Veleiro by Confiança tiras kremi
Biri alsa da incelese keşke dediğim bir kremdi, belki 1 senedir zaman zaman aklıma geliyordu. İnceleme yapıp merakımı giderdiğiniz için teşekkürler komşum Smile Yabancı forumlarda da sizinle aynı düşüncelerde yorumlar okumuştum. Musgo/Ach Brito/Veleiro üçlüsünün hepsi testi geçti sanıyorum ki Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@cihankeskin; Turk dizilerine donmus bu is ustadim Smile

2l9lkj5.png

Burada claus ile achbrito yu bir arada gosteriyor. Asagida kirmizi ok ile gosterdigim yerden de ach brito ve confianca urunlerinin oldugu yere gidiyosunuz.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Chinaski ustadim, elimizdeki kremler genelde ya yesil, maskulen kokulara ya da dogal bitkisel kokulara sahip. En azindan bendekiler oyle. Onlarin arasinda boyle guzel ve farkli kokuya sahip bir urun bir boslugu doldurmus oldu. E performansi da iyi. 4 € luk fiyatini da dusununce bence her turlu alinir Smile saygilar
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(02/11/2015, Saat: 10:14)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski ustadim, elimizdeki kremler genelde ya yesil, maskulen kokulara ya da dogal bitkisel kokulara sahip. En azindan bendekiler oyle. Onlarin arasinda boyle guzel ve farkli  kokuya sahip bir urun bir boslugu doldurmus oldu. E performansi da iyi. 4 € luk fiyatini da dusununce bence her turlu alinir Smile saygilar

Ben ilk fırsatta Mustafa Bey'in tükkana bir uğrayım merak ettim şu kremi, f/p iyi oldu mu dayanamıyorum Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bence biz kaynağına bakmayalım @Saltuk komşum. İşin içinden çıkamayacağız. Biz direk yiyiciyiz diyip geçelim. Big Grin Performansı güzel fiyatı ucuz. Daha ne olsun şahane kremmiş. İnceleme için teşekkürler. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İnceleme için teşekkürler üstat
www.BarbarosRazors.com

(02/11/2015, Saat: 09:40)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ ihtilaf ustadim, kokusu o kadar bayagi degil Smile hafif turuncgil notalari da sezdim ben. Koku olarak en yakin Antonio Banderas blue seduction a benzetebilirim.
Aslinda musgo nun kokusuyla benzerlikleri var ama bu daha cok akdeniz tadinda Smile

Koku yorumu şimdi tam oldu Smile kokusu başarılı demek ki
Kimsenin gözünden kacmamistir ama içeriğinde SLS var gözüküyor. Arc brito da da paraben vardı yanlış hatırlamıyorsam, bu 3 lu arasında en masumu musgo gibi gözüküyor Smile
Güzel krem kolay kıvam alıyor traşda kayganlık çok iyi olmasada traş sonrası cilde etkisi gayet yerinde . Koku evet sentetik fakat maskülen traşa uygun ve gayetde güzel koktugunu düşünüyorum ve gerçekten denizden gelen bi koku imajı yakalamışlar . Tek problem tüp içinde dondu kaldı Smile akışkanlık gitti . Komple bi kaba aktarıp fırçayı kapdan beslemeyi düşünüyorum .
(01/08/2019, Saat: 21:41)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel krem kolay kıvam alıyor traşda kayganlık çok iyi olmasada traş sonrası cilde etkisi gayet yerinde . Koku evet sentetik fakat maskülen traşa uygun ve gayetde güzel koktugunu düşünüyorum ve gerçekten denizden gelen bi koku imajı yakalamışlar . Tek problem tüp içinde dondu kaldı Smile akışkanlık gitti . Komple bi kaba aktarıp fırçayı kapdan beslemeyi düşünüyorum .

Merhaba
Nerden temin ettiniz acaba

Bu başlığın açıldığı zamanlar, impada 25 lira idi bu krem. Musgo real de 45 lira. Eskileri hatırladım bi an. Yurt dışı alışveriş imkanı olmayanlar için bu ürünler artık bitti malesef...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,535 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,088 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,419 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737