Wilkinson Sword Classic vs Rimei
Ws classic alacağınıza ming shi alet alın. Hem tto , hem metal, hem mild , hem de hemen aynı bütçeye .
Neden komşum WS o kadar kötü mü?
Hiç bilmiyorum ki
Açık ara farkla Rimei derim. Ws benim de ilk aletimdi, çabuk tıkanıyor ve bu yüzden başlığını gevşetip temizlemek gerekiyor, çok yumuşak ve çok jilet seçiyor. Güvenli mi? Evet. Ama yani jileti değişen permatik, hatta ondan bile yumuşak. Bu yüzden bastırma ve tahriş fazla. Rimei daha çok geri dönüt veriyor. Gelenekselle tanıştırmak istediklerime Rimei öneriyorum/hediye ediyorum. Nihayetinde metal olması bile yetiyor.
Nedir, ne değildir?
Aman hocam wilkinson almada ne alırsan al. Rimei al, daha iyisi aliden bir cakma future al, ama wilkinson alma derim.
(19/05/2018, Saat: 15:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman hocam wilkinson almada ne alırsan al. Rimei al, daha iyisi aliden bir cakma future al, ama wilkinson alma derim.

Bugün inşallah wk ile ilk tirasimi olacağım ama öneriniz doğrultusunda bir adet rimei de edineceğim. Sonra zaten memnun kalırsam ve elim yatkınsa bir adet merkur futur edinmeyi düşünüyorum.
Hiç bilmiyorum ki
wilkinson jileti yeterince gerdiremiyor, bu aleti yumayla rimeiyle kıyaslamam bile
Aylardır Wilkinson Sword Classic kullanıcısıyım. Geleneksel tıraşa yeni başlayacaksanız, alın. Ama uzun süreli kullanmayın, zevk alamazsanız. Tam tersi bir noktadan sonra tüm hevesinizi alır götürür. Rimei ile başlayın ya da benim gibi aliexpress üzerinden çakma Mekur Futur çakması Qshave razor alın.
Ben olsaydım wilkinson Sword aleti bugün kullanmadan önce aliexpress üzerinden çakma future alırdım. Zira gelişi 20-25 günü bulduğu için o süre zarfında tam sıkılma aşaması yaşayacaksınız. Ürün geldiğinde sizi kurtarır. Ya da rimei alın. Siz bilirsiniz.
Wilkinson çok kötü fena değil ama Rimei muhteşem. O mutlaka olmalı derim ben de. Futur klonu, o fiyata alınmazsa olmaz ama benim hevesim çabuk geçti.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İkisi de güzel fakat ben wilkinsonu daha çok seviyorum. Yumuşak huylu mis gibi alet. Bu arada WS stick sabunu da çok güzeldir. İçinde lanolin var diye MWFye hayran oluyoruz ancak WS stick de lanolin içeriyor.
(20/05/2018, Saat: 16:59)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi de güzel fakat ben wilkinsonu daha çok seviyorum. Yumuşak huylu mis gibi alet. Bu arada WS stick sabunu da çok güzeldir. İçinde lanolin var diye MWFye hayran oluyoruz ancak WS stick de lanolin içeriyor.

@Gentleman hocam, içerisinde sırf lanolin var diye değil MWF'e olan hayranlık. Bir sabunun kalitesi sadece içerisine tek bileşen konulmasıyla bitmiyor. Onlarca sabunda lanolin var. Olay neyi ne kadar katıp hangi prosesi nasıl yapacağını bilmekte.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 872,011 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 700 807,572 18/04/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: Kaptan
  Wilkinson Quattro Titanium ts9funk 14 21,124 07/12/2017, Saat: 10:45
Son Yorum: kokopelli
  N11 Wilkinson Sword Quattro Tıraş Seti Bay ve Bayan için 9.90 TL Tarık 4 5,394 21/03/2017, Saat: 22:14
Son Yorum: hattusha

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: