşi dostu geldiğinde bu koleksiyonu göstererek onları da özendirmeyi yeni bir hobi ye başlatmayı seven benim gibi biri iseniz, fiyatın karşılığını benim için verdi 3X. Performansını şimdi bildigime göre, yine alırmıydım diye soruyorsan, evet alırdım.

Ama sen fiyat/performans kullanıcısı isen, veya benim 2-3 sabunum olsun bana yeter, bittikçe başkasına bakarım deyip hanımından azar işiterek saçma sapan koleksiyonlar yapmıyorsan; yani benim hep olmak istedigim gibi aklı başında mantıklı bir adamsan, içindeki cıvık çocuğu kontrol altında tutmayı biliyorsan 65 lirayı makinadan pürtletilmiş sabuna vermektense, İmpa dan 40 liraya bir Tabac, yada 50 liraya bir MWF alırsın.
Aslında birlikte alınırsa kargo nispeten azalıyor. 5 tane RR3X ve 2 tane SMdF gibi bir kombinle kargo tutarı 44.95$ oluyor.

https://www.instagram.com/u1071/
(18/01/2016, Saat: 00:40)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında birlikte alınırsa kargo nispeten azalıyor. 5 tane RR3X ve 2 tane SMdF gibi bir kombinle kargo tutarı 44.95$ oluyor.

Total fiyat sandım, oh ne güzelmiş hadi alalım diyordum. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,549 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,776 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,427 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,531 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,324 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,871 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,323 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,568 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,494 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Pearl Shaver's Spirit Artisan Tıraş Sabunu İncelemesi Oldstyle 2 1,699 26/11/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: