Süer Kozmetik - Rasoir Sabre France
Selamlar,

Yarı Fransızca yarı Türkçe bir site uzun İnternet tecrübemde böyle bir site görmedim arkadaşlar, sağolsun bir arkadaştan dükkanın telefonunu aldım, bir çok kere aradım cevap yok, sizin bu dükkanla ilgili varsa tecrübeleriniz nasıldır, onu öğrenmek isterim. Kaydoldum bir mail geldi karakterler bir garip yarı yarıya okunuyor. Neyse en azından oradaki linkten cep telefonunu öğrendim oda cevap vermiyor, şimdi eğer bu dükkanla ilgili başkasından duyma değil birebir kendi tecrübeniz olduysa sorularıım önem sırasına göre şunlar.

1-Bu e-dükkan gerçek ve güvenli bir dükkanmıdır?
2-Ertan usta gerçek bir ustura ustasımıdır, mesela usturaları ona göndersek 4/4lük profesyonelce bileyleyebiliyormu, yoksa "eh işte" seviyesindemi bileyliyor? Eski tip antika usturaları ve çoğu eski markayı bilirmi? Dükkanında tarihi usturalar varmı?
3-Oradaki ustura ve kayış gibi malzemeler kendi dükkanında varmı yoksa ısmarladıklarımızın Fransadan gelmesinimi bekliyoruz?

Ve şu anda aklıma gelmeyen şeyler. Zor olmasa gtsemmi ne yapsam çokta zahmetli buradan Adapazarına gitmek.
Varsa dükkanla ilgili bilgilerinize sevinirim. Bu bilgiler tüm Türkiye için faydalı ve dükkan iyiyse kendileri içinde reklam olur.

Herkese sevgiler, iyi çalışmalar.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6556

Şöyle bir konusu mevcut forumumuzda. Henüz hiç alışveriş yapmadım, tanışmadım da ancak Ertan beyin sadece ustura bileyen biri değil bizzat ustura üreten birisi olduğunu biliyorum. Site Türkiye'den yurtdışına ihracat yaptığı için Fransızca diye biliyorum, linkteki konuyu okursanız kafanızdaki soru işaretleri gider büyük ihtimalle, "en son ne aldınız" başlığında bazı komşularımız da giderek bir şeyler alıp memnun olduklarını belirtmişlerdi. Yakınlardaysanız gitmek çok daha eğlenceli ve verimli olabilir.
(26/09/2016, Saat: 13:52)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:      Şöyle bir konusu mevcut forumumuzda. .

Sağolun benim bir mesajım bile var o konu altında.
--
Site gerçek bîr sitedir. Ben site üzerinden alım yapmadım sitedeki telefondan aradım, Ertan üstat ile konuştum sonra dükkana gittim. Sıte üzerinden de alım yapılabilir. Ben izlenimlerimi konu altında paylaşmıştım zaten.

Onun dışında evet Ertan üstat ustura konusunda çok bilgili ve iyidir, bileme işini de çok iyi yapar ama eğer ustura tecrubenız yoksa zaten farkı anlamanız mümkün değil. Şu an ülke dışında vs olabilir eğer konuşabilirseniz dükkana gidip, sitedeki ürünleri görerek alabilirsiniz. Sitedeki tüm ürünler Adapazarı'ndaki adreste mevcut. Artık ordan faaliyet gösteriyorlar.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ertan üstad son derece bilgili ve güvenilir bir kimsedir. Adapazarı'ndaki dükkanında ziyaret etmiş ve birkaç ürün de almıştım. Envai çeşit usturası, bileme kayışı vs mevcuttu. İlk fırsatta bir ziyaret daha yapacağım.
Bugün sitede verilen iki telefonuda sabahtan beri en az 6-7 kere aradım, en son biraz önce aradım (18:50) cevap veren kimse yok!
--
(26/09/2016, Saat: 19:52)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün sitede verilen iki telefonuda sabahtan beri en az 6-7 kere aradım, en son biraz önce aradım (18:50) cevap veren kimse yok!

Sabırsızlığınızı anlıyorum komşum ama telaşlanmayın. Muhtemelen yurt dışına çıkmıştır. Önemli bir işi çıkmış ve telefonlara yanıt veremiyor da olabilir. Aramaya devam edin, panik yok Smile
(26/09/2016, Saat: 19:52)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün sitede verilen iki telefonuda sabahtan beri en az 6-7 kere aradım, en son biraz önce aradım (18:50) cevap veren kimse yok!

Sabırsızlığınızı anlıyorum komşum ama telaşlanmayın. Muhtemelen yurt dışına çıkmıştır. Önemli bir işi çıkmış ve telefonlara yanıt veremiyor da olabilir. Aramaya devam edin, panik yok Smile
(26/09/2016, Saat: 20:44)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramaya devam edin, panik yok Smile

Ok. Confused
--
(26/09/2016, Saat: 20:53)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ok. Confused

Kendisiyle yaptığımız son görüşmede eylül 19 ekim 18 arası kapalı olacağını işleri nedeniyle fransada olacağını söylemişti..ayrıca web sitesin deki eksikler konusunda kendiside rahatsız ve bu konu üzerinde çalışıyor..bir karar aşamasında sanırım ..umarım ibre işe devam etmeden yana olur..bence bu hobinin takipçileri için önemli bir değer kendisi...benim tavisyem iletişimi email üzerinden denemeniz
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 261,319 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  doa kozmetik ohtararan 39 39,254 24/03/2015, Saat: 02:31
Son Yorum: Bruce
  Yurtdışı Alışverişte Kozmetik Yasağı pars 0 5,174 09/03/2012, Saat: 21:25
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: