Mobil yazılımcı
Aramızda mobil uygulama yazan/yazabilen bir arkadaşımız var mı acaba ? Şöyle güzel bir shaving app yazsa da kullansak nasıl olur ?

- Mevcut ekipmanlar
- Ekipmanların kullanım sıklığı
- Aynı jileti kaçıncı kez kullandım ?
- Değişkenler neler (sıcak su, tıraş öncesi duş, kaç günlük sakal, kaç perde)
- Bugün ne kullansam ?
- Tıraş sonucu nedir (BBS, DFS, Nicks, Cuts)
- SOTD fotosu çek/upload et - Forumlarda/FB gruplarında paylaş
www.BarbarosRazors.com

Mobilde hiç yazmadım fakat:
Python dilinde pc için basit bir program yazmıştım komut satırında çalışan. Program eklediğiniz tıraş malzemelerinde random olarak opsiyonlar sunuyordu. Bir süre kullandım rotasyonu sevdiğim zamanlar fakat daha sonra bıraktım.
(06/10/2015, Saat: 23:17)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramızda mobil uygulama yazan/yazabilen bir arkadaşımız var mı acaba ? Şöyle güzel bir shaving app yazsa da kullansak nasıl olur ?

- Mevcut ekipmanlar
- Ekipmanların kullanım sıklığı
- Aynı jileti kaçıncı kez kullandım ?
- Değişkenler neler (sıcak su, tıraş öncesi duş, kaç günlük sakal, kaç perde)
- Bugün ne kullansam ?
- Tıraş sonucu nedir (BBS, DFS, Nicks, Cuts)
- SOTD fotosu çek/upload et - Forumlarda/FB gruplarında paylaş

Bu işin sonu lazer tıraş aletine doğru gider Smile

hqdefault.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Aslında istenilen şeyler ahım şahım şeyler değil fakat bunu mobil uygulamaya dökmek + forum/fb upload etmek zorlayan yanları. Yoksa ben istediklerinizi yapan, Java arayüzü ile çalışan bir Windows programı yapabilirim. Hatta ve hatta favori jilet + jilet tutucu kombinasyonu girilip "Bu jileti 3 defadan fazla kullandığım zaman beni uyar." gibi şeylerde yaptırılabilir. Konuya tam hakim olamadığımdan ben yaparım diyemiyorum ama konuya tam hakim biri çıkarsa baya bir konuda yardımcı olabileceğime inanıyorum.
Github benzeri bir yerden kod paylaşımı yapılırsa katkım olabilir. Dil, platform farketmez (IOS hariç, donanım yok elimde).
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: