thesuperiorshave.com
Sevgili forum okurları  thesuperiorshave.com dan sipariş verdiğim simpsons chubby 2 Best badger fırçam bugün tarafıma ulaştı. Yeni fırçamı ve alışverişten duyduğum memnuniyeti sizlerle paylaşmak, bilgilerinize sunmak istedim. Alışverişimden memnun kalmamı sağlayan birkaç hususu sizlere arz etmek istiyorum.
1. Burada buradan alacağınız simpsons fırçalar da ürünlerin resimleri yer almakta ve direk alacağınız simpsonsın gerçek resmini görerek seçme imkanına sahip olabiliyorsunuz
2. 15.11.2015 günü vermiş olduğum siparişim 26.11.2015 tarihinde elime ulaştı.  Amerika'dan satış yapan bu siteden 11 gün gibi kısa bir sürede bu kadar hızlı şekilde tarafıma ulaşmış olması gerçekten çok hoşuma gitti dikkat edin Avrupa'dan demiyorum  Amerika'dan 11 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı.

e9hksm.jpg
2lrvpy.jpg
douyvc.jpg
1zn216s.jpg
Bu siteyi hiç duymamıştım. Fırçanız hayırlı olsun. Keyifli tıraşlar.
Teşekkür ederim. Uzun zaman önce tıraşkeyfim isimli blogda keşfetmiştim. Üç yıl önce yine fırça almıştım ama bu sefer çok memnun kaldım gerçekten.
Arkadaşlar,

Bu site (thesuperiorshave.com) yurt dışı kargoları bedava gönderiyormuş.

Ama Uluslarası takipli kargo ile alınan ürüne 44 $ ilave yapılıyor.
Açıklama burada:

Alıntı:International Shipping: We happily ship internationally via USPS 1st class mail...you may optionally purchase EMS Express Mail below. Some places (Australia, Canada, Germany, Israel, Ireland, Japan, Singapore, South Korea, all of the United Kingdom, and New Zealand, to name a few) have proven to us that they always take their mail seriously, and buying the tracking only buys more speed. Some other places (ya'll know who you are, but because of political correctness we can't name names here) are so bad about mail that we will not process an order submitted from them without the costly tracking option. Tracking is ultimately up to you, but if you don't buy it and we ship your order don't forget that WE, and not YOU, are ultimately at the risk of loss... thus, for the 'bad' countries, we cheerfully request the purchase of tracking and will cheerfully supply a refund if the customer declines.
Free tracking is NOT guaranteed-if u want it, u must pay extra for it (optional! not required!) USPS 1st class mail int'l ranges 7-90 days(most ~10-21), & while there are barcodes assigned to all parcels, most countries ignore 'em (we can confirm CA, CN, & IL DO honor the barcodes!) Once you elect to save the $ & mail the least expensive, thereafter there's no tracking available.

Yani diyor ki Avustralya, Kanada, Almanya, İsrail, İrlanda, Japonya, Singapur, Güney Kore, İngiltere ve Yeni Zelanda güvenilir ülkeler. Bunların dışındakiler ezik ülkeler. Sizi rencide etmek istemiyorum bu nedenle ezik ülkelerin isimlerini burada yazmıyorum ama ezik ülkelere sadece takipli gönderi yapıyoruz ve bu 44$ ek ücrete tabi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Yeni Zelanda ve İsrail'in postaneleri bizimkinden daha kötü. Kargo takibi yapılmıyor ve birçok gönderdiğim paket kayboldu. Dost - Düşman ayrımı yapmış bence Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Anlamadım, ben neden rencide oluyorum...

Üyelerimizi bilgilendirme amaçlı yazdım. Smile
(10/01/2016, Saat: 14:58)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlamadım, ben neden rencide oluyorum...

Üyelerimizi bilgilendirme amaçlı yazdım. Smile

Sizi rencide eden yok hocam, websitesinin kargo için yazdığı açıklamayı çevirdi arkadaş. Diyorki bazı ülkeler var ki takipsiz göndersek bile paketler ulaşıyor, örneğin Kanada, yeni zelanda vs.

Ama bazı ülkeler var ki diyor, bunları burada listeleyip ülkeleri rencide etmek istemiyorum ama bu ülkelere giden takipsiz paketler sürekli kayboluyor (Türkiye bunlardan biri herhalde) diyor. O yüzden bu ülkelere takipsiz göndermiyoruz diyor.
www.BarbarosRazors.com

Sevgili Dostum yok alınmadım. Smile İngilizcem zaten çok iyi..

Yakınlığın için ayrıca teşekkür ederim Smile

Hangi traş sitesinin fiyat açısından en ucuz olduğu traş sitelerine kayıt olunup kargo dahil toplam fiyattan belirlenebilir. Smile

Yapılacak tek şey, Microsoft Excel de tablo oluşturup sütunlara traş sitelerini yazıp, sol sütuna da traş makina marka ve modellerini alt alta yazıp toplam fiyatlarını yazarak karşılaştırma yapmak Big Grin

Özetle Optimizasyon İşlemi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  thesuperiorshave.com Lord Sparhawk 9 10,495 22/08/2012, Saat: 16:04
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: