Saponificio Varesino Tundra Artica Beta 4.1
(06/09/2019, Saat: 11:09)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En başından bu yorumu yazsaydım herhalde hiç sorun çıkmazdı Smile içerik olarak hemen hemen aynı şeyleri yazmışız üslup farklı olunca tepkilerde farklı oluyor..

@Silentsv F/P ürünü olarak proraso önermişsiniz krem veya sabun farkedermi acaba.. ben kremini sipariş vermeyi düşünüyordum.

Haklısın komşum, sandalda sabun, mentolde krem var bende. sabun ve kremde çok fark yok gibi. İkiside aynı şekilde köpürmesi vb. Bütün modellerini denedim prorasonun benim en beğendiğim sandal oldu içinde ki shea yağı sebebi ile sanırım. Kokuya gelince sandal olarak ilk kullandığım sabun kokusu acımtırak ama rahatsız etmiyor güzel koku maalesef farklı tarif edemiyorum, sandal kokusu herhalde böyledir diyordum. Muhle sandalı alıp kokladığımda parfüm gibi daha güzel koktu. Sandaldan sonra tavsiye edebileceğim proraso ise mavi olan aloever ve e vitamini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(06/09/2019, Saat: 12:23)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısın komşum, sandalda sabun, mentolde krem var bende. sabun ve kremde çok fark yok gibi. İkiside aynı şekilde köpürmesi vb. Bütün modellerini denedim prorasonun benim en beğendiğim sandal oldu içinde ki shea yağı sebebi ile sanırım. Kokuya gelince sandal olarak ilk kullandığım sabun kokusu acımtırak ama rahatsız etmiyor güzel koku maalesef farklı tarif edemiyorum, sandal kokusu herhalde böyledir diyordum. Muhle sandalı alıp kokladığımda parfüm gibi daha güzel koktu. Sandaldan sonra tavsiye edebileceğim proraso ise mavi olan aloever ve e vitamini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink İtalyan Bariyeri, Saponificio Varesino Sabun İncelemesi dikdik_s 149 114,267 29/09/2020, Saat: 17:15
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: