Italian Barber
(30/11/2015, Saat: 15:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya abiler ne göz var sizde. Ben elimdeyken goremedim, siz ufaltılmıs resimden nerden görüyonuz valla pes.

Hayır simdi hanım eft yapıcak bazı komsulardan fırca aldım. Birbir yalan dolan soyledim. Birine mecbur fırca dedim. Dedi kactane fırca var yeter artık vs. derken kapı calındı postacı plissoft ı getirdi.
Yeminle tuvalete girdim gizlice orda actım baktım. Tuvalet dolabına sakladım fırçayı. Yok ne fırçası yanlış çalmıslar kapıyı. Smile

Panik yapma abi ben @asteris komşum için söyledim, arada sen de üstüne alındın. Big Grin
Barberpole konusunda bu muhabbetlere denk gelmedim, ayrıca çok yakışıklı duruyor.
(30/11/2015, Saat: 15:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya abiler ne göz var sizde. Ben elimdeyken goremedim, siz ufaltılmıs resimden nerden görüyonuz valla pes.

Hayır simdi hanım eft yapıcak bazı komsulardan fırca aldım. Birbir yalan dolan soyledim. Birine mecbur fırca dedim. Dedi kactane fırca var yeter artık vs. derken kapı calındı postacı plissoft ı getirdi.
Yeminle tuvalete girdim gizlice orda actım baktım. Tuvalet dolabına sakladım fırçayı. Yok ne fırçası yanlış çalmıslar kapıyı. Smile

Yok hocam Aleksey benim fırçam için sormuş idi onu cevapladım,bendeki fırçada var ufak çizikler Wink
Bu arada bizim evde de çok benzer olaylar yaşanıyorSmile
(30/11/2015, Saat: 16:08)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam Aleksey benim fırçam için sormuş idi onu cevapladım,bendeki fırçada var ufak çizikler Wink
Bu arada bizim evde de çok benzer olaylar yaşanıyorSmile

Bekarlık sultanlık valla, al sat çok rahat. Big Grin

Hocam sizde hanımların makyaj malzemelerinden girin olaya. Belki o zaman yırtarsınız Smile
Hocam bizim hanım naturel guzel, hic alakası yoktur makyajla vs. ile. Oradan hic yırtamayız be komsuSmile
(30/11/2015, Saat: 15:40)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altinda cizikler var mi? Bu ara gonderilen fircalarda sik raslanan talihsiz bir durum olarak biliyorum. Sad

BEnimkinde var. Hem altı, hem de yan tarafı. Yan tarafları postada olmuiş sanırım, baloncuklu zarfta hiçbir korumaya sarmadan göndermişler, ürünün karton kutusu baskı yaptıkça sapı çizmiş malesef. Zamanla kullandıkça -klavyelerdeki turşlar gibi- biraz eriyip tekrar düzleşecektir umarum.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(30/11/2015, Saat: 16:38)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEnimkinde var. Hem altı, hem de yan tarafı. Yan tarafları postada olmuiş sanırım, baloncuklu zarfta hiçbir korumaya sarmadan göndermişler, ürünün karton kutusu baskı yaptıkça sapı çizmiş malesef. Zamanla kullandıkça -klavyelerdeki turşlar gibi- biraz eriyip tekrar düzleşecektir umarum.

Aynı dert bende de var komşum, klavyedeki tuşlar benzetmesi hoş olmuş Smile

Benimki de bugün gelmiş ofise şimdi pttnin sitesinde gördüm, bugün iş için şehir dışına çıkmıştım tabii ki murphy yasaları gereği bugün gelmiş Smile Smile

Sent from my ASUS_T00J-D using Tapatalk
@kerimovic
Ne zaman sipariş vermistiniz? Ve ne zaman kargolamışlar öğrenebilir miyim?
@bayercy 13kasimda sipariş vermişim, 18inde kargolamislar, adres istanbul.

Ps.usps'e göre fırça hala chicagoda Smile

Sent from my ASUS_T00J-D using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya ckeskin 8 7,027 25/08/2016, Saat: 15:12
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: