Faena Yeni Seriler
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Faena'yı yakından takip eden ve seven birisiyim. Fokion Tallow içerikli sabun üretince bütün serileri elden geçirmeye karar vermiş. Böylece eski serilerde yer alan sadece iki koku üretimde kalıyor. Buna göre yeni serileri sizinle topluca bir yerde paylaşmak istedim. Fotoğraflar gelince onları da ekleyeceğim.

Black Label
Siyah Seri (Tallow ve Lanolinli Tıraş Sabunu)

33nz4vq.jpg

Corinthian
Nanenin ferah notaları ile sakız ağacının tatlı notaları.

Dorica
Güçlü bir yosun, odun, toprak kokusu.

Aeolica
Midilli'den anason ve kekik notaları

Ionian
Narin ve tatlı floral ve beyaz musk kokusu.

Brown Label
Kahverengi Seri (Orijinal Vegan Tıraş Sabunu Serisi)

Electron
Kehribar ve Musk'ın sarhoş edici, tatlı ve maskülen kokusu. (Eski Amber & Musk)

Xylon
Sandal ağacının tatlı, odunsu kokusu.

Greek Skinos
Sakız adasının sakız ağaçlarından eşsiz ve tatlı sakız (mastik) kokusu.

Mentholyptus
Mentol, Okaliptüs ve Lavanta'nın ferahlatıcı kokuları.

Caribbean Breeze
Tatlı portakalla batı hint adaları defnesinin dengeli karışımı. (Sweet Orange & West Indies Bay)

Lavender
Klasik Lavanta Kokusu

Blue Label
Mavi Seri (Lanolinli Tıraş Sabunu Serisi)

2rrm3rd.jpg

Esperia
Tatlı portakal, limon, bergamot ve mandalina.

Nectar
20 farklı esansiyel yağın yarattığı eşsiz çiçeksi koku.

Delicato
Bergamut ve kehribarın tatlı, sarhoş edici kokusu.

Rodon
Gül esansiyel yağının bahar notaları.

Myrtle
Mersin ağacı esansiyel yağı ve limoni notalar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tam da faena'ya niyetlenirken guzel oldu bu haber ustadim.simdi siz dayanamaz alirsiniz bize kokulari tanitirsiniz biz de dayanamayiz cok da guzel iyi olur Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@cihankeskin üstad Floral'ın o yoğun tatlı kokusundan büyülenip G&C blackfriday'den sandalwood lanolin sabun ve floral balm aldım. Floral balmın daha acı ve keskin kokusu var az benziyor. Sandalwood sabun ise proraso ne tobs ile alakalı yok. Daha doğrusu koku yok yani ben bir karakter çıkaramadım. Siz denemişmiydiniz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Pimi çekmişsin bombayı bırakmışsın @cihankeskin hocam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Saltuk komşum, Fokion bir jest yapıp Ocak ayında Vangelis İstanbul'a gelince onunla gönderir diye umuyorum. Yoksa benim hatun eve daha Faena sokturmayacak sanırım 8-9 tane Faena sabunum var. Yaza kadar Faena almam biraz zor.

@utunc komşum, Faena'nın balmlarını buzdolabında muhafaza etmek gerekiyor. Sizdekini buzdolabına koyun mutlaka. Altınd auyarı var hatta bu konuda "Keep Refrigerated" yazıyor. G&C nin sattığı ürünlerin stoklarında uzunca beklemiş olma ihtimali var. Balm'ın bozulmadığından emin olun. Benim Midilli'e kokladığım balm sabuna daha yakındı ama bir çiçeğin kokusu az daha baskındı. Sandalwood sabunu ise ne denedim ne de kokladım. Yeni serideki Sandalwood olmadığına eminim. Bayağıdır Sandalwood üretimi yoktu. Kutunun arkasına Fokion üretim tarihi basar. O tarih ne?

@Emrahozlem komşum, ben görevimi yaptım. Bundan sonrası size kalmış. Big Grin
Evet üstadım görevinizi çok iyi yapıyorsunuz Smile Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Muhtemelen 2016 yılı benim için daha çok tüketim yılı olacak ama sizin gibi üstadların bilgilendirme ve inceleme yazılarından sonra yeni ürün almadan ne kadar dayanabilirim bilmiyorum Big Grin
Performans icin Black seri, Koku icin Blue seri cok alınası duruyor. Bilgilendirme icin tesekkur ederiz ustad.
Yeni serilerin bazı resimleri eklendi.
Dorica'nın kokusu çok sert gelirse birkaç gün havalandırıp bir şans daha verin. İlk denememden sonra kurutup takasa koymaya karar vermiştim ama dinlenme sürecinde notalar yerine oturdu yavaş yavaş. Şu anda ilk beklentime oldukça yakın yumuşak bir toprak kokusu var.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,269 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 45,744 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  Faena Vanilla Tıraş Sabunu ckeskin 37 37,662 10/05/2019, Saat: 13:51
Son Yorum: Janberd
Information Faena Dorica deneyimim Dragon 3 2,744 30/10/2017, Saat: 20:20
Son Yorum: Tahir
  Faena Geltir 2015 Limited Edition Coffee & Vanilla Tıraş Sabunu ckeskin 36 32,561 20/09/2016, Saat: 18:03
Son Yorum: Saltuk
  Faena Mixed Fruits Tıraş Sabunu ckeskin 2 4,216 02/11/2015, Saat: 02:40
Son Yorum: ozgun41
  Faena Amber & Musk Tıraş Sabunu ckeskin 7 7,899 28/10/2015, Saat: 10:37
Son Yorum: Emreozer
  Faena Mastic, Rose & Cedarwood Tıraş Sabunu ckeskin 6 10,335 26/10/2015, Saat: 23:01
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: