Geo F. Trumper
her sabuna açmışız da, bu sabuna bir başlığı layık görmemişiz nedense.

sevmeyeni çok olan bir sabun, bir o kadar da seveni var diye düşünüyorum. araya başka kremler, sabunlar girip te tekrar bu markanın bir ürününe döndüğümde, daha fazla seviyorum. köpürmediğini söyleyenler işittim ancak ben, çok çabuk ve kaliteli bir köpük yaptığını gözlemliyorum. yüzün bir tarafını tıraş ederken, diğer yandaki köpük kurumuyor. köpük kalitesi için benim önem verdiğim bir nokta bu. (gerçi yeniden köpüklüyoruz her seferinde ancak köpük kurumayacak kadar nitelikli) kayganlığı ise benim denediğim ürün gamında, en üst sınıfa yerleştirebileceğim seviyede. bir yastık vasifesi de görüp, tahrişi engelliyor. her açıdan 10 üzerinden 10 verdiğim ve tek bir tercihim olsa, geo f. trumper' ı tercih ettirecek kadar beğeniyorum. kokusu ise genelde hafif, tıraş sonrası ürünle esamesi kalmıyor.

not: detective poirot bu markanın parfümlerini kullanıyor, o yüzden ayrı bir sempatim de var, kabul Cool
Bu bizim Hercule Poirot mu ? Yani Agatha'nın kahramanı. Tabi neredeyse 40 yıldır okumuyorumdur da. Siz bunu kitaptan mı yoksa başka bir yerden mi hatırladınız merak ettim ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Genel bir GFT başlığı değil ama ben vaktiyle Almond için ne kadar beğendiğimi anlatan bir konu açmıştım Smile http://www.geltir.com/thread-1064.html
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Bunların bir partisinde sıkıntı var sanırım. Sandalwood ile neler denemedim, düzgün köpük yapamadım. En son rendeleyip kaba bastıp, biraz daha kolay yükleyebildim ama sonuç çok da fark etmedi. Çoğu kişi de şikayetçi Sandalwood olandan.
Haydi hayırlı tıraşlar...
@koolandgang, evet hercule poirot. david suchet' nin görsel olarak efsaneleştirdiği uzun seride, londra' daki dükkana gidip alıyordu hatta. hangi bölümüydü hatırımda kalmamış tabii.

@mancho, o vakit te beğendiğimi dile getirmiştim ancak genel olarak bir konu göremeyince açmak lazım gelir diye düşündüm.

@onlytnt, ilk kullandığım modeli sandalwood, şu anda elimdeki ile aynı zamanda almıştım, tahmin ediyorum aynı seridir, 2011 üretimi.
yalnızca sandalwood da değil, bir kaç modelinde bahsediliyordu bu köpürme problemi ama ben hiç karşılaşmadım, belki de dediğiniz gibi bir seriye özel mevzu. tipsoft premium silvertip ile birkaç saniye içinde yüklenip köpürmeye başlıyor, neticede de epey yoğun bir köpük elde ediliyor.
@ohtararan Anladım, benim diziden haberim yok eğer kitaplardan hatırlıyorsanız saygıyla eğiliyorum diyecektim Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
estafurullah, kitapların da bir kısmını okudum vaktiyle, oradan hatırımda kalmamış. kitap başka elbette ama david suchet ile poirot hakikaten can bulmuş gibi, vakit bulursanız tavsiye ederim.

2dbo66u.jpg

(21/10/2015, Saat: 17:13)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ohtararan  Anladım, benim diziden haberim yok eğer kitaplardan hatırlıyorsanız saygıyla eğiliyorum diyecektim Smile
@ohtararan Fringe'e yeni başladım.Ama uzun kış geceleri geliyor, neden olmasın Smile
o6d75q.jpg

Geo F. Trumper ürünlerinin içinde TRIETHANOLAMINE denen bir kimyasal varmış.
resimde olayı yazan arkadaş kremi 2 defa kullanmış ve cildi aşırı yanmış.
Almayı düşünen arkadaşların bilgisi olması adına yazıyorum.
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(06/11/2017, Saat: 14:14)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geo F. Trumper ürünlerinin içinde TRIETHANOLAMINE denen bir kimyasal varmış.
resimde olayı yazan arkadaş kremi 2 defa kullanmış ve cildi aşırı yanmış.
Almayı düşünen arkadaşların bilgisi olması adına yazıyorum.

Az miktarda icerik bile uzun sure kullanimlarda cok tehlikle durumlara yol acabiliyormus, ozellikle agiz ve goz etrafinda emilimi daha kolaymis. Kullandigim bircok urunde bu kimyasal var, ozellikle tiras oncesi jellerimde Sad

https://naturaveda.com/education/12-toxi...anolamine/
Hijyene önem veren elit bey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo. F. Trumper Eucris -mali 24 12,698 16/01/2018, Saat: 21:22
Son Yorum: ckeskin
  Sabunumu Buldum:Geo F Trumper Almond Shaving Soap mancho 49 61,258 06/06/2013, Saat: 15:40
Son Yorum: martin
  geo f. trumper içerik ohtararan 9 12,046 07/09/2012, Saat: 18:52
Son Yorum: emiriko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: