Dovo Shavette jiletli ustura
oncelıkle ıhtılaf abıme buradan tesekkur edıyoryum dovo shavette sahıbı olmamı sagladıgından dolayı Wink
Aksam tecrube ettım.Dogrusu 12 sene alı bıyıklı kullanan bırı ıcın esekkten ınıp bmw ye bınmıs gıbı oldu Big Grin
Oncelıkle sırt kısmının kalınlıgı yuzun jıletle olan acısını ayarlamakta kullanıcısına yardımcı oluyor.Alı bıyıklı da kalınlık ortalama 3-5 mm oldugundan dolayu ve hemen hemen her bolgesındekı kalınlık aynı oldugundan dolayı tum mahamret ullanıcıda oluyor.Dovo da oyle degıl.Sırt kısmı kalın jılet kısmına dogru ıncelıyor.Dolaysıyla kullanıcıya sakal ıle jılet arasıdakı acıyı ararlamada yardımcı oluyor.Jilet takması daha kolay.Serıt ısı cok kolaylastrımıs.
Jilet olarak wilkinson kullandım.İlk kez kullandıgım bu jıletı de begenmedım acıkcası.Ete dalmaya cok meraklı bır jılet.Soguk su ve proraso sabun kullandım. Hava soguk,su soguk,sabun mentollu. Tüm olumsuzluklara ragmen tırasım guzel gectım.Bu olumsuzlukları da kendım oellıkle sectım.Dovo testı ıcın.Bence dovo shavette benden gectı.İyiki edınmısım.Hafıf olması benı pek etkılemedı.Yanı zaten seneler boyunca agır bır ustura kullanamdım.Ama sabıt fıkrımden de kurtuldum.Bekı bır de celık edınebılırım.Ama nasıl bıleyecegım bılmem.Belkı honomeister ustamın kapısını calarım Big Grin
güzel günlerde kullanın
dovo çok hafif olduğu için kullanamadım
coolcut benim için daha ergonomik ve konforlu

çelik ustura konusunda Burak üstadım gibi düşünüyorum,ileride kısmetse çelik usturaya terfi ederizDodgy
Big Grin
Tesekkurler ıhtılaf hocam
ben cok memnun kaldım
Su zamana kadar edınmelıyıdm dıye dusunuyorum
Celık ustura ise bı antıkacıların oldugu yer var ankarada oraya bakacagım
Bazen guzel parcalar dusuyor
Gecen bı solıngen vardı kacırdım 40 tl ıstemıstı.Bugun yarın alırım bi arastırayım hangı modelı vs vs derken bı baktım kı satılmıs Huh
okuduklarıma göre çelik ustura , tıraş olmak ideal alet
çokta merak ediyorum cilde temasını ve sakalı kesmesini
Sleepy
yahu alın bi çelik ustura.
Yıllardır ne kaçırdığınızı anlayın Smile
diye diye dilimde tüy bitti.

Almayın abicim. Biz mutlu azınlık olarak kalalım.

Biliyor musunuz şu anda everestin tepesinde türkiyede çelik ustura kullanan kişi sayısından daha fazla adam var...
'' Biliyor musunuz şu anda everestin tepesinde türkiyede çelik ustura kullanan kişi sayısından daha fazla adam var ''

bu söze 10 tam puan
BRAVO Smile
http://www.ebay.com/itm/Replaceable-Cut-...27d596f7dc
(12/10/2012, Saat: 12:59)burakoner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin
ben cok memnun kaldım
Gecen bı solıngen vardı kacırdım 40 tl ıstemıstı.Bugun yarın alırım bi arastırayım hangı modelı vs vs derken bı baktım kı satılmıs Huh

Bu antikacılar nerede Ankara'da? Ben de bir bakayım, sadece ustura değil, başka şey de olur.
(04/10/2013, Saat: 23:16)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ben cok memnun kaldım

Bu antikacılar nerede Ankara'da? Ben de bir bakayım, sadece ustura değil, başka şey de olur.

Yarın egm nin yanında pazar yerinde üstad, bende orada olcacağım Smile
www.BarbarosRazors.com

(04/10/2013, Saat: 23:16)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ben cok memnun kaldım

Yarın egm nin yanında pazar yerinde üstad, bende orada olcacağım Smile
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Bluebeards Revenge Shavette Razor nihilistraki 60 63,891 19/10/2023, Saat: 18:26
Son Yorum: bidon
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 110,433 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,305 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,026 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 212,496 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,880 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,661 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 63,116 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,544 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: