Barbaros TR-1 Paslanmaz Çelik Tıraş Aleti
Teşekkürler @onurcakmak @erdall37
İnşallah bekleneni verebilecek Smile
www.BarbarosRazors.com

Verir üstadım. Vermese de şahsen benim tolerans sınırım gayet yüksek yerli mali geleneksel tıraş ürünlerine karşı.yeter ki birileri bir şeyler üretsin. Beraber daha da ileri götürürüz ürünü. Zaten kaç kişiyiz şunun şurasında Smile
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
(09/11/2015, Saat: 16:25)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler sevgili arkadaşlar @seiko @bayercy @onlytnt

Onlytnt üstat bir örnek şu anda İstanbula doğru yola çıktı bile, 14 Kasım İstanbul buluşması için güzel olur diye düşündüm, arkadaşlar yakından görme fırsatı bulurlar. Yarın akşamdan itibaren denemeleri görebileceğimizi umuyorum Smile

Doğrusunu söylemek gerekirse şu an için sadece başlık satışı düşünmüyorum. Öncelikle aletin zihinlerde bu formu yakalayıp korumasından yanayım Smile

İleriki zamanlarda alternatif sap ve başlık seçenekleri sunabileceğim sanırım ancak biraz daha zamana ihtiyacım var bu konuda.

Cevabın için teşekkür ederim. 14 Kasım' a da az kalmış Smile, yorumları merakla bekliyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Hasan üstadım öncelikle tebrik ediyorum bu girişimini.
Gerçekten gurur duydum.
Alet hoş duruyor. Denemek için sabırsızlanıyorum.
Umuyorum ki dünyaca bilinen bir marka olursunuz. Bu bizi daha da gururlandıracaktır.

Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
@Hasan Bey,tebrik ederim elinize sağlık. Artık DE ile tıraş olmuyorum geleneksel tıraşa krem balsam losyon ile devam ediyorum. Fakat bir hatırası kalması açısından alabilirim. Zaten diğer jilet tutucularımın hepsini satıp hatıra amaçlı bir adet almayı düşünüyordum. En güzeli de şu olmuş ,hiç bir reklam vs yapmadan (yada benim haberim olmadı) çıkmış ürün. Yani çalışmalarınızı bir tarih vererek bizi yanıltmadığınız için de teşekkür ederim. Cool
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@theunnamed hocam fevkalade görünüyor Smile Dört gözle bekliyorum ben de aletin çıkmasını.
@ferhat1905 @ts9funk @naayi üstatlar teşekkür ediyorum.
ts9funk üstat aslında niyetim satışa tamamen hazır olana kadar sessiz kalmaktı ancak sizlerin de görüşlerini alarak daha iyi birşey ortaya koyabileceğimi düşündüğüm için biraz daha erken davrandım sayılır. Bir gelenekselci olarak bende haz duymuyorum beklemekten Smile O yüzden ortaya somut şeyler çıkana kadar sessiz kalmayı yeğledim, her nekadar zaman zaman sinyal vermiş olsam da Big Grin

Bu arada sizlerin fikirlerini merak ediyorum bir konuda

Baseplate altındaki "Made In Turkey" yazısı konusunda görüşleriniz nelerdir ? Olmalı mı olmamalı mı ? ya da kısmi değişikliğe gidilmeli mi ? Önerilerinizi duymak isterim.
www.BarbarosRazors.com

(10/11/2015, Saat: 23:13)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baseplate altındaki "Made In Turkey" yazısı konusunda görüşleriniz nelerdir ? Olmalı mı olmamalı mı ? ya da kısmi değişikliğe gidilmeli mi ? Önerilerinizi duymak isterim.

İyi ki sordunuz... İlk gördüğümden beri aklımda olanı yazayım. Biraz daha küçük fontla "Designed and Made in Turkey" yazısı da düşünüebilir. Sadece "made in..." ibaresi günümüzde ucuz işçiliği işaret eder oldu.
gurmekokular
Teşekkür ederim sayın @hellhound yorumunuz için. Konuyu zaten fikirlerinizi duymak için de açtım, ben sormadan en ince noktasına kadar eleştiri ve önerilerinizi belirtirseniz memnunu olurum Smile Gözümden kaçan, itici gelen vs durumlar olabilir.

Bu arada Barbaros Brezilya, İngiltere, İspanya, İtalya, Polonya ve Rusya forumlarında kendine yer bulmuş. Mümkün mertebe takip etmeye çalışıyorum Smile
www.BarbarosRazors.com

Barbaros yazısı güzel, M in T biraz küçültülse daha hoş olur sanki bence.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 153 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,356 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,283 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,885 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,673 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,265 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,772 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,051 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,554 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,983 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: