Shark Esintisi
Soğuk tıraş denememde iyi sonuç vermedi,ben memnun kalmadim veya bana iyi bir üretim serisi denk gelmemiş te olabilir.
Bugün 3. ya da 4. jilete geçtim shark'te. Bu jilet rapira kadar konforlu olmasa da rapira yokluğunda ya da değişiklik adına kullanılabilir. Cildim hassas olduğundan noktasal kanama yapabiliyor. Bir jileti 4-5 defa kullanabiliyorum sonra keskinliği azalıyor.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Cok keskin olmayan bir jilet, 89 gibi mild aletlere pek gitmeyebilir lakin daha agresif makinelerde ve ya usturada konforlu bir tıraş verebilir diye düşünüyorum. Benim için tek sorunu çok cekistiriyor. Onun dışında tıraş sonrası konforu iyi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İlk tıraşı güzel bence.2.tıraşında çok çekme yapıyor.Bır defa kullanıp atılacak jilet.Tek sefer kullanım için gayet iyi fiyat performans bence Smile
Bir paket Shark kullandım toplamda. Tiras sonrası konforu iyi çok yakın bir tıraş sağlamasa da. Fiyatı çok uygun olduğu için çoklu alınabilir bir jilet bence. Günlük kullanım için yeterli.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ilk defa dün deneme şansım oldu. Futur ile 3. ayarda, geleneksel traş ile, hiç bu kadar tahriş olmamıştı yüzüm. şark derimi tutup çekiyor resmen bilmiyorum nerede yanlış yaptım ama kendisinden memnun kaldığımı söyleyemem.
Herkes çekiştirmesinden şikayet etmiş ama ben aşırı olmasa da konforlu buluyorum. Fiyatı da kullan-at yapmaya müsait olunca tek tıraş için kullanıyorum, en fazla iki tıraş denedim. Daha uzun süreli kullanımda problemli olabilir belki.
Keskinliği yeterli, traş sonrası da konforlu. Yeşil astra gibi kaşıntı yapmıyor. Günlük kullanım için permasharptan sonra ikinci sırada benim için.
ben shark tan çok memnun kaldım. daha önce lord komşunun jilet sıralamasına göre perma sharp, rapira gibi bıçaklar denedim sorunlu boyun bölgemde biraz tahriş yarattılar. shark ise ilk kullanımımda çok konfor yaşattı. tıraştan sonra ne bir yanma ne tahriş ne kızarıklık. dün perma sharp a bir daha şans verdim fakat yine biraz kaşıntı ve tahriş yaşadım.sanırım sakalları çok sert ve sık olanlar pek memnun kalmıyor bu bıçaktan.
Konforu iyi ama keskinliği az olan bir jilet. EJ DE89 tıraş aletim ile kullandığımda pek memnun kalmıyorum. Sanırım bu EJ DE89 'un mild bir alet olmasından kaynaklanıyor. Nispeten agresif olan başka bir tıraş aletim ile daha iyi sonuçlar veriyor. Ancak, yine de tek kullanımlık bir jilet gibi. Zaten fiyatı da uygun bir ürün.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,845 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  SHARK SUPER CHROME evreseli 19 26,911 01/02/2021, Saat: 00:50
Son Yorum: MERCAN.04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: