Tipsoft - Black Friday - böyle yapılır kampanyası
Biz Onur Bey'le daha önce iki tane için görüşmeye başlamıştık. Bu kampanya iyi oldu. Dolayısıyla ben de dün kendisine mail attım iki tane için.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(28/11/2015, Saat: 17:48)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak
Ben aldım üstadım, uzun zamandir tipsoft serilerini kullanıyorum. F/p oranı ve müşteri memnuniyeti muhteşem diyebilirim. Ben forumdaki yorumlara geçmiş tipsoft tecrübelerime ve şansıma güvenerek sipariş verdim ve bu sabah da teslim aldım.

Memnunum ve ayrıca bu kampanyadan yurtdışındaki dostlarımız da faydalandı diye duyum aldım , onlar adına da sevindim açıkçası Smile

Üstad az önce bu mesajınız yarım görünüyordu, şimdi tam oldu.

Yani siz dün görüştünüz, siparişi verdiniz ve bugün de teslim mi aldınız?
(28/11/2015, Saat: 17:48)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak
Ben aldım üstadım, uzun zamandir tipsoft serilerini kullanıyorum. F/p oranı ve müşteri memnuniyeti muhteşem diyebilirim. Ben forumdaki yorumlara geçmiş tipsoft tecrübelerime ve şansıma güvenerek sipariş verdim ve bu sabah da teslim aldım.

Memnunum ve ayrıca bu kampanyadan yurtdışındaki dostlarımız da faydalandı diye duyum aldım , onlar adına da sevindim açıkçası Smile

Evet. Fokion benim aracılığımla bir Manchurian ve bir HMW, Vangelis yine benim aracılığımla bir Manchurian ve bir HMW fırça aldılar. İşin komiği ben onlara hiç bir şey söylememiştim. Onların haberi olmuş. Big Grin
Ben de bir adet Blonde Badger aldım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(28/11/2015, Saat: 17:58)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad az önce bu mesajınız yarım görünüyordu, şimdi tam oldu.

Yani siz dün görüştünüz, siparişi verdiniz ve bugün de teslim mi aldınız?

evet üstadım, çok seri ve sıkıntısız, memnun kaldığım bir alışveriş oldu

(28/11/2015, Saat: 18:01)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet. Fokion benim aracılığımla bir Manchurian ve bir HMW, Vangelis yine benim aracılığımla bir Manchurian ve bir HMW fırça aldılar. İşin komiği ben onlara hiç bir şey söylememiştim. Onların haberi olmuş. Big Grin
Ben de bir adet Blonde Badger aldım.

vangelis forum üyesi , demek sıkı takipçimiz Smile

Yunan kardeşlerimiz işlerini iyi bilirler Big Grin

Valla helal olsun Vangelis'e. Forumda başlığı görüp Fokion'a da o söyledi heralde. Güle güle kullansınlar.

@candova @cihankeskin fırçalarınız hayorlı olsun. @onur98 benim maili görmedi heralde, bekleyeyim o zaman.
bir adet mançuyanda ben aldım Smile
https://www.instagram.com/u1071/
Affınıza sığınarak bir soru soracağim; burada kullananlar oldugunu gözeterek. Hmw ile premium silvertip arasında kaldım öyleki ikisini de mi alsam diyorum şuanSmile ısi tutma masaj yapma önceligim Smile şimdiden teşekkürler
Kea
(28/11/2015, Saat: 18:48)Kea.aksoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Affınıza sığınarak bir soru soracağim; burada kullananlar oldugunu gözeterek. Hmw ile premium silvertip arasında kaldım öyleki ikisini de mi alsam diyorum şuanSmile ısi tutma masaj yapma önceligim Smile şimdiden teşekkürler
Masaj yapma için ben manchurian ve ya super fine 2 band secerdim. Su ve ısı tutma hepsinde cok iyidir zaten.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@chinaski yorumunuzu görmeden az önce zaten aklımda en önde olan hmw'yi siparis ettimSmile her yerde olumlu olan yorumlara bakarak beklentilerimi karşılayacağını umuyorum Smile bilgilendirmeniz için tesekkurler; 2. fırcam mancurian olacak işallahSmile
Kea

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Black Friday 2019 süreyya 26 12,493 28/11/2019, Saat: 19:06
Son Yorum: zorsakal
  Black Friday 2018 ckeskin 53 26,778 24/11/2018, Saat: 14:49
Son Yorum: Efrasyab
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,157 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  Black Friday 2017 protti 50 27,031 02/12/2017, Saat: 20:38
Son Yorum: Dragon
  Black Friday 2016 - İlk Mesaj Güncel onurcakmak 83 60,946 03/12/2016, Saat: 19:58
Son Yorum: onurcakmak
  Black Friday 2015 ckeskin 53 40,207 01/12/2015, Saat: 09:59
Son Yorum: msakalli
  Black Friday ckeskin 11 10,876 28/11/2014, Saat: 15:53
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: