Yurtdışı Sitelerinden Alışveriş - Soru&Cevap
Sorma Cem kardeşim eldeki ürünleri pinti pinti kullanmaya başladık yakında biz de bir jilet ile 365 gün tıraş olacağız .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(16/05/2020, Saat: 16:29)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alacağınız ürün için önce alınık ilanı açın isterseniz. Forumda birisinde olabilir.

İlk sayfayı ben paylaşmıştım. Link halen aktif, tarih halen 19 temmuz, ancak daha sonra sürekli farklı gümrük kanunları çıktı.

%18 ve %20 vergiler halen var. Gerdi dönme ihtimali her zaman vardı ve bu riski göze alıp yurtdışı siparişleri geçiyoruz. Gümrükte vergi tahsilatı başladıktan sonra bu iş azaldı gibi, zira artık devlet oradan vergi kazanmaya başladı.

açtım onur abi fakat olan kimse yok galiba yurtdışında ki kuzenime 2-3 scheermonnik sabun siparişi verdim,o da almış bari onu alsalar içeri,yazılanları okuyunca sabunun da girmeyeceği anlaşılıyor.ne diyelim artık bahtımıza ne çıkarsa Smile

(16/05/2020, Saat: 16:31)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorma Cem kardeşim eldeki ürünleri pinti pinti kullanmaya başladık yakında biz de bir jilet ile 365 gün tıraş olacağız .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

derby ustanın canı sağolsun yarı yolda bırakmaz abi Smile yada toptan tr de ki stoklar
Yurtdışı alışveriş bir zaman kesin düşünmüştüm listemi hazırlamaya başlamıştım korono patlayınca ve vergilerde artınca vazgeçmek zorunda kaldım şuanlık bakkalda yerli ürünleri kullanıyorum ileride ne olur bilemem Smile
(16/05/2020, Saat: 16:40)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışı alışveriş bir zaman  kesin düşünmüştüm listemi  hazırlamaya  başlamıştım  korono   patlayınca ve vergilerde artınca vazgeçmek zorunda  kaldım şuanlık bakkalda  yerli ürünleri kullanıyorum ileride ne olur bilemem Smile

Smile iyi ki forumumuz var komşularımızdan güzel ürünler satanlar oluyor.bizlerde hem denemiş oluyoruz yoksa halimiz duman
Aynen Cem kardeşim forumun 2.el bölümü kıymete bindi . Çakallık yapan da yok olanı forum affetmiyor zaten .
Hem Osman komşumun sabunları varken Derby ne ola ki tez kurtul uçur tüpünü ümüğüne kadar sık emi
(16/05/2020, Saat: 16:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Cem kardeşim forumun 2.el bölümü kıymete bindi . Çakallık yapan da yok olanı forum affetmiyor zaten .
Hem Osman komşumun sabunları varken Derby ne ola ki tez kurtul uçur tüpünü ümüğüne kadar sık emi

hiç denemedim ama en kısa sürede oss-man'ı da deneyeceğim şimdilik tabacla güzel gidiyor yazlık bişey olarak düşünebilir abi Smile derby de bitmek üzere zaten ama usta ve gsb den vazgecemiyorum.bizler şanssız bi jenerasyonuz bazı yönlerden Smile
@Cem.O44 doğru diyorsun komşum 2.elde de vintage aletler,jiletler,fırçalar zaman zaman oluyor. yürüme mesafesi olan bakkallarda omega sakal fırçası,yerli jiletler, yerli tıraş kremleri bunlar bile şu zamanda stoklanabilecek ürünler
(16/05/2020, Saat: 17:00)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Cem.O44 doğru diyorsun komşum  2.elde de vintage aletler,jiletler,fırçalar zaman zaman  oluyor. yürüme  mesafesi olan  bakkallarda  omega  sakal fırçası,yerli jiletler, yerli tıraş kremleri  bunlar bile  şu zamanda stoklanabilecek  ürünler

+1000 komşum çok çok haklısınız Smile zor çok zor zamanlar
yurtdışında ki kuzenime 2-3 scheermonnik sabun siparişi verdim,o da almış bari onu alsalar içeri

Komşum kabin bagajına sabunları almadığı sürece sorun yaşamaz. Kargo bölümüne verdiği bagajına koysun sabunları. Bir kaç komşumuzun ABD siparişlerinde getiren kişi bu hataya düştüğü için, sabunlara daha ABD de el koydular uçağa almadılar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(16/05/2020, Saat: 17:19)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurtdışında ki kuzenime 2-3 scheermonnik sabun siparişi verdim,o da almış bari onu alsalar içeri

Komşum kabin bagajına sabunları almadığı sürece sorun yaşamaz. Kargo bölümüne verdiği bagajına koysun sabunları. Bir kaç komşumuzun ABD siparişlerinde getiren kişi bu hataya düştüğü için, sabunlara daha ABD de el koydular uçağa almadılar.

işte bunu öğrendiğim hemen yazıyorum çok güzel oldu teşekkür ediyorum. komşum alacağım alet meselesine çözdüm gibi inşallah bugün işlerim yolunda gidiyor patlak vermezsek iyi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo Takibi / Yurtdışı / Yurtiçi / PTT ihtilaf 972 864,906 16/12/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: ayçiçeği
  Rusya Tuapse'de alışveriş maserati2303 7 3,987 12/01/2022, Saat: 11:13
Son Yorum: Southwestern
  Güvenilir Alışveriş Siteleri ohtararan 75 97,051 20/09/2021, Saat: 17:06
Son Yorum: Bakkal
  Amazon gift card kullanımı hk. soru EmrahEray 1 1,826 16/02/2021, Saat: 12:13
Son Yorum: EmrahEray
  Amerika ve Kanada internet alışveriş siteleri Soner 9 6,519 04/10/2020, Saat: 02:26
Son Yorum: onurcakmak
  Fransa Alışveriş hidalgo 11 8,894 13/07/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: seydibaba
  İtalya'da Alışveriş Yapılacak Yerler ahmet67 26 16,092 06/12/2019, Saat: 23:01
Son Yorum: Jonas
  Yerli Sitelerden Yurtdışı Alışverişi mustbe 5 4,430 03/12/2019, Saat: 11:29
Son Yorum: 3RD1
  Ürdün alışveriş astana71 3 2,625 03/11/2019, Saat: 22:31
Son Yorum: Jonka
  Danimarka Alışveriş oozturk 5 3,772 28/10/2019, Saat: 22:26
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: