Muhle Silvertip Fibre Seyahat Fırçası
Teşekkür ederim @izbe üstadım.

Üstad, fırçayı sipariş ederken ve sonrasında inceledim bayağı, kullanılan kıl tipi hakkında şöyle bir cümle kullanmışlar;

"The bristle load used is Silvertip Fibre, which dries very quickly and is highly durable."

v2 ibaresine rastlamadım hiçbir yerde, farklı düğüm de olabilir ama çok fark olacağını sanmıyorum. Subjektif bir his olma ihtimalini daha kuvvetli görüyorum ben. Yine de yazıdakini değiştirmeyeyim, en azından fırçanın farklı yorumları görülmüş olur Blush.

Tekrar teşekkür ederim Smile.
@izbe teşekkürler hocam
@btoprak,üstad artık sadece v2 üretiliyor önceki versiyon üretilmiyor yanlış bilmiyorsam,tüm ej ve muhle ailesi hep v2 artık
yorum olduğu gibi kalmalı algı-kullanıcı / yorum-ifade zenginliği oluyor (sıradışı yorumu ve yazanı aleyhte tenkit etmek zaten nesnelliğe aykırı )
Yok yok hocam ellemeyin, incelemeniz bu sekilde kalsin. Dediginiz gibi incelemelerimiz tamamen subjektif. Mesela ben hemen hemen herkesin cok begendigi plisson u son derece basarisiz buluyorum.
@ihtilaf üstadım, @izbe üstadım, buradaki algı farkı gibi görünüyor. Teşekkür ederim.
Güzel inceleme için teşekkürler btoprak üstadım, ben hiç batıcılık hissetmediğim için aklıma acaba versiyon 1 olabilir mi sorusu geldi. Belki eski seriden bir firca olabilir mi? Biraz araştırıp bakayım yarın, merak ettim. Algı farkiysa eğer sizin diğer fırçaların yumuşaklığını merak ettim doğrusu Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(06/10/2015, Saat: 22:11)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel inceleme için teşekkürler btoprak üstadım, ben hiç batıcılık hissetmediğim için aklıma acaba versiyon 1 olabilir mi sorusu geldi. Belki eski seriden bir firca olabilir mi? Biraz araştırıp bakayım yarın, merak ettim. Algı farkiysa eğer sizin diğer fırçaların yumuşaklığını merak ettim doğrusu Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fırçayı "giftsandcare" sitesinden aldım. Zamanınız olur da araştırırsanız hoş olur üstadım. Kıyaslamak için şunu söyleyeyim, bendeki en batıcı fırça Duke 3 Best ve Colonel X2L Best sayılabilir, sizin Chubby 2 Best vardı kıllarını biliyorsunuzdur.

Ayrıca yüzün yorgunluğuna denk gelmiştir, Duke 3 benzetmesini yapmam batıcılıktan ziyade yüzü yorması ile ilgiliydi Chinaski üstad. Ben Duke 3 ve Colonel X2L fırçaları yüzümde hiç tahriş olmadığı ve yorgun olmadığı dönemlerde özellikle sakallar biraz çokken ve yüz dinlenmişken kullanıyorum. Bu iki fırça sakalların arasına işleyip daha iyi yumuşatma sağlıyor.
İnceleme için teşekkürler üstat. Sentetik konusu son günlerde baya ön sıralara yerleşti, aklımı çelmeniz an meselesi Smile
www.BarbarosRazors.com

(06/10/2015, Saat: 22:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler üstat. Sentetik konusu son günlerde baya ön sıralara yerleşti, aklımı çelmeniz an meselesi Smile

Üstad ihtilaf üstadın radarına giriyorsunuz Tongue .
İnceleme için teşekkürler.
Her ne kadar sentetiğe karşı olsam da seyahat fırçası olarak sentetik çok pratik sanırım
(06/10/2015, Saat: 22:42)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad ihtilaf üstadın radarına giriyorsunuz Tongue .

İsim vermedim üstat ama @ihtilaf üstat bize İtalianBarber Plissoft düğümü yorumlayacak dimi üstat Smile
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,024 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,427 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,302 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,718 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,347 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,866 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan
  rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası m y r 49 56,123 14/02/2022, Saat: 19:48
Son Yorum: sfenks
  Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 162 71,739 01/12/2021, Saat: 19:15
Son Yorum: Oldman
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,800 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle
  Simpson Trafalgar Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 58 19,723 05/10/2020, Saat: 20:07
Son Yorum: batmanforever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: