More For You Sabun ..
@"Naci Erdem" Konya için konuşmak gerekirse her milyoncuda , berber toptancısında ulaşabiliyorum. Nereye gitsem var bu sabun.
berberbey'in kanalında övdüğü bir sabun olduğu için aldım, gerçekten övdüğü kadar vardı. kokusu müthiş, koklamaya doyamadım. köpürmesi-kayganlığı iyi, tahrişsiz. küçük yoğurt kabı gibi bir kabı var. sabunu içinden çıkarıp, ikiye bölüp tasa basmak kolay. yumuşak bir sabun.
(03/06/2020, Saat: 10:17)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zaman savundum. Güzel falan diye  allerji yaptı kalanları imha ettim mfy yi. Bahtı açık olsun .

+1
yüklemesi zor, kokusuna bir türlü alışamadım itiraf etmek gerekirse.. kısacası zoruluyor beni bu sabun maalesef. Üzerine kaynar su döktüm, domuz kılıyla daldım, yine istediğim gibi yükleyemedim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(16/10/2020, Saat: 16:29)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
yüklemesi zor, kokusuna bir türlü alışamadım itiraf etmek gerekirse..  kısacası zoruluyor beni bu sabun maalesef. Üzerine kaynar su döktüm, domuz kılıyla daldım, yine istediğim gibi yükleyemedim.

Alsancak kullanmadım ama yerli sabunlar içinde yine de en mantıklısı arko kalıyor.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
@"ekindgn" gerçekten ilginç bir durum sizinkisi...semogue gibi aşırı ağartılmış , uçları yumuşak bir fırça mı kullanmaktasınız ? yoksa anam babam jaguar la , omegayla vs denediniz mi ? düğüme zarar vermeyecek sıcalıktaklı ( ılıktan daha sıcak ) bekletilen domuz kılı fırçayla çok rahat- hızlı yüklenip , çok da yoğun köpük üretilebilen bir sabun halbuki... ben kullanmadan önce kettle dan biraz sıcak su dökerim üzerine , fırçayı da 5-6 dk beklettikten sonra yüklemeye başlarım. yani başka marka sabunu yüklediğim gibi yüklesem mahalleye yetecek kadar köpük oluyor. oluşan köpük de fos , görüntüden ibaret bir köpük değil baya baya kalın hacimli bir köpük. ideal kıvamda. sizin sabunda sorun olabilir. neticede 60 ' a yakın sabun denedim demiştiniz bir başlıkta. sizden kaynaklanmıyordur diye düşünüyorum. özelden adres yazarsanız bir tane göndereyim size olmazsa. en azından sabundan mı değil mi onu anlamış olursunuz.
Daha dün akşam bu sabunla tıraş oldum. Fırça Yaqi timberwolf kullandım, soğuk su ile köpürtme ve tıraş oldum köpürtmede hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Tahmini 7-8 aydır kullanmadığım bu sabunu bugün elime geçince kullanayım dedim. Bu süre boyunca sert bir sabun olmasına rağmen herhangi bir çatlama olmamış.

Ancak köpük işinde bu sefer sıkıntı yaşadım. Her zamanki gibi özenli bir biçimde tasta köpürtme yaptım, köpük sorunsuz, tam kıvamında olunca yüzüme uyguladım, makinede jilet olmadığı fark edince hemen bir jilet taktım. Bu arada köpük çok hızla sönmeye başladı, tasta kalanı fırçaya yükleyip hemen takviye ettim 1. perdenin yarısında köpük kurumaya başladı. Sakallar da 3 günlük olunca köpüksüz bir yüzde jilet de sıkıntı yapmaya başladı.

Alet Yuma, jilet Astra yeşil, fırça Temizel domuz.

2. perdenin başlangıcında çok az su ile yine köpürttüm ama bu sefer az biraz su bile köpüğü yüzümde neredeyse yok etti. 2. perde için Arko sabun kullandım.

Daha önce Derby kase sabunu da bu kadar bir süre kullanmamıştım. Sabun o zaman bayağı bir çatlamış, hatta yarılmış gibiydi, ama Derby sabun o zaman eskisinden çok daha kıvamlı, kaliteli bir köpük yapmıştı, hatta o güzel köpüğü görünce uzun bir süre onu kullanmıştım.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Dün yine bu arkadaşla tıraş oldum. Kokusundaki don yağı hafif hafif gelse de genel olarak ben kokusunu başarılı buluyorum. Mükemmel mi değil bence ama fiyat performans olarak iş görüyor komşular.
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(19/03/2016, Saat: 01:41)inter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok mu deneyenSmile

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ürünü bende impa ticarette gördüm, uygun fiyatı beni çok cezbetti. Ankara sıhhıye ilkiz sokakta istemeyeceğiniz kadar çok kozmetikçi var yan yana ve hemen hemen hepsinde ürün bulunuyor. Az önce gittim aldım 1 tane deneme amaçlı. Sert bir sabun evet ama sıcak su ekleyip kasesinin üzerine bi 5 10 dakika kadar beklettiğinizde fırçaya yükleme açısından sorun yaşamazsınız. Sentetik fırça ile denedim kendi kasesinde yükleme yapıp yüzde köpürttüm. Kasesinin ağzının genişliği gayet iyi yükleme rahat yapılıyor. Sert bir sabun olmasına rağmen çok kolay yüklendi fırçaya şaşırttı beni. Köpürtme esnasında da çok çabuk ve çok güzel bir kıvam aldı. Kayganlığı, yastıklaması çok iyi geldi bana. Nemlendirme konusunda arko kurutuyor herkes hem fikirdir. Bu üründe de kurutma var ancak rahatsız etmiyor asla. Yani belli belirsiz bir kuruluk bu fiyatına göre bence nemlendirme de başarılı. Tıraş esnasında da kolay kurumayacaktır. Kokusunu arkodan daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Çok güzel bir temizlik kokusu var. Biraz vanilyalı gibi geldi kokusu bana. Bence arkodan iki tık üstün bir sabun. Ayrıca arkoya göre hesaplı. Arko 75 gram çubuk sabun 5 tl civarlarında bu sabun 140 gram kendi kasesi ile geliyor ve 7 tl civarlarında. Alan pişman olmayacaktır. Tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Herkese keyifli tıraşlar dilerim.
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
Ürün arko sabundan daha başarılı bende böyle düşünüyorum. Ancak hacışakir saf sabun kokusu ile tıraş olmak biraz itici geliyor bana.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,049 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  Derby Sabun eggman 216 259,024 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,249 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,042 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,145 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,122 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,554 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,416 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,906 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 355,141 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: