Diş Fırçası Önerileri
(25/04/2020, Saat: 22:14)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 12 li kutu olarak alıyorum ekonomik oluyor.Fırça kılları diri oldumu çok iyi temizliyor.1 ayda bir yeniliyorum.Etkin şekilde temizliyor,6 ayda bir tartar temizletiyorum.Diş doktoru gayet iyi göründüğünü söylüyor.Çok para vermek zorunda değilim.İşimi görüyor.

Galiba aklımı çeldin. Deneyeceğim mutlaka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ya şurada saygı değer bir diş hekimimiz var alalım hemen konuya. Kendisi ne kullanıyor soralım hemen. Smile @osaka23

#21. yorumda buldum kendisini:

oo konuyu bulmuşken hortlatayım curaprox önerilmiş zaten bunim de en fazla tavsiye ettiğim fırça kendileri olur ama ben yumuşaktan başlanılması taraftarıyım en azından 3960 derim(5460 candır bu arada) çünkü diş bakımında önemli olan bir husus da fırçalamanın etkinliği ve süresidir sert fırçalarda bu sanki daha çabuk olacakmış gibi bir yanılgı var ama en az iki dakika fırçalamak etkin bir diş ve dişeti sağlığı için gerekli Smile Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(25/04/2020, Saat: 22:14)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 12 li kutu olarak alıyorum ekonomik oluyor.Fırça kılları diri oldumu çok iyi temizliyor.1 ayda bir yeniliyorum.Etkin şekilde temizliyor,6 ayda bir tartar temizletiyorum.Diş doktoru gayet iyi göründüğünü söylüyor.Çok para vermek zorunda değilim.İşimi görüyor.
Yumuşak kıllı mıdır?

Bir de nereden alıyorsunuz?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/04/2020, Saat: 15:28)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yumuşak kıllı mıdır?

Bir de nereden alıyorsunuz?

Abi denemediysen Curaprox dene bu zamana kadar diş fırçası kullanmamışım hepsi zımparaymış diyeceksin. Sabunda Mdc diş fırçasında Curaprox Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/04/2020, Saat: 15:35)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi denemediysen Curaprox dene bu zamana kadar diş fırçası kullanmamışım hepsi zımparaymış diyeceksin. Sabunda Mdc diş fırçasında Curaprox Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullandım Curaprox. Her yerde bulunmuyor. Bir de kısa geldi doktorumun önerdiği tip, sevemedim. Bende ayda bir değiştiririm. Çocuklar da öyle. Hem yumuşak, hem ekonomik bir alternatif arıyorum.

Çok teşekkürler.

(26/04/2020, Saat: 15:24)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya şurada saygı değer bir diş hekimimiz var alalım hemen konuya. Kendisi ne kullanıyor soralım hemen. Smile @osaka23

#21. yorumda buldum kendisini:

oo konuyu bulmuşken hortlatayım curaprox önerilmiş zaten bunim de en fazla tavsiye ettiğim fırça kendileri olur ama ben yumuşaktan başlanılması taraftarıyım en azından 3960 derim(5460 candır bu arada) çünkü diş bakımında önemli olan bir husus da fırçalamanın etkinliği ve süresidir sert fırçalarda bu sanki daha çabuk olacakmış gibi bir yanılgı var ama en az iki dakika fırçalamak etkin bir diş ve dişeti sağlığı için gerekli Smile Smile

Hocam guncellememi yapayim ben o zaman Smile su ara elektrikli firca kullaniyorum kullanim rahatligi nedeniyle ve etkinliginden dolayi Smile
Colgate'in şu fırçasını denemenizi tavsiye ederim. Bugüne dek en rahat ettiğim fırça olmuştur. Yumuşak ama temizlik başarısı çok iyidir. Fırça uçları baskı uygulamadan işini çok iyi yapıyor.

[img]20200426-160311.jpg[/img]
Oral-b pro 2900 2 li olan modeli şuan indirimde sanırım, sipariş verdik bakalım nasıl olacak.

https://www.n11.com/urun/oral-b-pro-2900...=eldekikus
(26/04/2020, Saat: 17:20)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oral-b pro 2900 2 li olan modeli şuan indirimde sanırım, sipariş verdik bakalım nasıl olacak.

https://www.n11.com/urun/oral-b-pro-2900...=eldekikus
Normal fırçaya dönüşünüz olmaz muhtemelen. Hayırlı olsun.. (:
(26/04/2020, Saat: 18:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal fırçaya dönüşünüz olmaz muhtemelen. Hayırlı olsun.. (:

Sağolun Caner üstadım, aslında tamda bu konuyu araştırıyordum, forumdan da denk gelince iyice gaza geldim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,681 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Barbaros Markalama Önerileri theunnamed 18 13,945 17/11/2015, Saat: 00:45
Son Yorum: theunnamed
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,354 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: