Geo F. Trumper
bilgilendirme icin tesekkurler, acaba sadece kremlerinde mi var yoksa diger urunlerinde de var mi, elinde geo f. trumper bulunanlar model bilgisi ile buradan yazarsa isimize yarayabilir.
Bu madde (TRIETHANOLAMINE) çok karmaşık bir madde değil aslında. Etil alkol ve amin bileşiği. Fakat pH'ı çok yüksek. Zaten kozmetikte de asıl kullanım amacı pH dengesi sağlamak. %1 ilk çözeltisinin 10,5, %99 lın halinin ise 11 pH değerinde olduğunu okudum ki insan cildinin pHının 6-6,5 olduğu düşünüldüğünde olayın ciddiyeti görülebilir. Bahsi geçen ürünün içinde hangi miktarda var bilmiyoruz tabii ki ama üretim prosesindeki ufak bir hata çok yüksek pHlı ürüne sebep olabilir.

Tabii bu markanın ürün satışa sunulmadan önce son kontrol yapmıyor olmasına, veya o son kontrolde pH ölçümü olmamasına ben pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen cildi fazla asidik ve hassas bir müşteriye denk geldi ürün ve aradaki pH farkı tahrişe sebep oldu.

Biraz araştırma yaptım. Kanaatim şu yönde. Bu madde eğer benim araştırdığım gibi sadece pH ayarlama amacı ile kullanılıyorsa, gereksiz bir risk alınmış bence. Belki en ekonomik çözüm olabilir ama pH ayarlamanın tek yolunun da bunun gibi %1 ilk çözeltisi 10,5 pH veren bir madde olması gerekmiyor.
Arkadaslar GFT Violet ve Rose urunleri. Uzak durun. Gıda boyası ile renklendirilmis. Kopugu bile renkli oluyor. Ne havlu kaldı ne fırca kaldı. Aman diyim bu boyalı seri ve cesitlerinden uzak durun.
Ben bendeki Rose versiyonunu, abiler yok boyle bir sabun diyerekten, NaniKus ve Akadir abilerimize vermistim saka olarak. Tırasları cok renkli gecmis Smile

Ayhanlılar kardesimin ornek tıras sonrası fırcasının hali.
2ui8ak5.jpg

5z3295.jpg
fw4z9u.jpg
(20/11/2017, Saat: 22:45)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar GFT Violet ve Rose urunleri. Uzak durun. Gıda boyası ile renklendirilmis. Kopugu bile renkli oluyor. Ne havlu kaldı ne fırca kaldı. Aman diyim bu boyalı seri ve cesitlerinden uzak durun.
Ayhanlılar kardesimin ornek tıras sonrası fırcasının hali.

Hiç mi kalite kontrol yokmus uretim asamasinda yahu? Bu durum nasil tolare edilebilir? Boyle buyuk markalar isimlerinin gucune guvenerek boyle cesur denemeler yapiyor sanirim.
Hijyene önem veren elit bey
herkese merhaba,
geo.F.trumper sandalwood shavıng soap , bu sabun hakkında bilgi veren olursa sevinirim.
şimdiden teşekkürler.
bol köpüklü keyifli tıraşlar diyorum.
Hepsi Burada'da bir mağaza Geo F. Trumper satıyor. Denemek isteyen var ise bilgisi olsun.

https://www.hepsiburada.com/magaza/home-...C20Trumper
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ilk gun eucris 188 lime178 doddegisken fiyat eucrisin ahsap kasesi abanozmus, @mali hocamin incelemesi de var forumda sanirim, @3RD1 ben yazip yazmamak arasinda kaldim ama sirf kase icin alinir bu sabun aslinda, abanoz tespihler 200, 300 tl bandindayken alinir gibi.

Olmadi etkinlik yapar kaseleri tespih ustasina verir tespih yaptiririz. Big Grin
Sabunlar yeni gelmis herhalde. Ben buradan 1 ay once GFT tras kremi almistim tup icinde 83 liraya
d896d6b81d182fdb0fa22029642149cc.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Komşum hepsiburada satıyor https://www.hepsiburada.com/geoftrumper

Ben GFT olanı aldım sarı renk. Şimdi kalmamış sanırım. Türkiye'ye Home of Scents getiriyor. GFT'yi genel olarak beğendim köpürtmesi kolay kokusu hoş.

https://www.homeofscents.com.tr/kategori/geo-f-trumper
GFT'nin kokusu bana razorock xxx'i anımsatıyor. GFT az biraz daha koyu ve doğal karakterli bana kalırsa. Performans olarak da GFT çok daha iyi bir ürün diye düşünüyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo. F. Trumper Eucris -mali 24 12,679 16/01/2018, Saat: 21:22
Son Yorum: ckeskin
  Sabunumu Buldum:Geo F Trumper Almond Shaving Soap mancho 49 61,157 06/06/2013, Saat: 15:40
Son Yorum: martin
  geo f. trumper içerik ohtararan 9 12,041 07/09/2012, Saat: 18:52
Son Yorum: emiriko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: