Italian Barber
Benimki daha yola bile çıkmamış Smile hala Niagara falls ta görünüyor.
Arkadaşlar her ne kadar istisnai durumlar olsada abd den ortalama 15+ gün sonra ürün elinize ulaşabiliyor. Firmalara bence 20-25 gün tanıyın. Paypal size 45 gün tanımış sikayet için. Firmalar oyle çok tırt yerler değil, günde onlarca paket gönderiyor olabilirler.
www.BarbarosRazors.com

Benimkide Niagara falls da gözüküyor ama bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum.Benim adres bilgilerim kullandıkları programa sığmıyormuş diye mail atmışlardı,mecburen biraz kırptım adresi,yurtdışından çok alışveriş yaptım hep aynı adres bilgilerini kullanırım buda bana biraz garip geldiSmile
(25/11/2015, Saat: 10:47)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkide Niagara falls da gözüküyor ama bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum.Benim adres bilgilerim kullandıkları programa sığmıyormuş diye mail atmışlardı,mecburen biraz kırptım adresi,yurtdışından çok alışveriş yaptım hep aynı adres bilgilerini kullanırım buda bana biraz garip geldiSmile
Aynı emaili ben de aldım. Adresi kırptım yolladım ama gene ilk verdiğim şekilde yazmışlar adresi.
Türkiye 'ye bir gelsin de rahatlayalım. Smile
Benimki de az önce geldi.İki hafta önce sabredemeyip L'occitane'dan bir ton para verip aldığım Plissoft'u, daha suya sabuna değdirmedim ama tek eli bağlı döver.Bunu ilk parti de almak istemiştim o zaman yetişememiştim.16/11/2015 de postalamışlar bugün geldi yani tam 10 günde.Ve halen satışını yapıyorlar.İhtiyacı olan olmayan, bu tarz tıraştan vazgeçmeyecek olan herkes alsın bir tane.Yarın fırçaya ihtiyacınız olur, sonra benim gibi 3 katı fiyat vermeyin.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
12, 13 ve 16 sında verdiğim üç siparişin ikisi "CHICAGO, IL 60666" biride "NIAGARA FALLS, NY 14305 " bekliyor görünüyor hala.
ptt takipte de görünmüyor henüz. bekliyoruz bakalım. Sad
https://www.instagram.com/u1071/
@utunc, ben 11'de vermişim siparişi.Hiç sıkıntı yapmayın gelir.Ama o kadar yoğun bir talep olmuş ki, bugün bile siteye girseniz adamlar direk gecikme için anlayışınızdan dolayı müteşekkiriz filan diyorlar.Zaten bu yazı ben.m siparişi vermemden bir ya da iki gün sonra çıkmaya başladı.Ben heralde gün farkıyla ilk partiye dahil oldum.Sizinkilerde parti parti gelecektir.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Benimkini de çok geç kargolamışlar. 18 kasımda yola çıkmış. Daha TR'de gözükmüyor. Hayırlısı bakalım. Yurtdışı sipariş çilesini unutmuştum bir süredir Smile
16sinda verilen bugün elime ulaştı.
İstanbul dışı.

12 Kasım da vermiştim siparişi,18 Kasım da kargoladılar,dün girmiş ülkeye,darısı tüm bekleyenlerin başına.
Yurtdışından ürün beklemek bende her zaman tatlı bir heyecan oluşturuyorSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya ckeskin 8 7,036 25/08/2016, Saat: 15:12
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: