Dovo Shavette jiletli ustura
Evet arkadaslar, shavette lere fazla sıcak olmadıgımdan atlamısım.
Jilet mevzusu sıkıntılı, Onu haricinde entresan. Daha once bahsedilen su enjektor jiletli ilginc denenecek guzel bir urun. Birde hala icimden keske gem jilet kullananı olsa diye gecmiyor degil.
Tekrar cok tesekkur ediyorum bilgilendirmeleriniz icin.
@Kerkenez

Dostum, bahsettigin schick jilet kullanan shavette den siparis verdim. Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin.
(09/02/2017, Saat: 21:18)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kerkenez

Dostum, bahsettigin schick jilet kullanan shavette den siparis verdim. Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin.

Üstad nereden nasıl sipariş verdin? Bana da yardım edersen çok makbule geçer valla. Yabancılar da pek bir övmüşler ne zamandır nasıl alırım diyordum ben de. Hayırlı olsun demeyi unuttum heyecandan sona kaldı kusuruma bakma
Dostum amerikadaki arkadasımdan istedim gondericek.
Gelince gonderirim sana denersin istedigin kadar.
(10/02/2017, Saat: 04:20)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum amerikadaki arkadasımdan istedim gondericek.
Gelince gonderirim sana denersin istedigin kadar.

çok sağolun üstadım düşünmeniz bile yeter. ben de almanya üzerinden bir deneyeyim bakalım becerebilecek miyim. tekrar hayırlı olsun.
Çok kullanışlı, düşünülerek dizayn edilmiş hafif bir alet. Kendi jileti de bir o kadar konforlu geliyor bana. İnce bir jilet olmasına rağmen kırık de jiletler gibi yüze dalmaya meyilli değil. Oyuncak görünüşlü fakat işini çok güzel bir şekilde hallediyor. Parasını fazlasıyla hakediyor. Alıştıkça insanın eline yapışıyor adeta.
(24/02/2017, Saat: 13:33)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok kullanışlı, düşünülerek dizayn edilmiş hafif bir alet. Kendi jileti de bir o kadar konforlu geliyor bana. İnce bir jilet olmasına rağmen kırık de jiletler gibi yüze dalmaya meyilli değil. Oyuncak görünüşlü fakat işini çok güzel bir şekilde hallediyor. Parasını fazlasıyla hakediyor. Alıştıkça insanın eline yapışıyor adeta.

Güle güle kullanın komşum ben de bir kaç aydır shavette kullanıyorum hergün ve dovo en merak ettiklerimden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Sizin feather dan sonra bu sizi kesmeyebilir DeaKen komşum.

Fakat bu da fiyatına göre çok güzel, hafif ve kullanışlı bir ürün. Özellikle bu shavette işine yeni girenler için bence dovo olmassa olmaz gibi. Elimde vanta tam de kullanan shavette, kiepe sürgülü model, bluebeards revenge shavette  de var. DE  jilet kullanan usturalar çok ciddi dikkat gerektiriyor. özellikle bluebeards gibi  ağır olan usturalarda hiçbir geri bildirim olmadan sakalları direk uçuruyor.  İnsanın cildine de aynı şekilde dalıyor.

Feather gibi pahalı ürünlere eli alışanları çok tatmin etmeyeceğini düşünsem de,  hafifliği ve rahat kullanımı için travel razor olarak bile alınabilir bence.
(24/02/2017, Saat: 14:24)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin feather dan sonra bu sizi kesmeyebilir DeaKen komşum.

Fakat bu da fiyatına göre çok güzel, hafif ve kullanışlı bir ürün. Özellikle bu shavette işine yeni girenler için bence dovo olmassa olmaz gibi. Elimde vanta tam de kullanan shavette, kiepe sürgülü model, bluebeards revenge shavette  de var. DE  jilet kullanan usturalar çok ciddi dikkat gerektiriyor. özellikle bluebeards gibi  ağır olan usturalarda hiçbir geri bildirim olmadan sakalları direk uçuruyor.  İnsanın cildine de aynı şekilde dalıyor.

Feather gibi pahalı ürünlere eli alışanları çok tatmin etmeyeceğini düşünsem de,  hafifliği ve rahat kullanımı için travel razor olarak bile alınabilir bence.

Komşum, usturanın hafif olması genel olarak bir dezavantaj değil mi?
Ben de çok memnunum.

Coolcut 4 ile ilk denemelere başlamıştım, çok ağır gelmişti ve teknik zaten hiç yoktu o sebeple beceremedim.
Hemen ardından Dovo'yu denedim ve hafifliğini çok beğendim.
Tekniğimi iyileştirmeye de başladım, ilk defa jiletli ustura kullanılacaksa Dovo'yu tavsiye derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,253 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,368 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 972 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,752 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,633 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,363 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: