Phoenix Malbolge
Artisan denelerime Phoenix Honeysuckle ile devam edeceğim kısmetse. ABDden getirebilirse arkadaşım bekliyorum . Ben kokusu için merak ediyorum. Forumlarda en guzel hanımeli kokusu deniyor.
@Men-Sup söylenildiği gibi gercege yakin ve guclu denebilecek bir hanimeli kokusu var.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Honeysuckle geldi. Koklamaktan traş olamadım...
um1rn.jpg

@dikdik_s üstadımın yılbaşı hediyesi olarak elime geçen sabun hakkında bir kaç görüş aktarmak istiyorum, konu başlığını  doğru buldum mu bilmiyorum

Sabunun kendi kasesi içerisinde sıcak suyu 2  dakika kadar beklettim, porsuk fırçayı da aynı şekilde sıcak suda hazır hale getirdim,

Kendi kasesi içinde sabunu köpürttüm, yaklaşık 15-20 saniye içinde istediğim kıvama ulaştı.

Tıraş öncesi hazırlık için hiçbir losyon kullanmadım, suratımı sıcak suyla da yıkamadım.

Doğrudan fırça ile köpüğü yüzüme yaydım, daha sonra elimle tekrar masaj yaparak dağıttım ve tekrar fırçayla ikinci kez köpüğü suratıma yaydım.

Genel kullandığım makine/jilet ile ilk perde ve sonrasında ikinci perde tıraşımı tamamladım.

Tıraşı çok rahat tamamladım. Tıraş öncesi losyon sürmemekle iyi yapmışım. Bunu düşünerek tıraş sonrasında da losyon sürmedim.

Sabun, benim kanaatimce, hem tıraş öncesi, hem de tıraş sonrası losyona ihtiyaç hissettirmedi.

Çok güzel bir kokusu var, kutuyu açınca zaten koku yayılıyor, tıraş sonrasında kokuyu hissetmiyoruz doğal olarak ama çevreden güzel yorumlar geliyor.

Yüzümde genelde bir kızarıklık olurdu bu sefer gayet güzel oldu.

Bu sabun kaseye basılır mı bilmiyorum ama böyle bir özelliği varsa çok güzel olurdu.

Köpük göreceli olarak biraz daha geç oluşuyor ama bu eksi bir özellik değil kanaatimce.

Kıvamı arko sabun gibi oluştu.

İçeriğini okumadım, onu da eklerim.

Saygılar
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Kardesim guzel tırasların olsun. Croap yumusak tarz sabunlar oldugu icin sabunun kendinisi hic suda bekletmene gerek yok. Fırcanı suda bekletip, direk kapagını actıgın sabunu kopurtmeye baslayabilirsin.
Su platinum lux u bi kullan bakalım hosuna gidicekmi acep benim gibi.

Guzel tırasların gecsin, yeni yılda rocnelimiz parlasın.
(02/01/2018, Saat: 14:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim guzel tırasların olsun. Croap yumusak tarz sabunlar oldugu icin sabunun kendinisi hic suda bekletmene gerek yok. Fırcanı suda bekletip, direk kapagını actıgın sabunu kopurtmeye baslayabilirsin.
Su platinum lux u bi kullan bakalım hosuna gidicekmi acep benim gibi.

Guzel tırasların gecsin, yeni yılda rocnelimiz parlasın.

Birazdan berbere gideceğim platinium lux ü sedef usturayla bir deneyelim Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 45,754 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  Phoenix Dapper Doc's Sabun İncelemesi MerkurFutur 10 5,234 19/03/2020, Saat: 23:56
Son Yorum: Ali Desidero
  Phoenix Amber DarthVader 11 8,848 06/12/2016, Saat: 16:42
Son Yorum: onurcakmak
Star Phoenix and Beau Solaris Tıraş Sabunu Zeman 12 8,228 03/11/2016, Saat: 22:21
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: