Antiga Barbearia de Bairro
(15/12/2016, Saat: 10:55)orgiser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: genç arkadaşlarım, yaş 55. ilk kez ustura almayı düşünüyorum. Antiga Barbearia de Bairro ve Bluebeards arasında kararsızım, siz olsanız hangisini alırdınız? Antiga Barbearia de Bairro modelini impa nın listesinde göremiyorum. ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Ben her ikisini de kullandım. Bluebeards çok pratik, jileti takması son derece kolay. Sapı plastik de olsa kesinlikle kalitesiz değil. Antigua ise ilk başlarda jiletin takılacağı yer esneyene kadar büyük sıkıntı çıkartıyor. Hatta bir defa elimi jiletle kestim çıkartmaya çalışırken. Ancak Antigua görüntü ve kalite açısından çok farklı, bariz yüksek kalitede.

Kısacası pratiklik arıyorsanız bluebeards, daha ömürlük ve kalite arıyorsanız Antigua derim.
(15/12/2016, Saat: 12:01)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben her ikisini de kullandım. Bluebeards çok pratik, jileti takması son derece kolay. Sapı plastik de olsa kesinlikle kalitesiz değil. Antigua ise ilk başlarda jiletin takılacağı yer esneyene kadar büyük sıkıntı çıkartıyor. Hatta bir defa elimi jiletle kestim çıkartmaya çalışırken. Ancak Antigua görüntü ve kalite açısından çok farklı, bariz yüksek kalitede.

Kısacası pratiklik arıyorsanız bluebeards, daha ömürlük ve kalite arıyorsanız Antigua derim.

arkadaşlar Antigua yı impadan aldığını söylüyor, listede göremiyorum, nasıl temin edebilirim ve fiyatı nedir? teşekkürler.
Impa ticareti aramaniz faydali olabilir Mustafa bey yardimci olacaktir. Bunun disinda klasik tiras malzemesi satan yabanci sitelerin adresleri forumda mevcut, onlari da deneyebilirsiniz.
(15/12/2016, Saat: 12:07)orgiser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar Antigua yı impadan aldığını söylüyor, listede göremiyorum, nasıl temin edebilirim ve fiyatı nedir? teşekkürler.

İMPA stoklarında kalmamış, ancak @impaticaret Mustafa bey iki hafta içerisinde geleceğini söylemişti, ve ben geçen hafta sormuştum, yani bir haftaya kadar gelebilir. Siz isterseniz bir arayıp sorun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
İmpa Ticaretten aldığım Antiga Barbearia de Bairro usturanın kalitesi muazzam. Ali Bıyıklıdan Parker'e birçok ustura kullandım ama bu ustura bariz şekilde olumlu yönde farklı. Elim diğer usturalara gitmez oldu.
(07/11/2019, Saat: 15:06)ibrahimyavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa Ticaretten aldığım Antiga Barbearia de Bairro usturanın kalitesi muazzam. Ali Bıyıklıdan Parker'e birçok ustura kullandım ama bu ustura bariz şekilde olumlu yönde farklı. Elim diğer usturalara gitmez oldu.

Komşum hayırlı olsun ürününü iyi günlerde kullanın. Jilet takarken aç kapa nasıl kolay oluyormu bir ara hem bu sayfa içinde hemde internette araştırırken zor olduğuna dair yorumlar okumuştum. Belkide alışma süreci gereklidir ancak birinci ağızdan duymak istedim komşum.
https://www.youtube.com/watch?v=IbWiQD-Qpgs Linkteki videoda jiletin nasıl takılıp çıkarıldığını gösteriyor. Birde jiletleri ortadan kırarak değil makas ile keserek kullanılırsa yada berber için olan yarım jilet kullanılırsa daha iyi yükleniyor.

(07/11/2019, Saat: 16:39)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun ürününü iyi günlerde kullanın. Jilet takarken aç kapa nasıl kolay oluyormu bir ara hem bu sayfa içinde hemde internette araştırırken zor olduğuna dair yorumlar okumuştum. Belkide alışma süreci gereklidir ancak birinci ağızdan duymak istedim komşum.
Teşekkür ederim komşum.
2 gün önce bir kez daha Antigua Barbearia ile tıraş oldum. Evet değerli üstadlarım, De89 nasıldır hiç bilmiyorum ama bence Antigua ustura, De89'un ustura olmuş halidir sanırım. Teşekkürler @"impaticaret" .
Durumum olsa, ya da kredi kartıyla ödeme olsa bir tane daha alacağım bundan.
Bence ustura
Usturanın bir fotosu olsa iyi olurdu. Neyseki Ibrahimyavuz youtube linki paylasmis. Teşekürler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: