Diş Fırçası Önerileri
Hoşbuldum @albatross Smile Bilinenin aksine yumuşak kıllı fırçalar yararlı , sert kıllı fırçalarda zararlı değildir . Kişiden kişiye değişmekle birlikte çoğunluk olarak ikiside sağlıklı dişlerin dengesini bozmaya meyillidirler . Tum diş hekimlerinin önerisi orta sertlikte ufak başlı mümkünse farkli boyutlarda ve açılarda kıllara sahip fircalardan yanadır , bu fırçalar yumuşak kıllılar gibi tartar temizlemede sıkıntı yaşatmazlar böylece diş eti çekilmesini önlerler , aynı zamanda sert kıllılar gibi diş etlerine zarar vermeyip esneklikten yoksun olmayan kıllar ile diş aralarını temizlemekte sıkıntı yaşamazlar .Bu arada her markanın karekterlerininde faklı olabildigini unutmamak lazım yumuşak yazan bir fırça orta karekter gösterebiliyor . Ağız duşu diş hekimlerinin kullandığı ve yapılan işlemler sırasında birçok kolaylık sağlayan bir aletken yine pazarlama stratejisi ile evlerede girmeye başladı ama bu makinenin yaptığı şey günlük kullanımda diş ipinden farklı değildir . Tüm ağız bakım ürünleri hakkında ayrintılı bir yazı ilk boşluğumda yazacağım , şimdilik bukadar yardimcíolabiliyorum , iyi akşamlar dilerim Smile
jordan diye bir Norveç markası vardı, artık gelmiyor. Hem (oral-b) daha ucuzdu hem de kaliteli. Oral-b bana çok pahalı geliyor. Çünkü diş fırçamı 3 ayda bir değiştiriyorum.
(29/12/2015, Saat: 20:47)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: jordan diye bir Norveç markası vardı, artık gelmiyor. Hem (oral-b) daha ucuzdu hem de kaliteli. Oral-b bana çok pahalı geliyor. Çünkü diş fırçamı 3 ayda bir değiştiriyorum.

Kutlarım sizi. Jordan'ı biliyorsunuz.
Jordan'ı ilk babam ithal etmişti, ben daha ilkokula giderken.
Gördüğüm en kaliteli fırça İDİ Smile İdi diyorum, çünkü tekrar ithal edip nostalji yapmak istedim ama ambalajınıda,kalitesinide beğenmedim.
Bende Wisdom ile yola devam etmeye karar verdim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Estafurullah, üstadım. Ben de Jordanla büyüdüm, babam çocukken hep jordan alırdı. Sonra ben de devam ettirdim bu alışkanlığı. Ama ne yazık ki norveçteki firma daha büyük bir norveçli gruba satılmış. Kalitenin değişeceğini sanmıyorum. Siz incelediyseniz bilirsiniz, wisdom hiç kullanmadım ama denemek isterim.

(29/12/2015, Saat: 20:58)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kutlarım sizi. Jordan'ı biliyorsunuz.
Jordan'ı ilk babam ithal etmişti, ben daha ilkokula giderken.
Gördüğüm en kaliteli fırça İDİ Smile İdi diyorum, çünkü tekrar ithal edip nostalji yapmak istedim ama ambalajınıda,kalitesinide beğenmedim.
Bende Wisdom ile yola devam etmeye karar verdim.
@cihankeskin üstadım Curaprox un hangi modelini kullanıyorsunuz? Birde zincir marketlerden satan var mı ben eczanelere baktım bulamadım internetten alacağız herhalde.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Turquiose komşum öncelikle hoş geldiniz. Detayli yazınızı merakla bekliyorum. Dil temizliğinin öneminden de bahsederseniz sevinirim.

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
@albatross komşum. Aslında büyük eczanelerde bulunuyor. Ben hep Etiler ve Ataşehir'deki eczanelerde buluyorum. 1560 modelini kullanıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Curaprox aklıma yattı, bir konuda daha bilinçlenmiş olduk. 7600 modelini kullanan var mı?

http://www.n11.com/curaprox-dis-fircasi-...-P57483299
Hoşbuldum @ferhat1905 komşum Smile Dil temizliği malesef önemsenmeyen ama ağız sağlığını ciddi şekilde etkileyen bir unsurdur , finallerimden sonra ilk boşluğumda tüm ayrıntılarıyla anlatacağım . Bu arada burdan bütün geltir ailesinin yeni yılını kutluyorum Smile))
(31/12/2015, Saat: 19:10)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Curaprox aklıma yattı, bir konuda daha bilinçlenmiş olduk. 7600 modelini kullanan var mı?

http://www.n11.com/curaprox-dis-fircasi-...-P57483299

Curaprox zaten çok yumuşak kıllara sahip bir fırça bence ilk sefer super soft veya ultramsoft almayın. En sert fırçası soft zaten.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,677 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Barbaros Markalama Önerileri theunnamed 18 13,943 17/11/2015, Saat: 00:45
Son Yorum: theunnamed
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,354 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: