Hayatınızı Değiştiren Filmler
Latife yaptığımı anlamışsındır.

Aralarında seyretmediklerim kalmıs, simdi bende not alıyordum.

Abimsin Smile
@neoromancer hocam, enteresan yapitlar var listende, Salo, Cannibal Holocaust, Koroshiya, Audition herkes izleyemez kolay kolay Wink
(01/03/2016, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Latife yaptığımı anlamışsındır.

Aralarında seyretmediklerim kalmıs, simdi bende not alıyordum.

Abimsin Smile
Tabiiki kardeş birbirimizi "görüyoruz" artık sanırım...bu arada bazılarını boş mideyle izlemekte fayda var

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(01/03/2016, Saat: 20:42)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer hocam, enteresan yapitlar var listende, Salo, Cannibal Holocaust, Koroshiya, Audition herkes izleyemez kolay kolay Wink
Ewet komşum...bu liste gerçek fanatikler için... zinhar "herkes" için değil

insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Godfather (1ve3 ozellikle)
Sweet November (kasımda aşk baskadır) Charlize Theronla ilişkimiz o zaman baslamıstı hic unutmam,
The Shawshank Redemption (esaretin bedeli)

Onlar kadar etkilemeyip cok etkisinde kaldıgımda
catherine zeta jones, sean connery nin Entrapment (kurda tuzak) mıydı neydi yanlıs hatırlamıyorsam. Filmden cıkıp bizim binanın tam karsısında yapıkredi vardı. 2-3 gun yapıkrediyi patlatma planları yapmıstım Big Grin

Simdi aklıma hamdib bey getirdi sagolsun 2001 uzay macerası (kubrick)
@neoromancer üstad yorumunuzu keyifle okudum, belirttiğiniz filmlerden sadece Cannibal Holocaust u izledim. Hayatınızı değiştiren filmlerde nasıl yer buldu merak ettim doğrusu Big Grin
(02/03/2016, Saat: 23:38)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer üstad yorumunuzu keyifle okudum, belirttiğiniz filmlerden sadece Cannibal Holocaust u izledim. Hayatınızı değiştiren filmlerde nasıl yer buldu merak ettim doğrusu Big Grin
Sinemaya ve hayata bakışa göre değişebiliyor genel olarak diyeyim...temel düsturum insana ait olan herşey bize yabancı değildir..ayrıca bahsini ettiğiniz eser hayatı değiştirenler kategorisinde değil izlerken dayanabilme başlığı altında paylaşılmıştır..bilginize

(02/03/2016, Saat: 23:57)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sinemaya ve hayata bakışa göre değişebiliyor genel olarak diyeyim...temel düsturum insana ait olan herşey bize yabancı değildir..ayrıca bahsini ettiğiniz eser hayatı değiştirenler kategorisinde değil izlerken dayanabilme başlığı altında paylaşılmıştır..bilginize

Kaçırmışım o zaman Big Grin son dönemlerde belirttiğiniz filmlere paralel olarak okudum yorumlara göre A Sırbian Film adlı filmi merak ediyorum. Psikolojimin sağlam olduğu bir anda deneyeceğim.
@rating hocam hiç merak etme o filmi. Öyle bir sahne var ki o filmde, dedim bu gerçekten şu anki dünyada yaşanıyorsa 10 defa Nuh tufanını hakketmişiz..

Bir ara extrem filmlere meraklıydım ama o filmden sonra ilgi alakam eksildi..
Bir psikolog adayı olarak aşağıdaki filmleri önerebilirim. İzlenip incelenmesi ders çıkarılması gerçektende size faydalı olacaktır.. Tabi bu liste uzar gider Smile
1. 3 idiots
2. Akıl Oyunları
3. Zindan adası
4. Takva
5. Guguk kuşu
6. My Name İs Khan
7. Black
8. Esaretin bedeli
.
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum