More For You Sabun ..
@inter hocam hiç uğraşma derim , bir özelliği yok sadece gül kokusunu seviyorsan al derim .
dp8h7c.jpg

Merhaba,

Az önce geçenlerde gittiğim fuarda tester olarak hediye etmişlerdi. Başlığı görünce deneyeyim dedim:

Ej3d14bl makine ve Jaguar 236 fırça kullandım. Bir tur yüzümde (pre-shave), tıraş için de kasede köpürttüm. Yüzümde köpürtme, en çok bu stili kullandığım halde beni tatmin etmedi. Kasede nispeten daha iyi köpürdü. Nemlendirme bana yeterli geldi.

Kokusunu sevmedim. İşlevsellik ve koku olarak Arko'nun 2 level altı gibi hissettirdi bana.. Yine de işini becerdi. Ama bilmiyorum belki kokusundan dolayı öyle ahım şahım keyifli bir tıraş yaşamadım.

Sonuç olarak kendi sınıfında Arko, Wilkinson v.b. sabunlar varken alışveriş listeme girmeyecek bir ürün. Aslında Arko'yu aynı klasmana koymak ayıp olur; bence oldukça üst segment bir ürün.. Sanırım bu ürünü değerlendirirken Arko'yu kriter almakla hata yaptım. Belki kullanan veya kullanacak arkadaşlar beğenebilir, zevk meselesi bu, kişiden kişiye değişir.. Sonuçta ben şahsen sevemedim kendisini işte..

Sevgiler..
Bugünlerde kullandığım bir sabun, ben beğendim, eksiği, fazlası yok tam bir fp ürünü, koruma ve köpük hissi Derby'den daha üstte. Reyonda Derby ile More For You görsem tercihim More For You'dan yana olur.
Kraft Kağıt bir Gaziantep firması, kullan at berber ürünleri yapıyorlar, bence kağıt peçete ağda vs'nin yanında böyle bir üretim yapmaları gayet güzel olmuş.
Üreticiler faklı olsa da ürün içeriği Derby Sabun ile tamamen aynı, klon olduğunu düşünüyorum, ambalajı da aynı şekilde orego yapmış sadece isim farkı var. Ben koku, nemlendirme, koruyuculuk açısından Derby ile birebir aynı ürün olduğunu düşünüyorum. Çeşit olsun diye piyasaya sürülmüş sanki. Kasenin bir tarafında ingilizce yazılarda harf hataları var, pek özen gösterilmemiş anlaşılan. Derby varsa buna gerek olmadığı düşünüyorum. Madem farklı isimde bir ürün çıkarıyorsun bari az biraz değişiklik yapsaydın, ıı-ııh olmamış.   Big Grin
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Ben de kullandım ama beğenmedim. Arko varken bunu kullanmanın pek anlamı yok. Karton ambalajda satılıyor. Sonuna kadar kullamamadım.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
https://youtu.be/SJA_iJ8I6s4

Türk işi esnaf reklam filmi gibi olmuş Ankara daki forumdaşlar bu abiyi tamıyormu alışveriş yapan varmı kozmetikbank diyor dükkanın ismini
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Sihhiyede bu dukkan, bulundugu sokakta bunun gibi 20 tane dukkan vardır. Jilet astra yesil mavi, rapira ve phermasharp dışında bir sey o sokakta bulunmuyor. Sabun ise arko derby more for you.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Bu abinin dükkanının önünden geçmemeye çalışıyorum. Zorla ürün veriyor. Almayacağım diyorsun ama yok, fayda etmiyor. Videoda özellikle 1:11 saniyeden sonraki görüntü bile yeter anlatmaya... Smile
Ziyanınjileti ve efrasyab komşularım, bu abimizin web sitesi varmı?
(29/10/2018, Saat: 00:23)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ziyanınjileti ve efrasyab komşularım, bu abimizin web sitesi varmı?

Videonun 3:04 saniyesinde tabelanın sağ alt kısmında bir internet sitesi adresi var zaten komşum. Ama direk ona mı ait bilmiyorum ama siteye bakınca pek de sanmıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Sabun eggman 216 257,214 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,947 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,119 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,086 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,533 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,276 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,060 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: