Panthenol forte vücut sütü %9
Merhaba, bu ürünü evde buldum. İçerinğinde aloe vera ve allantoin olması tıraş sonrası kullanabileceğimizi düşündürdü ama, vücut sütü olması da kafamı karıştırdı. Sizce tıraş sonrasında kullanmamızın bir sakıncası olur mu ?

v7tx8i.png

Kullanım Yeri ve Özellikleri

Yüksek oranda d-panthenol içeren vücut sütü tahriş olmuş cildin yenilenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Vücut sütü Aloe Vera, allantoin ve A, E ve F vitaminleri ile zenginleştirilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanımı kolay, hızla emilir ve yağlı bir tabaka bırakmaz. Paraben içermez, Peg içermez, dermatolojik olarak test edilmiştir.

İçindekiler

Aqua, aloe barbadensis leaf juice powder, panthenol, prunus armeniaca kernel oil, paraffinum liquidum, propylene glycol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, phenoxyethanol, isopropyl myristate, ceteth-20, stearyl alcohol, allantoin, titanium dioxide, steareth-25, parfum, ethylexylglycerin, sodium polyacrylate, hydrogenated polydecene, ethyl linoleate, tocopheryl acetate, trideceth-6, retinyl palmitate, retinyl acetate, arachis hypogaea oil, helianthus annuus seed oil, bht, tocopherol, sodium hydroxide
Şahsi bir yorum yazayım
ben tıraş sonrası losyon ya da balsam dışında tıraş sonrası yüzüme asla bir şey sürmem.

Ama cilt bakımı adına yatarken farklı kremler denemeyi severim. Sabah tıraş olurum, yatarken cilt bakımı yaparım yani. Bu krem de güzel bir kreme benziyor. Ama dedigim gibi, Tıraştan sonra değil, yatarken.

Saygılar
(19/09/2015, Saat: 17:09)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsi bir yorum yazayım
ben tıraş sonrası losyon ya da balsam dışında tıraş sonrası yüzüme asla bir şey sürmem.

Ama cilt bakımı adına yatarken farklı kremler denemeyi severim. Sabah tıraş olurum, yatarken cilt bakımı yaparım yani. Bu krem de güzel bir kreme benziyor.  Ama dedigim gibi, Tıraştan sonra değil, yatarken.

Saygılar

Teşekkürler. Yazdıklarınız gayet mantıklı. Dediğiniz gibi sadece günlük bakım için kullanılabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi inter 5 4,376 28/04/2019, Saat: 23:04
Son Yorum: hakan88
  Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonu. Efrasyab 14 8,331 25/11/2017, Saat: 22:53
Son Yorum: ooppss
  Bebak acıbadem sütü BigHillMe 116 143,204 16/12/2015, Saat: 12:37
Son Yorum: msakalli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: