ozgun41 Losyonları
5f68652f127285e40471bb6da1a14a80.jpg
Son gelen kardeşlerle aile büyüyor
Özgün bey gerçekten iyi iş çıkarmış dove kokulu olan losyonu ve portakal sedir karışımı şahane olmuş.Creed aventusu çok başarılı .Özgün bey devamını bekliyoruz Wink (1805...)

Sent from my iPhone using Tapatalk
(04/01/2016, Saat: 16:15)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5f68652f127285e40471bb6da1a14a80.jpg
Son gelen kardeşlerle aile büyüyor
Özgün bey gerçekten iyi iş çıkarmış dove kokulu olan losyonu ve portakal sedir karışımı şahane olmuş.Creed aventusu çok başarılı .Özgün bey devamını bekliyoruz Wink (1805...)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu küçük simple tarzlardan ben de istiyorum komşum Smile
Sonra beğendiklerimden daha büyük şekilde istemeyi düşünüyorum. Bu kadar güzel yorumlardan sonra denememek olmaz Big Grin hele ki benim çabuk tahriş olan cildim için.
Kayınvalide ler bizdeyken aftershave lerimi gosteriyordum. Annem hacısakir kokusuna bitti. Anneye verdik hacı sakiri, e koleksiyon eksilince uyku tutmadı. Ozgun kardesim acil yetisti imdadımıza Smile Bende olmayan sample ları rica etmistim. Babaları toplamıs gondermis.
Tahminim 1-2 gune kadar yeni siparise yeni foto yuklerim

48794881898_a55614aefa_b.jpg
Arkadaşlar bu resimlerle bizi de özendiriyorsunuz.

@ozgun41 üstadımız kolonya kaldırmayan biz hassas ciltliler için de birşeyler üretsede kullansak Angel
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Abi, kolonya bende kullanamam. Gliserin oldugu icin kurutmuyor rahatsız etmiyor bilgin olsun.
(07/01/2016, Saat: 04:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi, kolonya bende kullanamam. Gliserin oldugu icin kurutmuyor rahatsız etmiyor bilgin olsun.

Yok abi, benimki yanma meselesi. Alkol çok yakıyor malesef yüzümü.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ona birsey diyemeyecegim kardesim. Ozgun le bir konus belki sana ozel bisey yapar, nane limon kabugu, biraz çörekotu.. kıvamında Big Grin
Cildiniz o kadar hassas ise bence balsam kullanmaniz daha iyi olur cunku bu losyonlarin icinde esans+etil alkol+gliserin ve gida boyasi var. etil alkol de cildinizde yanma yapacaktir muhtemelen.ama yine de isterseniz size numune gondereyim bir deneyin.tobs alcohol free urunlerinde bile cildi hassas insanlarda yanma yapiyordu.

sanırım forumda ilk ben tanışmışımdır ozgun beyle asıl bir scuttle ı var benım yaklasık 1 yıldır kullandığım heralde satışa çıksa rekor kırar
Hala begenerek kullanmaniza cok sevindim Wink
Sicak mi yoksa soguk mu kullaniyorsunuz?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: