Bu makinayi taniyan varmi...
Bayağı benziyor BigHillMe üstadım, üretim yeri neresidir acaba ?

Ben 1 kendime 1 arkadaşa sipariş geçtim bile @damascus üstadım Smile.
@ayha-al komşum kaldıysa ben de bir tane satınalmak isterim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Hayırlı olsun 1 tanede ben istedim... :-)
wardonia lar ingilizdi hocam

merkurde daha once 2 isim daha kullandı ama
isim yazmayan ürünlerine dahi logolarını koyuyorlardı
logo 3 markadada hiç değişmedi

replika ürün olduğunu hiç sanmıyorum
çok kaliteli bir üretim

en kaliteli rus replikaslarında bile
gözle görülür hatalar oldukça çok idi
replika helede çin olduğunu hiç sanmıyorum

kaliteli fakat henüz tam tanıyamadığımız bir alet şimdilik

gillette tech serisininde benzer ürünleri mevcut
fakat ondada marka var
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@ayha-al komşum teşekkür ederiğm elime ulaştı, antika bir makina olduğu için koku ve biraz kjapal altında oksitlenme mevcut, ama ele alınca kalite hissi var.
nasıl bir temizleme uygulayabilirim bilen komşularımdan aydınlatırsa çok sevinirim.
https://www.instagram.com/u1071/
Benim makineler de elime ulaştı. Dengeli kaliteli gibi görünen makineler. Biraz bende de oksidasyon falan var ama yarın diş fırçası ve deterjanla girişeceğim bakalım. Ardından tedbir olarak çamaşır sulu çözeltide biraz bekleteyim diyorum.

Ağız yapısına bakınca EJ DE89'dan daha düz yapıda (eğimli değil), Ama R41'e nazaran daha eğimli geldi. Ama koruyucu bar da ekleneceğinden agresifliğinin EJ DE89'dan bir tık daha ileride olacağını tahmin ediyorum. Ama tabi kullanıp karar vermek lazım Smile.
(17/10/2015, Saat: 22:11)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 50fvxk.jpg

ayhal-al komşumdan fotoğraftaki ürününden 2 tane aldım, bugün sabah içine "çamaşır suyu, cif, bulaşık deterjanı" eklediğim ılık su ile ve fırça yardımıyla ufak bir temizlik yapıp işe giriştim. ayha-al komşumla daha önce konuştuğumuzda iki tarafın farklı agresiflikte olduğunu söylemişti. Benim kullandığım makinede de aynı özellik vardı. Makinenin bir ucu R41'e bir ucu EJ DE89'a yakın ama her iki uç ta sınırları yakalamıyor. Sırasıyla "EJ DE89'dan biraz daha agresif-R41'den bayağı daha hafif" iki tarafı var. Benim hoşuma gitti. İlk perdeyi agresif ikinci perdeyi yumuşak tarafıyla oldum. Zaten uçlar arasındaki fark gözle de farkediliyor.

Ama aldığım diğer makinenin başlığı bu özelliği göstermiyor gibi, başlık onda daha simetrik gibiydi. Sanki üretimde standardı yakalayamamışlar da üretim hatası olarak bu durum meydana gelmiş gibi hissettim. Ben ne kadar bu üretim farklılığından memnun kalsam da herkesin beğeneceğinden emin değilim. Diğer makineyi verdiğim arkadaşın yorumlarını aldıktan sonra farklılık varsa buraya not düşmeyi düşünüyorum.
(29/10/2015, Saat: 01:08)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kiymetli Btoprak sizi dinlemerek tras aletlerinin geri kalanini esimden istedim. Bugun kargo yapti, insallah gumruge takilmaz.

Hayırlısı ayha-al komşum, umarım sıkıntı çıkarmazlar. Biz olumlu düşünelim Smile.
Hayırlı olsun ayha-al komşum. Gözünüz aydın.
Üstad, fiyat oldukça makul rica etsem iki adet almak istiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu makineyi kullanan varmı parhim 4 2,037 10/04/2023, Saat: 01:52
Son Yorum: Mecanica
  bu arkadaşı tanıyan varmı error... 3 5,668 19/04/2013, Saat: 19:57
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: