TGN 24mm SILVERTIP Short Loft XH
(23/06/2012, Saat: 10:41)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende birkaç tane almıştım ama hiçbir zaman mail atmadım. Sepete eklerim Turkiyeyi secerim 8-15 gün içinde paket takipsiz olarak elime gelir bu güne kadar hiçbir sıkıntı sorun veya kaybım olmadı(Paket ulaşınca Tony'ye teşekkür maili atarım o da benim postaların en hızlı int posta olduğundan bahseder her zaman).. Zaten gelen kutu üzerindeki $ rakamı görünce anlarsınız durumu.. Tony yoksa vanessa işinizi halleder aynı günde kargonuz size doğru yola çıkar ve beğenerek kullanırsınız. TGN Knotlar gibisini zor bulursunuz. Büyük olasılık MF , Simpson çinden ayni firmadan mal alıyorlar çünkü fark yok denecek kadar az..Bu da size ufak bir ipucu olsun.Marka gözetmeksizin performans arıyorsanız TGN.

Üstad, ben de Türkiye seçtim daha sonra da table rate olarak 7-8 $ gibi bi fiyat çıktı ben de ödemesini yaptım. Daha sonra Vanessa mail atıp 5$ daha eklemem gerektiğini söyledi. Ben de tekrardan ödeme yaptım. Yoksa kazıkladılar mı beni?

Bu arada dün yeniden bu fırçamı kullanacaktım ki, knot saptan çıktı. Big Grin Herhalde fazla sıcak sudan ya da kullandığım yapıştırıcının uygun olmamasından olsa gerek. Bu sefer epoksi alıp öyle yapıştıracağım. Bir de sapı değiştireceğim kısmetse.

FS Finest fırçamı sattım, gözümü de TGN lere diktim. hangisini hangi boy ile önerirsiniz? 24 veya 26 mm tasta köpürtme ve sadece sert sabunlarla kullanma amaçlı.
Bu da benim Penworks Smile

f4iptu.jpg
256qk51.jpg
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
dun pattex alip fircami yapistirdim ama fazla kacirmisim sap batti akmasin diye ters cevirdim killarin ortasinda 3cm cizgi seklinde sertlik olustu. kisaca acemiligime getirip fircayi berbat ettim neyseki bedavaya almistim ama kullanilabiliyor sadece loft 3cm hissi veriyor. FS tam zamaninda denk geldi. en pahali fircam 5 liraydi FS ilk siyata oturdu fiyatiyla umarim performansiyla da birinci olur.
Evdeki akfix marka japon benzeri bi yapıştırıcıyla yapıştırmıştım. Aslında isabet oldu çıkması. Kafamda bi proje daha var bakalım. TGN finest için de şimdilik bekleyeceğim ama alırken başınızı ağrıtırım dear "master of badgers".

Bu arada başka birşeyimi beğenmişmiydiniz? Şimdiden hazırlıklı olayım. Big GrinBig GrinBig Grin
(23/06/2012, Saat: 13:11)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Silvertip , benim kent v7 fırçama benziyor diğer taraftan vulfix 374 gibi duruyor..

Teşekkürler. Kılların geldiği yerle ilgili yorumunuzu okuyunca fırçamı daha çok sevdim. Her markada işçilik farkı kılların sayısı gibi farklar vardır ama hayvan aynı hayvan silvertip aynı silvertip Smile Diğerlerini henüz kullanmadım ama bunda dediğiniz gibi uygun fiyata rağmen hiçbir eksiklik görmedim.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
tgn ye mail attım
I am thinking of buying a 20 mm silvertip grade a knots. I live in Turkey.
What are the shipping options. How much is the total amount of pay thank you
cevap geldi

You can order 1 -2 knots from the web site, shipping should be about 5-7
dollars. Tony

şimdi bu 5-7 dolar toplam kargo mu yoksa normal kargoya ek kargo ücretimi
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
bu knotla beraber
iremin sapı kullanmayı düşünüyorum

daha iyi plastik sap önerisi olan varmı?

(ahşap düşünmüyorum)

kullanmayı düşündüğüm sap

2112pus.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
finest killari ters knot yapmislar gibi duruyor irem.
(23/06/2012, Saat: 18:14)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu knotla beraber
iremin sapı kullanmayı düşünüyorum

daha iyi plastik sap önerisi olan varmı?

(ahşap düşünmüyorum)

kullanmayı düşündüğüm sap

2112pus.jpg

Kampanyadaki başak fırçanın sapı her ne kadar denildiği gibi vanaya benzese de ben seviyorum. Ölçüp kaç mm olduğunu bulduktan sonra ona yapıştırılabilir belki Smile
Barley desenli bir ahsap sap yakisirSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 862 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,677 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Chubby 3 Ailesi incelemesi Best-Super-Manchurian-Silvertip onur98 18 23,830 22/01/2019, Saat: 15:38
Son Yorum: Sofistike
  Tipsoft Silvertip Finest Chinaski 38 45,060 25/12/2018, Saat: 17:51
Son Yorum: GartBnx
Information İNCELEME:Frank Shaving Silvertip Fırça ahraz 27 19,684 15/12/2018, Saat: 12:31
Son Yorum: Arapaho
  Kent BLK8 Pure Silvertip fırça süreyya 11 7,209 03/02/2018, Saat: 13:18
Son Yorum: protti
Information İNCELEME:Bottega Veneta Super Silvertip Tıraş Fırçası ahraz 28 15,638 16/12/2017, Saat: 00:05
Son Yorum: ahraz
Information İNCELEME:Dalvey Signature Silvertip Fırça İlk Kez ve Sadece Geltir'de! ahraz 22 13,537 16/12/2017, Saat: 00:03
Son Yorum: ahraz
  RETRO DELUXE 30mm Silvertip Shaving Brush koolandgang 61 50,075 18/09/2016, Saat: 01:01
Son Yorum: LiuShang
  Thater 4125/1 3-Band Silvertip Porsuk kılı fırça btoprak 22 21,721 31/03/2016, Saat: 21:15
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: