Tipsoft - Black Friday - böyle yapılır kampanyası
@yigitemre bence bazı şeyleri özelden sorup öğrenip paylaşmak da güzeldir. Böyle sorunca açıkçası biraz tuhaf geliyor insana okuyunca. Altında bişey mi var acaba diye düşünmeye sevk ediyor.

Ayrıca bunun yerine katkı yapmak konusunda hemfikirseniz araştırmayı siz de yapın ayrıca bulgularınızı burada paylaşın hep birlikte faydalanalım derim.
www.BarbarosRazors.com

Tüh, bilseydim 4 gün önce Silvertip Finest almazdım. Aynı fiyata HMW alabilirdim bugün. Black "black friday" oldu bu bana Sad

(fırçamdan çok memnunum o ayrı)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/11/2015, Saat: 01:19)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yigitemre bence bazı şeyleri özelden sorup öğrenip paylaşmak da güzeldir. Böyle sorunca açıkçası biraz tuhaf geliyor insana okuyunca. Altında bişey mi var acaba diye düşünmeye sevk ediyor.

Ayrıca bunun yerine katkı yapmak konusunda hemfikirseniz araştırmayı siz de yapın ayrıca bulgularınızı burada paylaşın hep birlikte faydalanalım derim.

Üstadım bu soru özelden sorulacak bir soru olsa sorardım ama bu soru herkesin bilgi sahibi olması gereken bir soru. Şahsen benim gibi bilmeyen bir sürü kişi olabilir yada ben bu konuyu forumda bilmeyen tek kişide olabilirim ama forumun yapısı gereği ben bu sorunun herkesin öğrenmesi gereken bir soru olduğunu düşünüyorum o yüzden de açıktan soruyorum. Ayrıca ben "aba altından sopa gösterecek" birisi değilim. Hatta bunu en iyi Onur üstat bilir. Onur üstatla daha önceden tartıştık. Olabilir. Ama bu değildir ki ben ona kin güdücem, burada hiçbir şekilde iletişime geçmeyeceğiz. Cidden merak ettiğim bir konu. Ayrıca zaten katkı yapmıycam demedim. Alo 157'ye sorarım en kötü zor birşey değil. Sadece kanun maddelerini okumak ve "yorumlamak" bana zor geliyor bende bilen birinden yardım istedim, ben öğrenirkende bilmeyen arkadaşlarda öğrensin istedim. Ayrıca diyelim ki bu soru düşündüğünüz yada ihtimal dahiline aldığınız gibi kötü niyetli bir soru olsun. Korkulacak bir şey mi var bu soruda? Tipsoft firması açık açık kanuna aykırı bir iş yapacak kadar cesur değildir bence. Böyle bir madde eklerken satışa mutlaka tüketici kanununa bakmışlardır. Bilgi verirler olur biter. Sorduğum sorunun bu kadar büyütülecek, altında bit yeniği aranacak bir soru olduğu aklımın ucundan geçmedi. Umarım sizinde geçmeyip sadece bir ihtimal olarak değerlendirmişsinizdir.

Saygılarımla,
Yiğitemre arkadaşımızın sorusu gayet yerinde. Ben de konuyu okuduğumda dikkatimi çekmişti. Kullanılmadığı sürece iade edilebilmesi lazım. Bir çok firma kara cuma kampanyaları yapıyor, hiçbiri müşteri haklarını kısıtlamıyor bu kampanyalarda. Zaten kısıtlayamazlar da.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@yigitemre üstadım, bu sorunuz ciddi şekilde polemiğe açık. Farkettim de sizden başka bu hususu merak eden olmamış. Dilerseni siz bu sorunuzu farklı kanallardan cevap arayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@yigitemre bende o niyetle söylemedim o konuda sıkıntı yok, böyle bir şey düşünülebileceğini hatırlatmaktı esas gayem. Soruların tabiki giderilmesi lazım. Altında birşey var mı derken sizin söylediğiniz hususun değil de black friday indiriminin, yada iade koşullarının demek istedim.
www.BarbarosRazors.com

(28/11/2015, Saat: 02:26)zakayr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüh, bilseydim 4 gün önce Silvertip Finest almazdım. Aynı fiyata HMW alabilirdim bugün. Black "black friday" oldu bu bana Sad

(fırçamdan çok memnunum o ayrı)

Ben de 10 gün kadar önce 2 band manchurian aldım. Vah tüh edecek bir durum yok üstad. Bu şans işi. Siz hmw alırdım diyorsunuz, ben 3 fırça alırdım diyorum Smile Sonuçta biz, bir ürünü fiyatından çok çok yüksek, tabiri caiz ise kazık yiyerek almadık ki. Normal fiyatından aldık. Burada bazı şanslı arkadaşlar biraz ucuza alacaklar o kadar. Mesela vakti zamanında çekiliş oldu, bazı kişiler bedavaya aldı. Ki belki adam porsuk sevmiyor, kullanmıyor...

Mercedes dünya paraya acaba satar. Bazen avm çekilişi ile bedava verdi diye, para ile alanlar üzülsün mü? Bence hiç üzülmeyin, kafaya da takmayın. Bunlar çok özel durumlar, özel jestler. Faydalananlara da hayırlı olsun.
(28/11/2015, Saat: 15:18)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de 10 gün kadar önce 2 band manchurian aldım. Vah tüh edecek bir durum yok üstad. Bu şans işi. Siz hmw alırdım diyorsunuz, ben 3 fırça alırdım diyorum Smile Sonuçta biz, bir ürünü fiyatından çok çok yüksek, tabiri caiz ise kazık yiyerek almadık ki. Normal fiyatından aldık. Burada bazı şanslı arkadaşlar biraz ucuza alacaklar o kadar. Mesela vakti zamanında çekiliş oldu, bazı kişiler bedavaya aldı. Ki belki adam porsuk sevmiyor, kullanmıyor...

Mercedes dünya paraya acaba satar. Bazen avm çekilişi ile bedava verdi diye, para ile alanlar üzülsün mü? Bence hiç üzülmeyin, kafaya da takmayın. Bunlar çok özel durumlar, özel jestler. Faydalananlara da hayırlı olsun.
Bizimkisi işin şakası be komşum

Kampanya bugün öğlen bitti heralde. Kimler satın almak için mail attı?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak
Ben aldım üstadım, uzun zamandir tipsoft serilerini kullanıyorum. F/p oranı ve müşteri memnuniyeti muhteşem diyebilirim. Ben forumdaki yorumlara geçmiş tipsoft tecrübelerime ve şansıma güvenerek sipariş verdim ve bu sabah da teslim aldım.

Memnunum ve ayrıca bu kampanyadan yurtdışındaki dostlarımız da faydalandı diye duyum aldım , onlar adına da sevindim açıkçası Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Black Friday 2019 süreyya 26 12,336 28/11/2019, Saat: 19:06
Son Yorum: zorsakal
  Black Friday 2018 ckeskin 53 26,360 24/11/2018, Saat: 14:49
Son Yorum: Efrasyab
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 21,766 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  Black Friday 2017 protti 50 26,290 02/12/2017, Saat: 20:38
Son Yorum: Dragon
  Black Friday 2016 - İlk Mesaj Güncel onurcakmak 83 59,955 03/12/2016, Saat: 19:58
Son Yorum: onurcakmak
  Black Friday 2015 ckeskin 53 39,738 01/12/2015, Saat: 09:59
Son Yorum: msakalli
  Black Friday ckeskin 11 10,782 28/11/2014, Saat: 15:53
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: