Dovo Shavette jiletli ustura
Tamam anladım. Antikacılar her pazar gelmiyor galiba Ayrancı Pazarı'na duyduğum kadarıyla?
Her ayın ilk haftası pazar günü Ayrancı'da, 3. haftası pazar günü Çayyolunda..

http://anadoluantikacilardernegi.com

Ancak, çok şeyler bulup alacağınıza dair ümitlenmeyin derim. Zira böyle fahiş fiyatlar var.

Tuhafıma giden bir durumu aktarayım size. Adamın tezgahında 1000'in üzerinde eşya var, irili ufaklı. Kalemler saatler vs. Diyelim ki adam kalem soruyor. Satıcı diyorki 250 TL. Adam pazarlık etmeye çalışıyor. Satıcı "Geçen hafta 220 liraya ben aldım" "Bana gelişi XXX lira" vs. gibi şeyler söylüyorlar. Hiç inandırıcı değil. Çünkü ürünler o kadar spesifik değil. Adamın aldığı bir ürünün fiyatını hatırlaması mümkün değil. Vefat edenlerin evlerinden belki 250 liraya topluca alıp getirdiği malzemeleri gerçek fiyatını biliyorlarmış gibi tutturabildiğine satmaya çalışıyorlar. Ama tek tük eşyaları yine verebileceğiniz fiyatlara almanız mümkün.

(05/10/2013, Saat: 13:19)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam anladım. Antikacılar her pazar gelmiyor galiba Ayrancı Pazarı'na duyduğum kadarıyla?
www.BarbarosRazors.com

Antikacılar bazen antika ile eski arasındaki farkı karıştırıp fahiş fiyatlar istiyorlar.
antikacılar alem adamlar. Victorinox classic paslı ve kırığı var. Çakının sıfırı üretimde ve 30 lira. Fiyatını sordum 150 dedi kuruş inmedi :d :d :d
(05/10/2013, Saat: 15:00)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: antikacılar alem adamlar. Victorinox classic paslı ve kırığı var. Çakının sıfırı üretimde ve 30 lira. Fiyatını sordum 150 dedi kuruş inmedi :d :d :d

Soyma sanatını icra etmeye çalışıyorlar ama nafile. O kadar iddalıysan fiyatta, arayacan internette. Neymiş benim bu sattığım, kaç paraymış diye bir bakacan. Oyle işkembeden sallamayla olmaz dimi ama
www.BarbarosRazors.com

Hadi bir konuyu daha hortlatalım. Smile Konu biraz genel ustura kullanımına kaymış. Onur98 komşum biraz bilgi vermiş ama ben bu ustura ile ilgili bir şeyi merak ediyorum. Bu usturanın Siyah ve Kırmızı olmak üzere 2 tutucu alternatifi var. Kırmızı olan sanırım kırılıp DE takmak için, Siyah olan ise kendi uzun jiletleri için. Kendi jiletinin tipine bakınca sanki siyahın ucu da DE alabilirmiş gibi gözüküyor. Bu tutucular konusunda bir üstat bize bilgi verebilir mi?
Ustat lar ne der orasını bilmem
dovo razor red holder ile cok agresif ve tehlikeli oluyor bunları gecersek yakın ötesi tıraş veriyor
red holder ile kullanmak yerine kendi jiletini alın yada coolcut alın

Link acıklıyor

http://www.shaving.ie/products/dovo-shav...-pack.html
Açıklama için teşekkür ederim ihtilaf komşum. Siyah'a DE de takılabiliyor mu acaba? Bana ilk iki noktanın mesafesi tam DE için gibi geldi.
Evet arkadaşlar. Dovo Shavette elime ulaştı. Paketin içerisinden 3 farklı tutucu çıkıyor. Bunların ikisi siyah birisi kırmızı. Kırmızı olan ikiye kırılan DE jiletler için. Siyah olanlardan birisi uzun Dovo jiletler için. Diğer siyah (eskiden yeşilmiş) Personna hair shaper jiletler için. Paketin içinden ayrıca bir adet uzun Dovo jilet ve bir adet de Merkur DE jilet çıkıyor.

2mfghap.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/05/2015, Saat: 14:06)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar. Dovo Shavette elime ulaştı. Paketin içerisinden 3 farklı tutucu çıkıyor. Bunların ikisi siyah birisi kırmızı. Kırmızı olan ikiye kırılan DE jiletler için. Siyah olanlardan birisi uzun Dovo jiletler için. Diğer siyah (eskiden yeşilmiş) Personna hair shaper jiletler için. Paketin içinden ayrıca bir adet uzun Dovo jilet ve bir adet de Merkur DE jilet çıkıyor.

2mfghap.jpg

Çok şık duruyor.

Ben de bi ustura denemeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım gözüm var bu alette.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,870 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 110,408 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,299 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,026 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 212,431 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,870 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,659 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 63,114 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,534 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: