Tıraştan Sonra Kullandığımız Havlular
Keyifli bir traştan sonra, yüzümüzü kuruladığımız havlu da bence bu keyife olumlu ya da olumsuz etki ediyor.

Ben Jua'nın bambu havlularını tercih ediyorum. Düz beyaz ve nakış vs. olmayan cinsini.

Hem inanılmaz yumuşak hem de çok emici.Tavsiye ederim.

Siz tıraşseverlerin tercihi nedir bu konuda?
klasik denizli havlusu kullanıyorum ben, ancak dediklerinizi merak ettim bir linki falan var mı?

(12/04/2012, Saat: 12:48)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli bir traştan sonra, yüzümüzü kuruladığımız havlu da bence bu keyife olumlu ya da olumsuz etki ediyor.

Ben Jua'nın bambu havlularını tercih ediyorum. Düz beyaz ve nakış vs. olmayan cinsini.

milyon centerlarda
1-2 tl den satılan en ucuz havluları kullanıyorum açıkcası Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
hiç aklıma gelmemişti. elime gelen havlu veya havlumsu ne varsa ona kuruluyordum.. du bakıym hanıma bi söyliym ne diycek Big Grin
(12/04/2012, Saat: 12:55)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: klasik denizli havlusu kullanıyorum ben, ancak dediklerinizi merak ettim bir linki falan var mı?

(12/04/2012, Saat: 12:48)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli bir traştan sonra, yüzümüzü kuruladığımız havlu da bence bu keyife olumlu ya da olumsuz etki ediyor.

Sitesi aşağıda. Kataloğu tıklayıp indirirseniz daha çok bilgi var (inmesi biraz zaman alıyor). Fiyatı 11 Tl civarı (kendi mağazasında). Başka yerlerden belki daha ucuza bulunabilir.
Normal havlulardan kesinlikle çok daha iyi.
Sizler gibi tıraşı bir keyif olarak düşünen arkadaşların hoşuna gidecektir.Big Grin

http://www.jua.com.tr/anasayfa.html
bambudan kumaş yapıldığını bile şu an sizden öğrendim Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(12/04/2012, Saat: 13:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bambudan kumaş yapıldığını bile şu an sizden öğrendim Blush

Hatta kendi içinde bile ayrılıyormuş.
Benim tavsiyem Solid Bambu olanlar.
(12/04/2012, Saat: 13:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bambudan kumaş yapıldığını bile şu an sizden öğrendim Blush
Bambudan kumaş, çorap, havlu ve iç çamaşırı üretilir. serin tutar ve antibakteriyeldir.
Sadece bambu değil, kayın ağacı lifinden (modal), okalitus ağacından (tencel), deniz yosunundan (seacell) yapılan kumaşlarda var.
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
(12/04/2012, Saat: 14:05)uataman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bambudan kumaş, çorap, havlu ve iç çamaşırı üretilir. serin tutar ve antibakteriyeldir.
Sadece bambu değil, kayın ağacı lifinden (modal), okalitus ağacından (tencel), deniz yosunundan (seacell) yapılan kumaşlarda var.

Nevresim takımları bile var.
bu güzel bir bilgilendirme oldu Smile dikkat etmemişiz daha evvel.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: