Ekip tamam...
İşte bu da var dikkat etmeniz gereken. yapmayın. en azından tekniğinizi iyice geliştirene kadar. bir yerde sakal kalırsa bir sonraki perdeye bırakın.
Saygılar
(13/04/2012, Saat: 01:02)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bastırmamaya özellikle dikkat ettim ama dediğiniz döğru kartuşludan kalma bu alışkanlığı atmak zamanımı alabilir. Birde şimdi aklıma geldi kartuşlu kullanırken sabunsuz yerden 1-2 kere daha geçerdim belki o sıkıntı yapmış olabilir.

Tıraş olmak benim için elzem bir konuydu. Hayatımda ilk defa sakalım uzasın traş olayım dedim. Yaprak jiletin verdiği traş olma duygusu farklıymış. Bu değişim benim hoşuma gitti.
Berberim şap taşını paylaşmadı elinde sadece 1 tane olduğu için. Bende dışardan satın aldım ama aldığım yerde kalıp şeklinde değilde "şap madeninden direk halka" şeklinde olandan aldım. Zaten satan kız tıraş için olduğuna inanmadı...

- Cilt için mi?
- Hayır tıraş sonrası için.
- Saç kıran için mi?
- Hayır tıraş sonrası için.

Neyse inanmadı zaten keşke yemeğe katıcam deseydim..

Oradan bir milyoncuya uğradım basit bir sabunluk arıyordum fırça ile köpürtme işlemi için, 1TL'ye plastik bir tane aldım. Gözüme Rapira marka jilet çarptı (sahtemi değilmi bilmiyorum) içinde 10 adet varmış ondan da aldım.
dscf0733j.th.jpg
dscf0734a.th.jpg
www.tekyumruk.com
Şapı nereden aldınız? Bir de bu bizim kullandığımız şapla aynı şey değil mi? Bir sakatlık olmasın Smile
aynıdır zannediyorum, şap neticede formülleri aynıdır herhalde de sürerken dikkat etmek gerekebilir, sivri biryeri olup ta çizmesin. toptan şap arasak bulamayız böylesini Smile
(15/04/2012, Saat: 18:45)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şapı nereden aldınız? Bir de bu bizim kullandığımız şapla aynı şey değil mi? Bir sakatlık olmasın Smile

Aktardan aldım. Bir sakatlık olmasın kısmı beni de düşündürüyor.

(15/04/2012, Saat: 18:51)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynıdır zannediyorum, şap neticede formülleri aynıdır herhalde de sürerken dikkat etmek gerekebilir, sivri biryeri olup ta çizmesin. toptan şap arasak bulamayız böylesini Smile

Sivrilik konusuna dikkat edeceğim merak etmeyin.
www.tekyumruk.com
aman diyim, hatta falçata veyahut zımpara ile düzleştirin isterseniz, çizerse çok yakar çünkü.

merak etmeyin cilt ne kadar emebilir ki? öyle bir sakatlık olmaz korkmayın.

selamlar.

(15/04/2012, Saat: 19:03)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/04/2012, Saat: 18:45)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şapı nereden aldınız? Bir de bu bizim kullandığımız şapla aynı şey değil mi? Bir sakatlık olmasın Smile

Aktardan aldım. Bir sakatlık olmasın kısmı beni de düşündürüyor.

(15/04/2012, Saat: 18:51)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynıdır zannediyorum, şap neticede formülleri aynıdır herhalde de sürerken dikkat etmek gerekebilir, sivri biryeri olup ta çizmesin. toptan şap arasak bulamayız böylesini Smile

Sivrilik konusuna dikkat edeceğim merak etmeyin.
IHA veya Ali biyikli şap yokmuydu? Rapira aldiginiz yerde muhtemelen vardır.
(15/04/2012, Saat: 19:28)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IHA veya Ali biyikli şap yokmuydu? Rapira aldiginiz yerde muhtemelen vardır.

Ben sadece aktardan bulabilirim diye düşünmüştüm. Peki şöyle yapsam olmaz mı? Şapı önce elime sürüp sonra elimi yüzüme sürsem.
www.tekyumruk.com
Pazarda ivir zivir satan yerlerde bile görüyorum ben. Fiyat 1 tl. Iha yesil ve ali biyikli kirmizi pakette.
merak etmeyin
o şap da rahatlıkla tıraşda kullanılabilir
bende kullandım uzunca bir süre

bir tanıdığa nazara iyi gelir diye satmışlar Smile
bir koca poşet dolusu

al üstünde taşı nazara karşı etkili diye verdi banada biraz
(anti nazar) Tongue

tıraşda kullandım

tamaı ile aynı etkileri blok şaplar ile
(tıraşdaki etkileri nazarı bilemem Smile)
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: