Köpük Fotoğrafları
(24/11/2018, Saat: 18:03)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12 TL'ye aldığım bu fırça tam bir sert sabun canavarı, inanılmaz bir backbone var... MWF'yi 30 saniyelik yüklemeyle köpürttüm ve ilk defa bu kadar kıvamlı bir köpük oldu bu inatçı sabunla. SV'de çok daha iyi sonuçlar aldım. Herkese keyifli tıraşlar.

jv1yme.jpg

Bu fırçayı 1 yıl kadar önce almıştım. Sizinki kokuyor mu bilmem ama ilk defa domuz fırça nasıl kokar tecrübe etmiştim. Backbone tam olarak kazık gibiydi. Yüzde yayılması imkansızdı. Boya fırçası gibi kullanmaya kalksan, sapan gibi sağa sola köpük fırlatıyordu. Üçüncü gün çöpe yolladım.
Bu fırçayı 1 yıl kadar önce almıştım. Sizinki kokuyor mu bilmem ama ilk defa domuz fırça nasıl kokar tecrübe etmiştim. Backbone tam olarak kazık gibiydi. Yüzde yayılması imkansızdı. Boya fırçası gibi kullanmaya kalksan, sapan gibi sağa sola köpük fırlatıyordu. Üçüncü gün çöpe yolladım.

Benim aldığım fırçada çok az koku vardı, şampuanla yıkayıp köpük içinde birkaç saat bekledikten sonra hiç koku kalmadı; backbone konusunda haklısınız ilk kullandığımda misvaka benzetmiştim Smile, resmen bileği yoruyor...Çok fazla kıl döktüğü de bir gerçek fakat birkaç kullanımdan sonra biraz yumuşama olduğundan ve kırılma işlemi bitince nasıl bir fırça olacağını merak ettiğimden atmayacağım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Efrasyab üstadımızın ardıçkatranı sabunu ile 2. tıraş, sabun biraz daha açılmaya başladı sanki. Suyu seviyor, porsuk fırça ile daha iyi sonuç veriyor. Şu anda yastıklama kantaronludan biraz geride, kayganlıkta sorun yok, yanık kokusu mis Smile

do9pxu.jpg
Acaba en iyi köpük hangisi diye bir yarışma mı yapsak.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(26/11/2018, Saat: 09:46)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efrasyab üstadımızın ardıçkatranı sabunu ile 2. tıraş, sabun biraz daha açılmaya başladı sanki. Suyu seviyor, porsuk fırça ile daha iyi sonuç veriyor. Şu anda yastıklama kantaronludan biraz geride, kayganlıkta sorun yok, yanık kokusu mis Smile

do9pxu.jpg

Abavvv @ArdıçKatranı üstad canavar gibi köpük olmuş. Traş keyfi nasıl peki?
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abavvv @ArdıçKatranı üstad canavar gibi köpük olmuş. Traş keyfi nasıl peki?

Kokudan dolayı had safhada Big Grin Ön hazırlık yapmadan çelik ustura tıraşı oldum, tahriş falan yok. Yastıklama performansı 2. tıraştan sonra denediğim Avrupa'lı vegan artizanlar seviyesinde gibi geliyor: alışık olduğum don yağlılar kadar değil, ama sorun yaratacak kadar az da değil. Shavette & diğer DE'lerle denemeye devam Wink
Şu an resmen özendiriliyoruz @efrasyab komşum. Olan var olmayan var, önceki etkinliğe yetişen var yetişemeyen var. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/11/2018, Saat: 15:16)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an resmen özendiriliyoruz @efrasyab komşum. Olan var olmayan var, önceki etkinliğe yetişen var yetişemeyen var. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@fearOfATG komşum, Lanolin ile denemeler yapıyorum bir tutturayım hemen etkinliği açıp 3 farklı sabun çeşidi ile şenlik başlatacağım. bana bi 10 gün kadar daha zaman verin. Eh bir de ev taşıyorum Ankara şartlarında ev taşımak zaten başlı başına iş. inşallah çok kısa zamanda hazır olacak etkinlik.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Gerçekden fiyatına  göre  performansı verdiği hissiyat özellikle masaj etkisi yumuşak bir kıl yapısı köpüğüde dolgun üstelik derby sabun pişman etmicek bir fırça bu fırsatı kaçırmayın derim @Soner
MÜHLE Tıraş fırçası - 41 P 3 H
160rm7d.jpg
2aaedyw.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sıcak Tıraş Köpük Makinesi KRAL 11 5,976 15/07/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: mvorun
  Ilk geleneksel trasta köpük sorunu mehmets 28 14,354 04/03/2020, Saat: 11:45
Son Yorum: ENDER3470
  Sabun mu kullanıyorsunuz?Köpük mü ? dogukan.bjk2 14 9,345 14/05/2019, Saat: 17:23
Son Yorum: ahbap
  Tıraş Sonrası Yüze Köpük Uygulama FloydianDM 34 30,396 09/03/2018, Saat: 17:00
Son Yorum: Soner
  Kuru Köpük de Nedir? Hakann 9 8,524 11/12/2016, Saat: 23:56
Son Yorum: Niko
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 168,440 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: