Hayatınızı Değiştiren Filmler
Ooo @Selman, bir Das Boot seveni daha. Das Boot' un verdiği hissiyat başkadır...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Shawshank Redemption : Sanirim herkesin bildigi bir film. Benim aldigim mesaj: ortama uyum sagla ama tünel kazmaya da devam et.
Groundhog Day: Tapu kadasto mudurlugunde calisiyor olabilirsin ama bu hayatini anlamli hale getirmene engel degil.
Spaghetti Westernler: Iyi bir muzik esliginde senin hikayen de muhtesem olabilir.
Crazy Stupid Love: Bir erkegi tek kadina baglayan sey kadin olmalidir, erkek degil.
PLanes, Trains and Automobiles: yolculugun kendisi varacaginiz yerden daha ilginctir.
(27/11/2016, Saat: 21:43)DarthVader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shawshank Redemption : Sanirim herkesin bildigi bir film. Benim aldigim mesaj: ortama uyum sagla ama tünel kazmaya da devam et.
Groundhog Day: Tapu kadasto mudurlugunde calisiyor olabilirsin ama bu hayatini anlamli hale getirmene engel degil.
Spaghetti Westernler: Iyi bir muzik esliginde senin hikayen de muhtesem olabilir.
Crazy Stupid Love: Bir erkegi tek kadina baglayan sey kadin olmalidir, erkek degil.
PLanes, Trains and Automobiles: yolculugun kendisi varacaginiz yerden daha ilginctir.

Big Grin Big Grin Big Grin Komşum güldürdün bizi, güzel çıkarımlar Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Herkes daha çok etkilendiği filmleri yazmış, ben direkt başlığa gönderme yapayım : Star Wars

Sayesinde hanımla tanıştık, çoluğa çocuğa karıştık. Kısacası hayatımı kelime anlamıyla değiştirdi Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(28/11/2016, Saat: 13:08)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes daha çok etkilendiği filmleri yazmış, ben direkt başlığa gönderme yapayım : Star Wars

Sayesinde hanımla tanıştık, çoluğa çocuğa karıştık. Kısacası hayatımı kelime anlamıyla değiştirdi Smile

Bugün forumdan ayrılamayacağız herhalde. Siz ve DarthVader altın vuruş yapmışsınız komşum Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(28/11/2016, Saat: 13:08)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes daha çok etkilendiği filmleri yazmış, ben direkt başlığa gönderme yapayım : Star Wars

Bu efsane olmuş, tebrik ederim Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Hayatimi degistirme degil, etkilenme olarak bir ekleme de ben yapayim.

Senna.

Efsane formula yariscisi Ayton Senna nin hayatini anlatiyor. Detay vermeden su linke bakabilirsiniz.

https://www.rottentomatoes.com/m/senna/
(28/11/2016, Saat: 15:34)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatimi degistirme degil, etkilenme olarak bir ekleme de ben yapayim.

Senna.

Efsane formula yariscisi Ayton Senna nin hayatini anlatiyor. Detay vermeden su linke bakabilirsiniz.

https://www.rottentomatoes.com/m/senna/

Senna ... formula 1 deki yeri çok ayrıdır . Yağmurlu havaların en usta pilotudur .
Ve tabi katil imola .. hem ratzenberger i hem de sennayı bir haftasonunda aramızdan aldı ... Bu iki kazanın tek sorumluları Williams ve Fia dır .
Ruhu şad olsun ,

Up in the Air, George Clooney.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unutamadığınız Filmler karakartal 11 11,247 22/09/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: puukko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: