Amerika'dan sipariş için sabun önerisi
Merhaba Komşular,
Bir tanıdık Amerika'dan gelecek.
Amazon'dan sabun ve jilet siparişi verip onun adrese yollatacağım.
Bu iş için bütcem 40 dolar. Jilette aradığımı bulduğumdan artık çok jilet denemeyi düşünmüyorum fakat şimdi de Arko harici arayıştayım.

Fakat Amazon'da dolaşınca kafam karıştı.
Sizin fiyat - kalite ve çeşitlilik açısından en uygun önerileriniz neler olur?
Bugün akşama kadar siparişi vereceğim ki kargo yetişsin.

Teşekkür ederim.
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
Pinaud aftershaveler cok ucuz alabilirsiniz.birde burada bulmaniz zor olan razorock sabunlardan siparis verebilirsiniz.ingiliz alman ve italyan sabunlarina hic bakmayin cok pahali orada.bir iki tane de yureginizin sesini dinleyip siparis verin.mesela ben bunu verdim
Bakalim nasil cikcak

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00IT06TU8...ref=plSrch

Amerika için hiç amazon'a bakmayın. maggardrazors.com da her şey var. Fiyatları da uygun. Servisleri de iyi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Siparişleri verdim.
Şimdi 28 Eylül'ü bekleyeceğiz.
Teşekkürler
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
(17/09/2015, Saat: 13:26)Cesko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Bir tanıdık Amerika'dan gelecek.
Amazon'dan sabun ve jilet siparişi verip onun adrese yollatacağım.
Bu iş için bütcem 40 dolar. Jilette aradığımı bulduğumdan artık çok jilet denemeyi düşünmüyorum fakat şimdi de Arko harici arayıştayım.

Fakat Amazon'da dolaşınca kafam karıştı.
Sizin fiyat - kalite ve çeşitlilik açısından en uygun önerileriniz neler olur?
Bugün akşama kadar siparişi vereceğim ki kargo yetişsin.

Teşekkür ederim.
EJ89bl, EJ best badger.
Amazon'da Colonel Conk ve Van Der Hagen çeşitleri var bol miktarda. Mama Bears da Amerikan ürünü bildiğim kadarıyla.
Colonel conk ve VDH uygun fiyatlı ürünler ve pek çok çeşidi var. VDH'nin kase/sabun /fırça seti de var. Benim ilgimi çekmişti.
@Cesko ben Cold River Soap Works ile Phoenix sabunlarını öneririm. CSRW için Vetiver Moderne Phoenix için Gondolier serisine bakabilirsiniz. Bir de Phoenix Beach var. Ben sipariş ettim ancak henüz elime ulaşmadığı için deneyemedim ama kendi websitelerinde kokusuyla alakalı ciddi oranda olumlu yorum bombardımanına tutulmuş.

CSRW'yi Türkiye'ye sipariş edemiyorsunuz, Phoenix'in ise çok külfetli. Ben daha çok Türkiye'de ve Avrupa'daki online sitelerde kolay bulunmayan ürünleri almanızı tavsiye ederim. Bu sabunları kendi websitelerinden sipariş edebilirsiniz, uygun fiyata postalıyorlar. CSRW Vetiver Moderne'yi iki tane sipariş ederseniz bir tanesini sizden ben satın almak isterim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
CRSW ve Mama Bear's forumlarda tutulan sabunlar. Türkiye'ye ya gönderim yapmıyorlar ya da kargoları pahalı oluyor. Van Der Hagen ise süpermarket ürünü, performansı hakkında bir bilgim yok. Bütçeniz üçüne de fazlasıyla yetecektir.
Acta est fabula, plaudite.
Italianbarber sitesinden Razorock sabunlarına da bakabilirsiniz. Beğenilen sabunlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 182,150 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 60,161 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,763 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,483 03/05/2023, Saat: 12:22
Son Yorum: sohayli
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,775 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,628 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 421,290 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,955 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,574 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,531 12/03/2022, Saat: 00:41